Jump to content

Truth About Maxcheaters [Public Discussion]


Vision

Recommended Posts

Αγόρι μου gold member είμαι τι δικαιώματα νομίζεις ότι έχω πέρα από το lock; Γενικά το staff δεν μπορεί να κάνει τα πράγματα που πρέπει για να ζωντανέψει το forum και σου είπα τι χρειάζεται. Τη διαφήμιση μόνο ο admin μπορεί να την κάνει αφού γίνεται με δικά του λεφτά.

 

 

Εάν ο Maxtor υπολογίζει την μοίρα του φόρουμ από διαφημίσεις μέσω πληρωμών πιστεψέ με δεν αξίζει να συνεχιστεί αυτό... Υποτίθεται ο,τι έχει ανάγκη τα λεφτά θα μου πεις... Αλλά Πάντα ένας διαχειριστής δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις επειδή έχει πολλά έξοδα και εκτός αυτού Και εσύ sto staff είσαι... Άρα μπορείς να δώσεις ιδέες... Δεν είναι τόσο δύσκολο να γίνει... Δεν σου είπε κανείς π.χ. Κανώνησε τα εσύ και εγώ θα το αφήσω στα χέρια σου... Μια ομάδα είστε εδώ οπότε έχετε κοινούς στόχους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών όπως είπα και πριν..

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ο κοσμος να δινει λεφτα στον νικο οταν ο νικος δεν σεβεται τον κοσμο?

Δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο αλλά αν επένδυε έστω κάποια λεφτά στη διαφήμιση θα τα παιρνε πίσω πολλαπλάσια να σαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούνται απλά καταλαμβανουν κάποιες θέσεις.

 

 

Αυτό το κατάλαβα και εγώ αλλά άμα κάτσουμε να αναλήσουμε αυτό το θέμα θα τελειώσουμε αύριο....

Link to comment
Share on other sites

Εάν ο Maxtor υπολογίζει την μοίρα του φόρουμ από διαφημίσεις μέσω πληρωμών πιστεψέ με δεν αξίζει να συνεχιστεί αυτό... Υποτίθεται ο,τι έχει ανάγκη τα λεφτά θα μου πεις... Αλλά Πάντα ένας διαχειριστής δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις επειδή έχει πολλά έξοδα και εκτός αυτού Και εσύ sto staff είσαι... Άρα μπορείς να δώσεις ιδέες... Δεν είναι τόσο δύσκολο να γίνει... Δεν σου είπε κανείς π.χ. Κανώνησε τα εσύ και εγώ θα το αφήσω στα χέρια σου... Μια ομάδα είστε εδώ οπότε έχετε κοινούς στόχους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών όπως είπα και πριν..

Άγνωστα είναι αυτά που λες πρώτη φορά τα ακούνε.

Link to comment
Share on other sites

Εάν ο Maxtor υπολογίζει την μοίρα του φόρουμ από διαφημίσεις μέσω πληρωμών πιστεψέ με δεν αξίζει να συνεχιστεί αυτό... Υποτίθεται ο,τι έχει ανάγκη τα λεφτά θα μου πεις... Αλλά Πάντα ένας διαχειριστής δεν μπορεί να έχει απαιτήσεις επειδή έχει πολλά έξοδα και εκτός αυτού Και εσύ sto staff είσαι... Άρα μπορείς να δώσεις ιδέες... Δεν είναι τόσο δύσκολο να γίνει... Δεν σου είπε κανείς π.χ. Κανώνησε τα εσύ και εγώ θα το αφήσω στα χέρια σου... Μια ομάδα είστε εδώ οπότε έχετε κοινούς στόχους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών όπως είπα και πριν..

Μα σου είπα τις ιδεές μου,  το l2 πέθανε τέλος θα φτιάξουμε εκεί ένα απλό l2 section απλά να υπάρχει με μερικά sub boards και τέλος. Πρέπει να επικεντρωθούμε σε άλλα games που είναι αυτή την περίοδο πολύ δημοφιλή και εκεί να παίξουμε μπάλα. Αυτά τα χω πει άπειρες φορές και στο staff section.

Link to comment
Share on other sites

Άγνωστα είναι αυτά που λες πρώτη φορά τα ακούνε.

Όχι απλά το παιδί δεν μπορεί να καταλάβει τι λέω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο αλλά αν επένδυε έστω κάποια λεφτά στη διαφήμιση θα τα παιρνε πίσω πολλαπλάσια να σαι σίγουρος.

 

Παρτε το χαμπαρι ο  νικος εδεινε βασει στο φορυμ οταν ο κοσμος ειχε χρημα πλεον δεν το κανει ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ? βαλτε κατω τα πραγματα οπως πρεπει και θα καταλαβετε πολλα

Link to comment
Share on other sites

Παρτε το χαμπαρι ο  νικος εδεινε βασει στο φορυμ οταν ο κοσμος ειχε χρημα πλεον δεν το κανει ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ? βαλτε κατω τα πραγματα οπως πρεπει και θα καταλαβετε πολλα

Μα πες μου αν παρείχες κάποια πράγματα unique και ας πούμε ήταν 10 ευρώ το vip για να μπορείς να τα δεις νομίζεις ότι δε θα υπήρχε κόσμος να δώσει αυτά τα 10 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά το παιδί δεν μπορεί να καταλάβει τι λέω.

