Jump to content

Επίσημο Τοπικ Πανελληνίων 2013


Fanky

Recommended Posts

Εγώ έχω την εξής απορία, όταν οι καθηγητές της ΟΛΜΕ ανακοίνωσαν την απεργία όλοι οι "αγανακτισμένοι" γονείς και μαθητές που δε βλέπουν πέρα από την μυτόγκα τους βγήκαν και τους κατηγορούσαν ότι παίζουν με το μέλλον τους και διάφορες άλλες πίπες που σας έχουν πιπιλίσει το μυαλό η κυβέρνηση και τα τσιράκια τους. Τα θέματα που έχουν βάλει μέχρι στιγμής σχεδόν σε όλα τα μαθήματα πέρα της έκθεσης και της βιολογίας δεν παίζουν με το μέλλον σας ; Σκεφτείτε το.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την εξής απορία, όταν οι καθηγητές της ΟΛΜΕ ανακοίνωσαν την απεργία όλοι οι "αγανακτισμένοι" γονείς και μαθητές που δε βλέπουν πέρα από την μυτόγκα τους βγήκαν και τους κατηγορούσαν ότι παίζουν με το μέλλον τους και διάφορες άλλες πίπες που σας έχουν πιπιλίσει το μυαλό η κυβέρνηση και τα τσιράκια τους. Τα θέματα που έχουν βάλει μέχρι στιγμής σχεδόν σε όλα τα μαθήματα πέρα της έκθεσης και της βιολογίας δεν παίζουν με το μέλλον σας ; Σκεφτείτε το.

Ναι ρε μαλακα,αλλα εδώ τι να κάνουν;
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε μαλακα,αλλα εδώ τι να κάνουν;

Είναι τραγικό αυτό που γίνεται, οι μαθητές πρέπει κάποια στιγμή να αποφασίσουν μαζικά να μη συμμετάσχουν σε αυτό το έκτρωμα των πανελληνίων. Ελπίζω κάποια χρονιά να συμβεί αυτό και ελπίζω σύντομα γιατί δεν πάει άλλο αυτό το καραγκιοζιλίκι κάθε χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε μαλακα,αλλα εδώ τι να κάνουν;

Να σεβαστούν το χρήμα των γονεων που στερευονται για τα παιδια. Τον κόπο, την κούραση, το ξενυχτι, το πηξιμο των μαθητών και να βάλουν θεματα που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Ούτε πλέον βιβλία όπως ο Σαβαλλας δεν σε βοηθανε καν σε οτι βάζουν ειδικότερα τις 2 τελευταίες χρονιές τα πράγματα έχουν αγριεψει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Να σεβαστούν το χρήμα των γονεων που στερευονται για τα παιδια. Τον κόπο, την κούραση, το ξενυχτι, το πηξιμο των μαθητών και να βάλουν θεματα που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Ούτε πλέον βιβλία όπως ο Σαβαλλας δεν σε βοηθανε καν σε οτι βάζουν ειδικότερα τις 2 τελευταίες χρονιές τα πράγματα έχουν αγριεψει πολύ.

Γαμώ τελευταία συμφωνώ σε πολλά μαζί σου χάλασα.
Link to comment
Share on other sites

Να σεβαστούν το χρήμα των γονεων που στερευονται για τα παιδια. Τον κόπο, την κούραση, το ξενυχτι, το πηξιμο των μαθητών και να βάλουν θεματα που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Ούτε πλέον βιβλία όπως ο Σαβαλλας δεν σε βοηθανε καν σε οτι βάζουν ειδικότερα τις 2 τελευταίες χρονιές τα πράγματα έχουν αγριεψει πολύ.

εννοούσα τι να κάνουν οι γονείς..;
Link to comment
Share on other sites

εννοούσα τι να κάνουν οι γονείς..;

Να κατανοήσουν ότι και οι καθηγητές είναι γονείς και έχουν προβλήματα με αυτά που ψηφίστηκαν για αυτούς(πέρα του ότι θα γίνουν απολύσεις, θα έχουν υποχρεωτικές μεταθέσεις όπως στο στρατό και τους πρόσθεσαν 2-3 ώρες έξτρα χωρίς να τις πληρώνονται).
Link to comment
Share on other sites

Fanky αν δεν έγραψες τουλάχιστον 15 θα φας demote

>.>

 

όχι τόσο δεν έχω γράψει,ρε μλκ δεν είχα ψυχολογία με τίποτα..ξεκίνησα να κάνω το 2ο θέμα..και γάμησετα..

 

έφαγα πάρα,πάρα πολύ ώρα στο Β2 και στο Β3,και στο τέλος δεν έκανα τπτ απο τα 2.Το β2 το έχασα απο μαλακίες,και στο Β3 ξεκίνησα να κάνω τριγωνική ανισότητα,αλλα δεν κατέληγα κάπου..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...