Jump to content
  • 0

Frozen Σε Acis


DennisGR

Question

Καλησπερα...εχω compiled pack frozen.. και εμαθα οτι πλεον ειναι dead project ετσι?? το θεμα ειναι οτι εχω ριξει πολυ δουλεια πανω σε αυτο το Project..Υπαρχει τροπος η μπορει κανενας developer να το μετατρεψει σε acis κρατοντας τα πραγματα που εχω ετσι οπως ειναι?? Ακομα πιστευετε οτι frozen μπορει να ξανααρχισει την δουλεια??

Link to comment
Share on other sites

11 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Γινεται ευκολα το δικο μου project εχει 3 base το ενα ειναι το φροζεν το αλλο acis και το αλλο ειναι κρυφουλη :P

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γιατι ρε μαν open δεν ειναι ολα...τι σε εμποδιζει να το κανεις περνεις οποια στοιχεια θες απο καθε dev και τα βαζεις σε ενα...δεν θελει και τρελες γνωσης...

 

re agorina, pos ginete na exeis 3 base ? ti core exeis ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Καλησπερα...εχω compiled pack frozen.. και εμαθα οτι πλεον ειναι dead project ετσι?? το θεμα ειναι οτι εχω ριξει πολυ δουλεια πανω σε αυτο το Project..Υπαρχει τροπος η μπορει κανενας developer να το μετατρεψει σε acis κρατοντας τα πραγματα που εχω ετσι οπως ειναι?? Ακομα πιστευετε οτι frozen μπορει να ξανααρχισει την δουλεια??

 

Pare ena acis free revesion kai perna oti custom saresh... ola einai shared edw. O.o 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Καλησπερα...εχω compiled pack frozen.. και εμαθα οτι πλεον ειναι dead project ετσι?? το θεμα ειναι οτι εχω ριξει πολυ δουλεια πανω σε αυτο το Project..Υπαρχει τροπος η μπορει κανενας developer να το μετατρεψει σε acis κρατοντας τα πραγματα που εχω ετσι οπως ειναι?? Ακομα πιστευετε οτι frozen μπορει να ξανααρχισει την δουλεια??

FILE MIN KANEIS TIPOTA! TO L2JFROZEN TWRA EINAI BEST.... VALE TO LAST UPDATE KAI THA EISAI OMG . LOW BUGS KAI POLA CUSTOMS! 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

FILE MIN KANEIS TIPOTA! TO L2JFROZEN TWRA EINAI BEST.... VALE TO LAST UPDATE KAI THA EISAI OMG . LOW BUGS KAI POLA CUSTOMS!

 

 

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ REPLY ΣΕ ΤΟΠΙΚ ΤΟΥ 2013??????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...