Jump to content

100% Proof Paul Walker Was Killed By Illuminati


Andrew™

Recommended Posts

πωωω :/

το θέμα ειναι οτι οι έρευνες που κάνανε, λένε οτι δεν σκοτώθηκαν απο τον χτύπημα...

τράκαραν και μετα προσπάθησαν να βγούνε...βέβαια δεν μπορούσαν να κουνηθούν απο το χτύπημα...αλλά αυτό σημαίνει, οτι ναι, κάηκαν ζωντανοί.

................

Link to comment
Share on other sites

ela re mlka prwi prwi tora....ti to anoiksa o mlkas :D

χαχαχαχα, οχι ρε. και εγω τώρα το ειδα, απλα λέει οτι ειναι Fake Αυτά :)

Edited by Andrew™
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πω κάτι άλλο.. Τα παιδιά αυτά οδηγούσανε μία Porsche GT

 

Ένα αυτοκίνητο αξίας 100.000 ίσως και παραπάνω, πως γίνετε να βγήκε απο τον δρόμο σε μία ευθεία με 100 χλ με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.. Αυτά τα αυτοκίνητα έχουνε τρομερά κρατήματα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πω κάτι άλλο.. Τα παιδιά αυτά οδηγούσανε μία Porsche GT

 

Ένα αυτοκίνητο αξίας 100.000 ίσως και παραπάνω, πως γίνετε να βγήκε απο τον δρόμο σε μία ευθεία με 100 χλ με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.. Αυτά τα αυτοκίνητα έχουνε τρομερά κρατήματα...

Εγώ παιδιά κάθισα και διάβασα διάφορε έρευνες σε διάφορα site...

και γενικά στα περισσότερα site, έδειχνε ότι ήταν στημένο...είτε απο τους Ilumminati Κτλ ή δεν ξέρω και εγώ απο τι άλλο...

Βασικά αμα ψάξεις έχει χίλια δυο πράγματα πάνω στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω θα περασε κανενα ζωο στο δρομο ο αδηγος προσπαθησε να την αποφυγει και συνεβη αυτο.

 

δεν ξερουμε καν αν υπαρχουν οι illuminati...

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω θα περασε κανενα ζωο στο δρομο ο αδηγος προσπαθησε να την αποφυγει και συνεβη αυτο.

 

δεν ξερουμε καν αν υπαρχουν οι illuminati...

μπα, για τους illuminati πιστεύω ξέρουμε πως υπάρχουν, με βάση ολα αυτά που δημοσιεύονται εδω και ποσα χρόνια..

εκτός και αν είναι όλα μουφα, που δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

μπα, για τους illuminati πιστεύω ξέρουμε πως υπάρχουν, με βάση ολα αυτά που δημοσιεύονται εδω και ποσα χρόνια..

εκτός και αν είναι όλα μουφα, που δεν νομίζω.

Pisteueis kati pou to bgazei stin dimosiotita. sir never do that

Edited by Snoopi
Link to comment
Share on other sites

Οι Πεφωτισμένοι ήταν μια μυστική οργάνωση που ιδρύθηκε το 1776 από τον Άνταμ Βάισχαουπτ στη Βαυαρία. Στόχος της οργάνωσης ήταν η ανακάλυψη μυστικών για να τα αποκαλύψει σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης. Πάμπολλοι μύθοι και θεωρίες συνωμοσίας έχουν επίκεντρο την εικαζόμενη επιβίωση της οργάνωσης μέχρι σήμερα και τις υποτιθέμενες δραστηριότητές της, στις οποίες περιλαμβάνονται η Γαλλική Επανάσταση, ο αγώνας εναντίον της Καθολικής Εκκλησίας καθώς και βλέψεις παγκόσμιας κυριαρχίας.

Ο καθηγητής εκκλησιαστικού δικαίου και πρακτικής φιλοσοφίας του πανεπιστημίου της Ίνγκολστατ στη Βαυαρία, Άνταμ Βάισχαουπτ (1748-1830), ίδρυσε την 1η Μαΐου του 1776 με δύο μαθητές του την Ένωση, η οποία αρχικώς έφερε το όνομα «Perfectibilists». Σαν σύμβολο της οργάνωσης επέλεξε την κουκουβάγια, σύμβολο της Μινέρβα, της θεάς της γνώσης των Ρωμαίων, αντίστοιχη της θεάς Αθηνάς των αρχαίων Ελλήνων).

