Jump to content

Truth About Maxcheaters [Public Discussion]


Vision

Recommended Posts

Δεν ασχολούμαι πλέον απλά άνοιξα ένα τοπικ με διαφορετικό σκοπό.

Αν εσύ κατάλαβες ότι είναι άλλη  μια προσπάθεια για να μπω στο σταφφ ε τότε δεν ξέρω δεν έχεις νοημοσύνη? Μάλλον.

Για αυτό σου λέω ότι είσαι κολλημένος.

Χαλρωσε και για να στο δωσω να το καταλαβεις αλλιως πως το βλεπει ο WeirdSituation..

Γιατι ανοιγεις ενα Τοπικ αφου οσα λες τα ξερουμε ειδη..φυσικα θα μου πεις " αν δεν κανει καποιος την αρχη δεν θα βρεθει ποτε μια ακρη" αλλα και παλι στο Mxc το κουβαρι ειναι διαχρονικο και πιστεψε με ακρη δεν θα βγαλεις ποτε

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Didn't read lol.

Βασικα τα πράγματα ειναι απλα. Το φορυμ ξεκίνησε μαζι με το λ2 και πέθανε μαζι με το λ2.

Το φορυμ θελουμε δεν θέλουμε να το παραδεχθούμε ειναι πιο νεκρό και απο τους δεινοσαύρους.

Αν έχει μείνει κάτι ειναι συζητήσεις πολιτικής της πουτσας και κάτι ψευτοαπατεώνες να βγάζουν κανα 20αρικο psc απο τα "γαματα" πακ που πουλάνε.

Όσα σκιν και να αλλάξει, όσα board και να φτιαχτούν, όσους σταφφερ και να βάλει ο Νίκος το φορυμ πέθανε.

Ναι ούτε εμένα μου αρέσει αλλα έτσι ειναι.

 

Τωρα εσυ γιατι κανείς ποστ και σπατάλες τον χρόνο σου, δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Didn't read lol.

Βασικα τα πράγματα ειναι απλα. Το φορυμ ξεκίνησε μαζι με το λ2 και πέθανε μαζι με το λ2.

Το φορυμ θελουμε δεν θέλουμε να το παραδεχθούμε ειναι πιο νεκρό και απο τους δεινοσαύρους.

Αν έχει μείνει κάτι ειναι συζητήσεις πολιτικής της πουτσας και κάτι ψευτοαπατεώνες να βγάζουν κανα 20αρικο psc απο τα "γαματα" πακ που πουλάνε.

Όσα σκιν και να αλλάξει, όσα board και να φτιαχτούν, όσους σταφφερ και να βάλει ο Νίκος το φορυμ πέθανε.

Ναι ούτε εμένα μου αρέσει αλλα έτσι ειναι.

 

Τωρα εσυ γιατι κανείς ποστ και σπατάλες τον χρόνο σου, δεν ξερω.

 

Τα έβαλε στον αποχυμωτή και τα είπε όλα 

Link to comment
Share on other sites

Didn't read lol.

Βασικα τα πράγματα ειναι απλα. Το φορυμ ξεκίνησε μαζι με το λ2 και πέθανε μαζι με το λ2.

Το φορυμ θελουμε δεν θέλουμε να το παραδεχθούμε ειναι πιο νεκρό και απο τους δεινοσαύρους.

Αν έχει μείνει κάτι ειναι συζητήσεις πολιτικής της πουτσας και κάτι ψευτοαπατεώνες να βγάζουν κανα 20αρικο psc απο τα "γαματα" πακ που πουλάνε.

Όσα σκιν και να αλλάξει, όσα board και να φτιαχτούν, όσους σταφφερ και να βάλει ο Νίκος το φορυμ πέθανε.

Ναι ούτε εμένα μου αρέσει αλλα έτσι ειναι.

Τωρα εσυ γιατι κανείς ποστ και σπατάλες τον χρόνο σου, δεν ξερω.

Μπας και γίνει κάτι. Από το τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπας και γίνει κάτι. Από το τίποτα.

