Jump to content

[GR] ΑΔΩΝΙΣ δικαιώνει ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ξεσκεπάζοντας την ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ της ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ


Dev

Recommended Posts

Εδω εχουμε κουμμουνιστες στην βουλη , οι νεοναζι μας πειραξαν?

Βρες μου ρε κακασχετε κρατος με κουμμουνισμο να ειδε προκοπη και μετα μιλα. Κακασχετοι , δε πετυχε στην "μαμα Ρωσσια" , δε πετυχε πουθενα. τελος.

Και οσο για το ποιος καταλαβαινει τα εργατικα δικαιοματα, αυτος μονο αριστερος δεν ειναι. Ολα τα εργατικα προνομοια απο δεξιους ηρθαν, οι αριστεροι μονο για το βολεμα και την γραψαρχιδινη ειναι.

 

Πρέπει να φοράς αντιανεμικό Basehit και παπούτσι Nike Air

Link to comment
Share on other sites

Και μετά και μετά;

Αρχίζουν οι εξορίες που σου εταξα. Θα πας να κανείς παρέα τον θείο σου :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν οι εξορίες που σου εταξα. Θα πας να κανείς παρέα τον θείο σου :D

 

Dev - Είμαι κεντροαριστερός

Dev - Είμαι πολύ κοντά ιδεολογικά με το ΚΚΕ

 

Πρέπει να έχεις μεγάλη ανάγκη φίλους ε;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω τα λεφτα σου. Επισης γαματο επειχηρημα , με ταπωσες.

 

 

Tη μαλακία που είπα τη θεώρησες ως  κάποιου είδους επιχείρημα; Γι' αυτό δηλαδή τόση ώρα νομίζεις ότι επιχειρηματολογείς;

 

Κατάλαβα πως το εννοείς!

Link to comment
Share on other sites

 

Tη μαλακία που είπα τη θεώρησες ως  κάποιου είδους επιχείρημα; Γι' αυτό δηλαδή τόση ώρα νομίζεις ότι επιχειρηματολογείς;

 

Κατάλαβα πως το εννοείς!

Μπορεις να μου απαντησεις με κατι σωστο σ αυτα που σ λεω?

Οχι.

Οποτε φαε την ταπα σου και μιλα για τις παπαριες που σας ποτιζουν μαζι με την κοκα εκει που σε συμφερει. Οχι εδω.

Link to comment
Share on other sites

 

Tη μαλακία που είπα τη θεώρησες ως  κάποιου είδους επιχείρημα; Γι' αυτό δηλαδή τόση ώρα νομίζεις ότι επιχειρηματολογείς;

 

Κατάλαβα πως το εννοείς!

Ok

Link to comment
Share on other sites

False η αλήθεια είναι ότι το θέμα e-wars το κατέχεις γενικά σε αντίθεση με τον Dev.

 

Όμως τα e-wars έχουν 3 στοιχεία.

  • Ψυχολογικό πόλεμο
  • Κινήσεις εντυπωσιασμού
  • Eπιχειρηματολογία

 

Έχεις πάρει master στα 2 πρώτα αλλά σου λείπει το τελευταίο και σημαντικότερο κομμάτι. Η επιχειρηματολογία.

Όταν λέω επιχειρηματολογία δεν εννοώ τις γενικολογίες και τη λάσπη επιπέδου καφενείου επαρχίας αλλά επιχειρήματα με αρχή-μέση-τέλος και ουσία.

 

Όταν λοιπόν φτάσεις να γίνεις master της επιχειρηματολογίας θα είσαι αξιόλογος αντίπαλος. Μέχρι τότε, μην περιμένεις να δικαιολογηθώ για τη Βόρεια Κορέα τον Τσίπρα και την Παπαρήγα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν οι εξορίες που σου εταξα. Θα πας να κανείς παρέα τον θείο σου :D

Εδώ και τόσες μέρες σε παρακαλάω να έρθεις.

 

Αυτά τα επιχειρήματα ρε μαλάκα με τον Στάλιν τη Βόρεια Κορέα και τον κομμουνισμό δε τελειώνουν ποτέ γαμώ τις μάνες σας.

Link to comment
Share on other sites

False η αλήθεια είναι ότι το θέμα e-wars το κατέχεις γενικά σε αντίθεση με τον Dev.

