Jump to content

WeirdSiTuaTioNs


Godrics

Recommended Posts

ο λαός σε θέλει η κυβέρνηση όχι

:troll: :troll: :troll:

Ε και ; Ο λαός έχει πιο πολύ δύναμη από την κυβέρνηση.
Link to comment
Share on other sites

Νικολούδο το ονειρεύτηκες.

Θα γίνει πραγματικότητα ήδη έχω τόσους υποστηρικτές σε αυτό το topic, προτείνω να δημιουργηθεί ένα poll επιτόπου.
Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει πραγματικότητα ήδη έχω τόσους υποστηρικτές σε αυτό το topic, προτείνω να δημιουργηθεί ένα poll επιτόπου.

 

Mέσα.

Link to comment
Share on other sites

λες "Χοντρή είναι η πούτσα που θα σε γαμήσει αν τύχει ποτέ και σε συναντήσω. 3 άνθρωποι λές εσύ σωστά. Η κυβέρνηση αναφέρει οτι σκοτώθηκαν τουλάχιστον 8 αστυνομικοί.

Παλιόπουστα."

 

μετά το κάνεις

Χμμ και επείδη ο φίλος του Nikoloudou έκανε delete  το reply μου θα το ξαναγράψω.

 

3 άνθρωποι σκοτώθηκαν όπως υποστηρίζει. Από την πλευρά των αστυνομικών 8. Στα @@ μου. Ναι για να γίνει καταστολή της διαδήλωσης έπρεπε να γίνει και αυτό. Δεν θα πετάνε τα αναρχικά κοτρώνες και οι αστυνομικοί θα τους χαιδεύουν τα αυτιά. ΟΧΙ.

και μετά ζητάς και δίκιο

Και πάλι χέστηκα. Μείνε ΔΙΚΑΙΟΣ. Δυστυχώς για εσένα σου πρόλαβε άλλος το όνομα και τυγχάνει να είναι και Co Admin.

και μετά γλύφεις μπάλες για να γλιτώσεις μέρες.

 

μήπως δεν αρκεί και χρειάζεσαι bonus?

Link to comment
Share on other sites

λες "Χοντρή είναι η πούτσα που θα σε γαμήσει αν τύχει ποτέ και σε συναντήσω. 3 άνθρωποι λές εσύ σωστά. Η κυβέρνηση αναφέρει οτι σκοτώθηκαν τουλάχιστον 8 αστυνομικοί.

Παλιόπουστα."

 

μετά το κάνεις και μετά ζητάς και δίκιοκαι μετά γλύφεις μπάλες για να γλιτώσεις μέρες.

 

μήπως δεν αρκεί και χρειάζεσαι bonus?

Βάλε poll εδώ για τη θέση μου!
Link to comment
Share on other sites

Βάλε poll εδώ για τη θέση μου!

κάτσε να απαντήσει, τόσο mad που ούτε tags δεν έβαλε
Link to comment
Share on other sites

κάτσε να απαντήσει, τόσο mad που ούτε tags δεν έβαλε

Αφού έκανε insant log out μετά το post topic. Βάλε το poll :disfather:
Link to comment
Share on other sites

Aυτός είπε γαμώ την παναγία πρώτον. Δεύτερον αυτός με αποκάλεσε φασίστα επειδή μπορώ και λέω τη γνώμη μου. Τρίτον αυτός με αποκάλεσε χοντρό απο τη στιγμή που δεν με έχει δει καν φατσικά και ας του έχω πεί όποτε γουστάρει να τον συναντήσω ή να ανοίξω cam. Λοιπόν επείδη είσαι μαλάκας εγώ έπρεπε να κάτσω χωρίς να του πω τίποτα. Αύξησε το στον 1 μήνα το chat ban. Και μάλλον κάντο ban. Δε γουστάρω να μπαίνω άλλο σε forum που να υποστηρίζει την καταστροφή μιας πόλης. Το θάνατο 8 αστυνομικών εξαιτίας αναρχικοφασισταριών ορφανών του Στάλιν.

 

Εάν δεν κάνεις αυτό που σου ζήτησα πολύ θα το λυπηθώ.

 

'Αντε γεια .

Link to comment
Share on other sites

Aυτός είπε γαμώ την παναγία πρώτον. Δεύτερον αυτός με αποκάλεσε φασίστα επειδή μπορώ και λέω τη γνώμη μου. Τρίτον αυτός με αποκάλεσε χοντρό απο τη στιγμή που δεν με έχει δει καν φατσικά και ας του έχω πεί όποτε γουστάρει να τον συναντήσω ή να ανοίξω cam. Λοιπόν επείδη είσαι μαλάκας εγώ έπρεπε να κάτσω χωρίς να του πω τίποτα. Αύξησε το στον 1 μήνα το chat ban. Και μάλλον κάντο ban. Δε γουστάρω να μπαίνω άλλο σε forum που να υποστηρίζει την καταστροφή μιας πόλης. Το θάνατο 8 αστυνομικών εξαιτίας αναρχικοφασισταριών ορφανών του Στάλιν.

 

Εάν δεν κάνεις αυτό που σου ζήτησα πολύ θα το λυπηθώ.

 

'Αντε γεια .

1)δεν θα με νοιάξει αν βρίσεις τα δικα σου θεία

2)συνέχεια το ίδιο λέτε μεταξύ σας, γιατί να σας το χαλάσω

3)να απαντάς αναλόγως και όχι όπως έκανες

 

 

από εκεί και κάτω, δεν με άγγιξες...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...