Πιασε το τελος της προτασης που εκανες και εμπεδωσε το καλα αγορινα ΤΙΠΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παιδιά... Μισό λεπτό..... Πάντα γινόταν της τρελής εδώ πέρα.. Αλλά να σου πω και κάτι; Δεν φτένε τα μέλοι του φόρουμ... Άμα ο ίδιος ο διαχειριστής του φόρουμ(Admin) ή ακόμα και οι συντονηστές του(Mods) Έχουν μια Α συμπεριφορά επειδή δεν γουστάρουν ορισμένα άτομα, λογικό το βρίσκω να έχουν ίδια συμπεριφορά τα μέλοι απέναντι τους και απέναντι σε όλο το φόρουμ... Υποτίθεται πως πρέπει να υπάρχει μια λογική εδώ πέρα και επίσης να υπάρχουν Σοβαρά άτομα για κουβέντα έστω για τον χαβαλέ...

 

Το ο,τι κάθεται ο καθένας να πει την κουβέντα του και αμέσως πετάγεται ο συντονιστής και του σκάει αναφορά ή του δίνει -1 Reputation αυτά είναι βλακίες... Ένας σωστός διαχειριστής πρέπει να ακούει τα μέλοι είτε τους γουστάρει είτε όχι.... Δεν πιστεύω πως αξίζει τον κόπο να κάνουν ολόκληρη φασαρία για ένα φόρουμ όπου ο καθένας έρχεται να βρει κάτι που τον ενδιαφέρει και επειδή γράφει μια μαλακία να κάτσει ο άλλος να σχολιάσει... Όσο καιρό είμαι εδώ πέρα(από το 2008) Έτσι ήταν πάντα... Δεν είδα καμία αλλαγη...

 

Εάν λοιπόν θέλετε να λειτουργεί σωστά το φόρουμ αυτό πρέπει να κάνετε και κάποια υπομονή όσον αφορά την συμπεριφορά και τον χαρακτήρα σας απέναντι στον οποιονδήποτε.....

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παιδιά... Μισό λεπτό..... Πάντα γινόταν της τρελής εδώ πέρα.. Αλλά να σου πω και κάτι; Δεν φτένε τα μέλοι του φόρουμ... Άμα ο ίδιος ο διαχειριστής του φόρουμ(Admin) ή ακόμα και οι συντονηστές του(Mods) Έχουν μια Α συμπεριφορά επειδή δεν γουστάρουν ορισμένα άτομα, λογικό το βρίσκω να έχουν ίδια συμπεριφορά τα μέλοι απέναντι τους και απέναντι σε όλο το φόρουμ... Υποτίθεται πως πρέπει να υπάρχει μια λογική εδώ πέρα και επίσης να υπάρχουν Σοβαρά άτομα για κουβέντα έστω για τον χαβαλέ...

 

Το ο,τι κάθεται ο καθένας να πει την κουβέντα του και αμέσως πετάγεται ο συντονιστής και του σκάει αναφορά ή του δίνει -1 Reputation αυτά είναι βλακίες... Ένας σωστός διαχειριστής πρέπει να ακούει τα μέλοι είτε τους γουστάρει είτε όχι.... Δεν πιστεύω πως αξίζει τον κόπο να κάνουν ολόκληρη φασαρία για ένα φόρουμ όπου ο καθένας έρχεται να βρει κάτι που τον ενδιαφέρει και επειδή γράφει μια μαλακία να κάτσει ο άλλος να σχολιάσει... Όσο καιρό είμαι εδώ πέρα(από το 2008) Έτσι ήταν πάντα... Δεν είδα καμία αλλαγη...

 

Εάν λοιπόν θέλετε να λειτουργεί σωστά το φόρουμ αυτό πρέπει να κάνετε και κάποια υπομονή όσον αφορά την συμπεριφορά και τον χαρακτήρα σας απέναντι στον οποιονδήποτε.....