 

Εφόσον δεν είναι άγνωστα σε εσάς εσύ εδώ τι ρόλο παίζεις; Υποτίθεται αγορίνα μου ο,τι και ο Gold Member σαν staffer υπολογίζεται.... Δεν το έχεις καταλάβει αυτό; Όλοι πρέπει να κάνετε προσπάθειες για ένα καλό αποτέλεσμα αυτού του φόρουμ, Αλλιώς το φόρουμ είναι ανοιχτό χωρίς ουσία.... και το μόνο που βλέπουμε όλοι είναι λογομαχίες και άλλου είδους "Επιθέσεων" απέναντι στον καθένα... Απλά πρέπει και ο Νίκος να κάτσει να τα δει όλα αυτά και να μην υπολογίζει μόνο πόσα θα οικονομίσει από τα donates ενός φόρουμ.....

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά το παιδί δεν μπορεί να καταλάβει τι λέω.

Δεν έχω κάτι μαζί σου απλά κάποια πράγματα δεν τα καταλαβαινετε.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν είναι άγνωστα σε εσάς εσύ εδώ τι ρόλο παίζεις; Υποτίθεται αγορίνα μου ο,τι και ο Gold Member σαν staffer υπολογίζεται.... Δεν το έχεις καταλάβει αυτό; Όλοι πρέπει να κάνετε προσπάθειες για ένα καλό αποτέλεσμα αυτού του φόρουμ, Αλλιώς το φόρουμ είναι ανοιχτό χωρίς ουσία.... και το μόνο που βλέπουμε όλοι είναι λογομαχίες και άλλου είδους "Επιθέσεων" απέναντι στον καθένα... Απλά πρέπει και ο Νίκος να κάτσει να τα δει όλα αυτά και να μην υπολογίζει μόνο πόσα θα οικονομίσει από τα donates ενός φόρουμ.....

Όχι εσύ έχεις μπερδέψει την πούτσα με την βούρτσα. Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα πέρα από το να προτείνω το αν θα εφαρμοστούν δεν είναι δική μου απόφαση και δεν έχω και τη δικαιοδοσία να το κάνω. Θες να γίνεις gold στη θέση μου; Δεν έχω πρόβλημα απλά για να καταλάβεις ότι η κριτική απ'έξω είναι εύκολη αλλά όσο είσαι μέσα καταλαβαίνεις γιατί οι άλλοι είχαν δεμένα τα χέρια τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Νίκο ευχαριστώ που μ'έβγαλες από τον κόπο. Αν δεν επικεντρωθεί και διαφημίσει το forum τα άλλα παιχνίδια όπως LoL, Hearthstone κλπ παιχνίδια που τώρα παίζονται μια ζωή έτσι θα ναι.

Απλα θυμήσου ποτε είχα κανει το ποστ για hearthstone section.

Τωρα τους έχει όλους το hearthstonehellasκαι καλα κανει. Όταν βγαίνει ενα παιχνίδι με προοπτικές το τσιμπας δεν κοιμάσαι.

Αν είχε πρισπαθησει να βρει και καμία 30αρια κλειδιά που εύκολα θα επερνε με τα στοιχεία του φορυμ τότε θα σου έλεγα εγω πόσος κόσμος θα έμπαινε. Τέλος τωρα την έχασε και αυτή την ευκαιρια

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτι μαζί σου απλά κάποια πράγματα δεν τα καταλαβαινετε.

Ρε μαλάκα είσαι σοβαρός; Είμαι admin για να μπορώ να εφαρμόσω κάποια πράγματα που έχω στο μυαλό μου; Εσείς νομίζετε προφανώς ότι δεν κάνουμε προτάσεις, δεν ασχολούμαστε κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Όχι εσύ έχεις μπερδέψει την πούτσα με την βούρτσα. Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα πέρα από το να προτείνω το αν θα εφαρμοστούν δεν είναι δική μου απόφαση και δεν έχω και τη δικαιοδοσία να το κάνω. Θες να γίνεις gold στη θέση μου; Δεν έχω πρόβλημα απλά για να καταλάβεις ότι η κριτική απ'έξω είναι εύκολη αλλά όσο είσαι μέσα καταλαβαίνεις γιατί οι άλλοι είχαν δεμένα τα χέρια τους.

 

 

Με αυτόν τον τρόπο όμως "Υποτάσεσαι" στα χέρια του Νίκου και πρέπει αναγκαστηκά να συμφωνείς σε ό,τι αλλαγές γίνονται... Τέλος πάντων... Επειδή δεν θα αλλάξει κάτι.... Ελπίζω να αλλάξετε και εσείς την συμπεριφορά σας απέναντι στον καθένα, αλλιώς το φόρουμ στο τέλος θα μείνει μόνο με τους staffers.....

Link to comment
Share on other sites

Μα πες μου αν παρείχες κάποια πράγματα unique και ας πούμε ήταν 10 ευρώ το vip για να μπορείς να τα δεις νομίζεις ότι δε θα υπήρχε κόσμος να δώσει αυτά τα 10 ευρώ;

 

φυσικα και μπορεις να δωσεις 10 ευρω και ο νικος καποτε ειχε βρει και την ακρη για αυτο λεγοτανε ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΒΑΝ και ο αλλος αναγκαζοτανε συνεχεια να δινει λεφτα για vip.. ασε εχει κανει πολλες μαλακιες.. αστο αυτο το θεμα.. 

Το MXC ουσιαστικα ειτανε για το Lineage και εκει επρεπε να δωσουνε βασει οταν ειχε τα πανω του και ακομα τα εχει .. αλλα ..

πες μου εσυ τωτα O GRISOM ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΙΔΕΑ ΑΠΟ LINEAGE γιατι καθοτανε και εκραζε τους dev? με αποτελεσμα σιγα σιγα ολα τα καλα ονοματα να αρχιζουνε και να φευγουνε ουδοις αναντικαταστατως αλλα μεχρι να ερθει ο αλλος κρατας και τον παλιο 

 

ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΟ 2006...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...