 

Όμως τα e-wars έχουν 3 στοιχεία.

  • Ψυχολογικό πόλεμο
  • Κινήσεις εντυπωσιασμού
  • Eπιχειρηματολογία

 

Έχεις πάρει master στα 2 πρώτα αλλά σου λείπει το τελευταίο και σημαντικότερο κομμάτι. Η επιχειρηματολογία.

Όταν λέω επιχειρηματολογία δεν εννοώ τις γενικολογίες και τη λάσπη επιπέδου καφενείου επαρχίας αλλά επιχειρήματα με αρχή-μέση-τέλος και ουσία.

 

Όταν λοιπόν φτάσεις να γίνεις master της επιχειρηματολογίας θα είσαι αξιόλογος αντίπαλος. Μέχρι τότε, μην περιμένεις να δικαιολογηθώ για τη Βόρεια Κορέα τον Τσίπρα και την Παπαρήγα.

οκ θα ρθω διαβασμενος την αλλη φορα.

Προς το παρον , Τσιρς. Παω εξω.

Link to comment
Share on other sites

οκ θα ρθω διαβασμενος την αλλη φορα.

Προς το παρον , Τσιρς. Παω εξω.

Οι μάνες ήταν στον ψυχολογικό πόλεμο btw μη μου παρεξηγήσεις :(
Link to comment
Share on other sites

False η αλήθεια είναι ότι το θέμα e-wars το κατέχεις γενικά σε αντίθεση με τον Dev.  Όμως τα e-wars έχουν 3 στοιχεία. 
  • Ψυχολογικό πόλεμο
  • Κινήσεις εντυπωσιασμού
  • Eπιχειρηματολογία

Η επιχειρηματολογία.  Όταν λέω επιχειρηματολογία δεν εννοώ τις γενικολογίες και τη λάσπη επιπέδου καφενείου επαρχίας αλλά επιχειρήματα με αρχή-μέση-τέλος και ουσία. 

 

Ούτε τι είναι επιχείρημα δεν ξέρεις τι είναι τι αρχή μέση και τέλος βρε πρεζακια ; Πάρε ξέστραβωσου διάβασε και μην κανεις post της δεκάρας. Στο έχω πει και αλλού είσαι μόνο ύβρεις ύβρεις ύβρεις. Βάζω στοίχημα ούτε διάλογο δεν έμαθες να κανεις. Λοιπόν διάβασε.  επιχείρημα το [epixírima] Ο49 : α.λόγος, ιδίως συλλογισμός, με τον οποίο κάποιος υποστηρίζει ή καταπολεμά ορισμένη άποψη: Εκθέτω / αναλύω τα επιχειρήματά μου. Έχω / φέρνω ένα ~. Πειστικό / ισχυρό / ακλόνητο / αδύνατο / αβάσιμο / σαθρό / διάτρητο ~. Στερούμαι επιχειρημάτων. Aναιρώ / ανατρέπω / αντικρούω τα επιχειρήματα κάποιου. Tα επιχειρήματα που χρησιμοποιεί στην αγόρευσή του ο δικηγόρος / ο ρήτορας. Επιχειρήματα νομικής / ηθικής φύσεως. || (επέκτ.) για ενέργεια που γίνεται με στόχο να πείσει κπ.: Tα δάκρυα, αυτό το έσχατο ~ των γυναικών / των παιδιών. β. (λογ.) είδος συλλογισμού: Aπλό / διπλό / πολύπλοκο ~. [λόγ. < αρχ. ἐπιχείρημα]

Link to comment
Share on other sites

Ένα επιχείρημα δεν εκφέρει απαραίτητα μια ξεκάθαρη άποψη.

 

Ως επιχείρημα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και η ειρωνεία, ώστε να οδηγηθεί ο αντίπαλος του ομιλητή από μόνος του σε αντίθεση με τα λεγόμενά του.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να ψάξουν για τη μαιευτική μέθοδο που χρησιμοποιούσε ο Σωκράτης με την οποία οδηγούσε το συνομιλητή του μέσω της ειρωνείας και ερωτήσεων των οποίων μπορούσε να απαντήσει στην αλήθεια χωρίς να του τη λέει ξεκάθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...