 

 

Τωρα και εσυ ο ιδιος το ξερεις τους εκανες την μαπα κρεας...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παιδιά... Μισό λεπτό..... Πάντα γινόταν της τρελής εδώ πέρα.. Αλλά να σου πω και κάτι; Δεν φτένε τα μέλοι του φόρουμ... Άμα ο ίδιος ο διαχειριστής του φόρουμ(Admin) ή ακόμα και οι συντονηστές του(Mods) Έχουν μια Α συμπεριφορά επειδή δεν γουστάρουν ορισμένα άτομα, λογικό το βρίσκω να έχουν ίδια συμπεριφορά τα μέλοι απέναντι τους και απέναντι σε όλο το φόρουμ... Υποτίθεται πως πρέπει να υπάρχει μια λογική εδώ πέρα και επίσης να υπάρχουν Σοβαρά άτομα για κουβέντα έστω για τον χαβαλέ...

 

Το ο,τι κάθεται ο καθένας να πει την κουβέντα του και αμέσως πετάγεται ο συντονιστής και του σκάει αναφορά ή του δίνει -1 Reputation αυτά είναι βλακίες... Ένας σωστός διαχειριστής πρέπει να ακούει τα μέλοι είτε τους γουστάρει είτε όχι.... Δεν πιστεύω πως αξίζει τον κόπο να κάνουν ολόκληρη φασαρία για ένα φόρουμ όπου ο καθένας έρχεται να βρει κάτι που τον ενδιαφέρει και επειδή γράφει μια μαλακία να κάτσει ο άλλος να σχολιάσει... Όσο καιρό είμαι εδώ πέρα(από το 2008) Έτσι ήταν πάντα... Δεν είδα καμία αλλαγη...

 

Εάν λοιπόν θέλετε να λειτουργεί σωστά το φόρουμ αυτό πρέπει να κάνετε και κάποια υπομονή όσον αφορά την συμπεριφορά και τον χαρακτήρα σας απέναντι στον οποιονδήποτε.....

Ναι μωρε είναι η λεγόμενη αυστηρότητα.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα και εσυ ο ιδιος το ξερεις τους εκανες την μαπα κρεας...

 

 

Δεν είναι λογικό αδερφέ, Να κάθεται ο κάθε διαχειριστής και να σχολιάζει τον οποιονδήποτε επειδή ντε και καλά δεν έχουν το ίδιο γούστο στις πλάκες.... Αυτά είναι μωρουδιστικες μαλακίες... Αλλά δεν ξέρω πότε θα το καταλάβουν αυτό... Είναι Δύσκολο αυτόν τον καιρό να αλλάξει κάτι γιατί όπως και να το κάνεις σε γράφουν αλλά άμα το καλοσκεφτείς έτσι γίνεται και στην real life σου... Άμα σου έρθει κάποιος και γνωριστείτε και σου ζητήσει να κάνετε παρέα, τι θα του πεις φύγε γιατί δεν γουστάρω την μάπα σου; ή θα κάτσεις να κάνεις προσπάθεια για να δημιουργήσεις μια φιλία; Έτσι είναι και εδώ.... Ο καθένας ξέρει τον άλλον αλλά δεν σημαίνει ο,τι θα υποστιρήξω αυτόν που ξέρω και τον άλλον τον έχω γραμμένο... Κυρίως εδώ πέρα....

Link to comment
Share on other sites

Didn't read lol.

Βασικα τα πράγματα ειναι απλα. Το φορυμ ξεκίνησε μαζι με το λ2 και πέθανε μαζι με το λ2.

Το φορυμ θελουμε δεν θέλουμε να το παραδεχθούμε ειναι πιο νεκρό και απο τους δεινοσαύρους.

Αν έχει μείνει κάτι ειναι συζητήσεις πολιτικής της πουτσας και κάτι ψευτοαπατεώνες να βγάζουν κανα 20αρικο psc απο τα "γαματα" πακ που πουλάνε.

Όσα σκιν και να αλλάξει, όσα board και να φτιαχτούν, όσους σταφφερ και να βάλει ο Νίκος το φορυμ πέθανε.