Στο παρασκήνιο βρισκόταν το πνευματικό περιβάλλον του πανεπιστημίου, στο οποίο στην πράξη κυριαρχούσαν οι Ιησουίτες, οργάνωση που είχε διαλυθεί τρία έτη πριν. Ο εικοσιοκτάχρονος Βάισχαουπτ ήταν ο μοναδικός καθηγητής του Ίνγκολστατ χωρίς παρελθόν στην Εταιρία και ήταν αντιστοίχως απομονωμένος από το διδασκαλικό προσωπικό, επίσης εξαιτίας του ενθουσιασμού του για τις πεφωτισμένες ιδέες του. Για να προστατεύσει τους μαθητές του από τις ραδιουργίες των Ιησουϊτών και ιδίως για να τους εξασφαλίσει πρόσβαση στη σύγχρονη κριτική εκκλησιαστική λογοτεχνία, ίδρυσε την «Ένωση της μυστικής γνώσης», η οποία στις αρχές αποτελούταν από μόλις είκοσι άτομα.

Πέραν τούτου, ο ιδρυτής είδε στην Οργάνωση των Ροδόσταυρων, μία μυστική πνευματική οργάνωση ανήκουσα στη Μασονία, ένα κακό αενάως αυξανόμενο που έπρεπε να καταπολεμηθεί. Ο Βάισχαουπτ κατέγραψε τους λόγους για την ίδρυση της ένωσης στην επιστολή Pythagoras oder Betrachtungen über die geheime Weltund Regierungskunst:

    Όμως δύο γεγονότα στάθηκαν αποφασιστικά. Συμπεριλαμβανομένου του ότι εκείνο τον καιρό, το 1776 ένας αξιωματούχος στο Burghausen, με το όνομα Ecker είχε ιδρύσει μία στοά προσανατολισμένη στην αλχημεία που είχε αρχίσει να εξαπλώνεται τάχιστα. Ένα μέλος της έφτασε στο Ingolstadt για να κάνει γνωστή τη στοά και να προσελκύσει τους ευφυέστερους των σπουδαστών. Δυστυχώς η εκλογή του αφορούσε ακριβώς αυτούς τους οποίους κι εγώ είχα εντοπίσει. Η σκέψη ότι είχα χάσει με τέτοιο τρόπο τόσο ευέλπιδες νεαρούς και να τους βλέπω τώρα να πλησιάζουν την αλχημεία και παρόμοιες ανοησίες, ήταν για μένα μαρτυρικό και αβάσταχτο. Για το λόγο αυτό πήγα και ζήτησα βοήθεια από έναν νέο, στον οποίο είχα απόλυτη εμπιστοσύνη. Και (αυτός) μου έδωσε κουράγιο να ασκήσω την επιρροή μου στους σπουδαστές και (να καταπολεμήσω) τις υπερβολές αυτές με ένα εμβόλιο που χορηγήθηκε μέσω της άμεσης ίδρυσης μιας ένωσης.    

Η οργάνωση πήρε μία πρώτη ώθηση το 1778, όταν ένας παλιός μαθητής και πρόεδρος της Palatinado Renano την αναδιοργάνωσε. Ο Βάισχαουπτ πρότεινε σαν νέο όνομα το «Bienenorden» (Οργάνωση των Μελισσών), διότι οραματιζόταν ότι οι οπαδοί θα συνέλεγαν το νέκταρ της γνώσης, κατευθυνόμενοι από μία μέλισσα βασίλισσα, αλλά στο τέλος προτιμήθηκε το «Bund der Illuminaten» (Ένωση των Πεφωτισμένων) και μετά το «Illuminatenorden» (Οργάνωση των Πεφωτισμένων). Από την ένωση της σοφίας θα δημιουργούταν τώρα μία μυστική οργάνωση που δεν μπορούσε να αρνηθεί την προέλευση του οργανωτικού της μοντέλου από την Εταιρία του Ιησού.

Link to comment
Share on other sites

Pisteueis kati pou to bgazei stin dimosiotita. sir never do that

η αλήθεια είναι οτι δεν πιστεύω οτι βγαίνει στν δημοσιότητα...απλά, έχουνε μπερδέψει τον κόσμο.

Γενικά ότι να ναι γίνεται...

Απλά στανταρ αυτοί κάνουν κουμάντο..this is true.

Link to comment
Share on other sites

apo auta ta liga pou akousa etrexan san treloi sto dromo. twra ta videakia einai sta agglika kai den vgazw akri gia to ti lene

ola auta peri maswnias me ton paul walker einai moufa.,

eixe paiksei se mia tainia kai eixe pei oti "an sunexiseis na psaxneis tha skapseis ton tafo sou" kai kala auta pou eipe eitan profitika

kai gia auto ksekinisan tis propagandes peri maswnias kai paul walker 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...