Jump to content

[Gr] Για την ιστορία με τα τζάμια.


VeGe

Recommended Posts

Μιας και θέλεις να το παίξεις και μάγκας λοιπόν και "δεν κατάλαβες" την εξήγηση μου σε τόσα replies, θα αφήσω το Μάξτορα να λάβει δράση. Και για να μην κλαίγεστε σαν τα γατιά, πρότεινα να έχετε την ίδια αντιμετώπιση, δηλαδή ή smite και οι 2 ή τίποτα και οι 2. Τώρα αυτός είναι το αφεντικό και αποφασίζει, kkthxbb.

 

Αφού λοιπόν δεν έχει παρθεί απόφαση γιατί έχω ακόμα -1;

 

Λέγε μωρή σάπια μπριζόλα.

Link to comment
Share on other sites

Zake αυτές τι μαλακίες αλλού.

 

Όταν με λογοκρίνεις θα σου γαμάω το image κωλόζωο.

Φαίνεσαι αρκετά μαντ, γιατί κλαίγεσαι στον Ζέικ ακόμη; Ο Μάξτορας υποτίθεται ότι ανέλαβε την κατάσταση
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεσαι αρκετά μαντ, γιατί κλαίγεσαι στον Ζέικ ακόμη; Ο Μάξτορας υποτίθεται ότι ανέλαβε την κατάσταση

Δεν φταις εσυ , καμενο παιδακι .

Πολυ αξία έχουν  δωσει στο καρμα και φυσικά γίνεται  εκμετάλευση  του συγκεκριμένου μέτρου(/facepalm)  λες και δε ξερω και εγω τι νομίζετε οτι είστε.

 

Αλλα επαναλαμβάνω δε φτάιτε εσείς κορίτσοπουλα με μεγκαλο e-penis, ο κόσμος που το ανέχεται χωρίς λόγο... έχουν περάσει 3-4 χρόνια απο όταν το site  ήταν λειτουργικό , τώρα έχει καταντήσει μια παράγκα σαν μικρογραφία Ελλάδας και της κατάστασης που επικρατεί.

 

 

 

Ν

Ο

Υ

Μ

Ε

Ρ

Α

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταις εσυ , καμενο παιδακι .

Πολυ αξία έχουν  δωσει στο καρμα και φυσικά γίνεται  εκμετάλευση  του συγκεκριμένου μέτρου(/facepalm)  λες και δε ξερω και εγω τι νομίζετε οτι είστε.

 

Αλλα επαναλαμβάνω δε φτάιτε εσείς κορίτσοπουλα με μεγκαλο e-penis, ο κόσμος που το ανέχεται χωρίς λόγο... έχουν περάσει 3-4 χρόνια απο όταν το site  ήταν λειτουργικό , τώρα έχει καταντήσει μια παράγκα σαν μικρογραφία Ελλάδας και της κατάστασης που επικρατεί.

 

 

 

Ν

Ο

Υ

Μ

Ε

Ρ

Α

Zake (1) geokiller (-1) - Spamming In topic June 14, 2013, 07:28:40 PM

turutututututuu  O0

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεσαι αρκετά μαντ, γιατί κλαίγεσαι στον Ζέικ ακόμη; Ο Μάξτορας υποτίθεται ότι ανέλαβε την κατάσταση

 

Πέραν ότι έρτρεξες σαν το μυξιάρικο στη μανούλα του, λες ότι δεν έχει παρθεί απόφαση και έχει αναλάβει ο Μαξτορ.

 

Εγώ τότε γιατί έχω -1 τότε ξαναρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το κλάμα που λες. Εγώ σε έχω ρωτήσει από την πρώτη στιγμή κάτι πολύ απλό.

 

Να μας δείξεις εδώ δημόσια τις αποδείξεις ότι μιλάω για τη μάνα του NeverMore και ότι προσβάλω την οικογενειά του.

 

Ξέρω ότι θα το αγνοήσεις εσκεμμένα επειδή δεν έχεις απάντηση, απλά μωρή κοτάρα βγες και πες δημόσια ότι δεν μπορείς να απαντήσεις σε αυτό που σε ρωτάω.

Όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ.

Link to comment
Share on other sites

Πέραν ότι έρτρεξες σαν το μυξιάρικο στη μανούλα του, λες ότι δεν έχει παρθεί απόφαση και έχει αναλάβει ο Μαξτορ.

 

Εγώ τότε γιατί έχω -1 τότε ξαναρωτάω.

Γιατί και ο nevermore θα φάει smite, that's what maxtor said
Link to comment
Share on other sites

Zake (1) geokiller (-1) - Spamming In topic June 14, 2013, 07:28:40 PM

turutututututuu  O0

turututututu

μολις μου εκανες αερα ....

κλασικο παραδειγμα παραγκας , αν δειτε ολοι το τοπικ μονο οντοπικ  awnsers ΔΕΝ υπαρχουν..

 

και τωρα επιστρεφεις στα @@ μου γιατι πολυ ασε αφησα εκτος )

Link to comment
Share on other sites

turututututu

μολις μου εκανες αερα ....

κλασικο παραδειγμα παραγκας , αν δειτε ολοι το τοπικ μονο οντοπικ  awnsers ΔΕΝ υπαρχουν..

 

και τωρα επιστρεφεις στα @@ μου γιατι πολυ ασε αφησα εκτος )

Αυτό που εσείς τα γατάκια κράζετε στο spam ενώ στο report είστε όλοι μούγκα δεν το καταλαβαίνω.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εσείς τα γατάκια κράζετε στο spam ενώ στο report είστε όλοι μούγκα δεν το καταλαβαίνω.

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=268962.90

 

 

valsirtapa.jpg

Tapa apoxeteushs. oti prepei gia th periptosh sou  :-*

Link to comment
Share on other sites

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=268962.90

 

 

valsirtapa.jpg

Tapa apoxeteushs. oti prepei gia th periptosh sou  :-*

Αγοράκι μου σπάμαρες ακόμη και μετά από warning, περίμενες να μη φας smite;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...