Ναι ούτε εμένα μου αρέσει αλλα έτσι ειναι.

 

Τωρα εσυ γιατι κανείς ποστ και σπατάλες τον χρόνο σου, δεν ξερω.

Νίκο ευχαριστώ που μ'έβγαλες από τον κόπο. Αν δεν επικεντρωθεί και διαφημίσει το forum τα άλλα παιχνίδια όπως LoL, Hearthstone κλπ παιχνίδια που τώρα παίζονται μια ζωή έτσι θα ναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρε είναι η λεγόμενη αυστηρότητα.

 

Τελος παντων παω να δω καμια ταινια γιατι οπως παμε θα αναλυσουμε το κυπριακο.

Ωστοσο κατι ακομα το MXC χαλασε απο οταν καποια παλοια members staff team κερνουσανε ban οποιον δεν γουσταρανε η ακομα ακομα οποιον ελεγε ενας φιλος τους.Το MXC ειναι χειροτερο απο το ΔΗΜΟΣΙΟ πλεον..

 

Καποια απο αυτα τα ατομα ειτανε 

Grisom,Erol,Intrepid 

 

μιλαμε για κλικες οχι μαλακιες.. ειχε να γαμησει ο Grisom απο οταν γενηθηκε και την πληρωνανε ατομα εδω μεσα ο αλλος ο αλβανος ο erol (δεν ειμαι ρατσιστης αλλα εδω θα γινω)

 

ειχε μαθει να γλυφει πανω στην αλβανια τα καυλια απο τα προβατα και εκανε πιπες σε ολους και πετυχε.. Η ΕΠΥΤΙΧΙΑ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ..

 

Το mxc στηριζοτανε στο Lineage και το μονο πραγμα που δεν εγινε σωστα ειτανε να δωσουνε βασει εκει..

Edited by Ovenuç®
Link to comment
Share on other sites

Νίκο ευχαριστώ που μ'έβγαλες από τον κόπο. Αν δεν επικεντρωθεί και διαφημίσει το forum τα άλλα παιχνίδια όπως LoL, Hearthstone κλπ παιχνίδια που τώρα παίζονται μια ζωή έτσι θα ναι.

 

 

Για αυτό ποιός ευθύνεται; εμείς; Εσείς είστε διαχειριστές εδώ εσείς πρέπει να σκεφτείτε τρόπους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών.... Μην είμαστε μόνο στα λογιά αγορίνα.....

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ποιός ευθύνεται; εμείς; Εσείς είστε διαχειριστές εδώ εσείς πρέπει να σκεφτείτε τρόπους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών.... Μην είμαστε μόνο στα λογιά αγορίνα.....

Αγόρι μου gold member είμαι τι δικαιώματα νομίζεις ότι έχω πέρα από το lock; Γενικά το staff δεν μπορεί να κάνει τα πράγματα που πρέπει για να ζωντανέψει το forum και σου είπα τι χρειάζεται. Τη διαφήμιση μόνο ο admin μπορεί να την κάνει αφού γίνεται με δικά του λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό ποιός ευθύνεται; εμείς; Εσείς είστε διαχειριστές εδώ εσείς πρέπει να σκεφτείτε τρόπους για να αυξηθεί ο αριθμός των μελών.... Μην είμαστε μόνο στα λογιά αγορίνα.....

Δεν ασχολούνται απλά καταλαμβανουν κάποιες θέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου gold member είμαι τι δικαιώματα νομίζεις ότι έχω πέρα από το lock; Γενικά το staff δεν μπορεί να κάνει τα πράγματα που πρέπει για να ζωντανέψει το forum και σου είπα τι χρειάζεται. Τη διαφήμιση μόνο ο admin μπορεί να την κάνει αφού γίνεται με δικά του λεφτά.

 

Γιατι ο κοσμος να δινει λεφτα στον νικο οταν ο νικος δεν σεβεται τον κοσμο?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...