Jump to content

Milai gia manes


GsL

Recommended Posts

quote author=borntobeahero link=topic=282350.msg2659831#msg2659831 date=1377555938]

οκ, πες της ότι σήμερα δεν θα το ανοίξει το συρτάρι θα περάσω για ενα gang-bang και θα φύγω

Link to comment
Share on other sites

Έφαγε dekarma και αυτός. Όπως είπα είμαι ανεκτικός αλλά οι μάνες δεν επιτρέπονται και εσύ επειδή το ξεκίνησες θα προτείνω ban μία βδομάδα μιας και δε συμμορφώθηκες από το προηγούμενο dekarma.

Link to comment
Share on other sites

Έφαγε dekarma και αυτός. Όπως είπα είμαι ανεκτικός αλλά οι μάνες δεν επιτρέπονται και εσύ επειδή το ξεκίνησες θα προτείνω ban μία βδομάδα μιας και δε συμμορφώθηκες από το προηγούμενο dekarma.

 

1st ton eixa vrisi k meta ton ksana vrisa k  meta efaga -1 karma

 

den pan na kanete 100 xronia ban s emena esys tha tous trwte sta moutra

 

Link to comment
Share on other sites

Είπα κάτι, είμαι ανεκτικός αρκετά και το ξέρουν όλοι αυτό αλλά οι μαλακίες με τις μάνες δεν είναι ανεκτές μπορείς να το καταλάβεις; Αν ναι χαίρομαι πολύ αν όχι δυστυχώς και εσύ και όσοι τα κάνετε αυτά τα αστειάκια να στε έτοιμοι για τις συνέπειες.

Link to comment
Share on other sites

Είπα κάτι, είμαι ανεκτικός αρκετά και το ξέρουν όλοι αυτό αλλά οι μαλακίες με τις μάνες δεν είναι ανεκτές μπορείς να το καταλάβεις; Αν ναι χαίρομαι πολύ αν όχι δυστυχώς και εσύ και όσοι τα κάνετε αυτά τα αστειάκια να στε έτοιμοι για τις συνέπειες.

 

koita eimai tosa xronia edw den eixa pote kanena provlima me kanenan k an eixa pote dn evrisa gt dn to goustarw

alla tous exw sixathi sihenome tin ironia tis tsampe magies k tous dithen

 

tespa

Link to comment
Share on other sites

Έφαγε dekarma και αυτός. Όπως είπα είμαι ανεκτικός αλλά οι μάνες δεν επιτρέπονται και εσύ επειδή το ξεκίνησες θα προτείνω ban μία βδομάδα μιας και δε συμμορφώθηκες από το προηγούμενο dekarma.

ahahahaha klaiw.

eise anextikos me manes alla i mana su tin malakia su dn tin anexete.

k esi evrizes twra mas to paizeis k kala sovaros k pipes?

:bitchplease:

Link to comment
Share on other sites

Έφαγε dekarma και αυτός. Όπως είπα είμαι ανεκτικός αλλά οι μάνες δεν επιτρέπονται και εσύ επειδή το ξεκίνησες θα προτείνω ban μία βδομάδα μιας και δε συμμορφώθηκες από το προηγούμενο dekarma.

Σιγά μωρή lulu.png
Link to comment
Share on other sites

ahahahaha klaiw.

eise anextikos me manes alla i mana su tin -beep-ia su dn tin anexete.

k esi evrizes twra mas to paizeis k kala sovaros k pipes?

:bitchplease:

Πότε έβρισα μάνα πρόσφατα; Και ναι το παίζω σοβαρός γιατί κάποια στιγμή πρέπει να γίνουμε forum όχι μπουρδέλο όπως θες εσύ και οι υπόλοιποι.
Link to comment
Share on other sites

οκ, πες της ότι σήμερα δεν θα το ανοίξει το συρτάρι θα περάσω για ενα gang-bang και θα φύγω

 

 

9eos

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...