Jump to content

[GR] ΑΔΩΝΙΣ δικαιώνει ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ξεσκεπάζοντας την ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ της ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ


Dev

Recommended Posts

tumblr_inline_mh3s0iUsQj1rbf627.gif

 

Μου ρίξατε αρκετά το IQ για σήμερα.

 

 

Ο χοντρός και ο χουντικός. Μπορείτε να κάνετε και  γαμώ τα Crew και να μοιράζετε απλόχερα ηλιθιότητα: 2X - Double X (Χοντρός - Χουντικός)

 

Καλησπέρα σας

Link to comment
Share on other sites

tumblr_inline_mh3s0iUsQj1rbf627.gif

 

Μου ρίξατε αρκετά το IQ για σήμερα.

 

 

Ο χοντρός και ο χουντικός. Μπορείτε να κάνετε και  γαμώ τα Crew και να μοιράζετε απλόχερα ηλιθιότητα: 2X - Double X (Χοντρός - Χουντικός)

 

Καλησπέρα σας

ΧΑΧΑΧΑΧ , δειξε μου κανενα ποστ που να ηπερασπιζεσαι την ιδεολογια σου χωρις να εχεις φαει 18 ταπες και στο τελος να το ριχνεις ειτε στα βρισιδια ειτε στις μανες.

Δε βαριεσαι, θα στρωσεις κ εσυ.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧ , δειξε μου κανενα ποστ που να ηπερασπιζεσαι την ιδεολογια σου χωρις να εχεις φαει 18 ταπες και στο τελος να το ριχνεις ειτε στα βρισιδια ειτε στις μανες.

Δε βαριεσαι, θα στρωσεις κ εσυ.

:D :D

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧ , δειξε μου κανενα ποστ που να ηπερασπιζεσαι την ιδεολογια σου χωρις να εχεις φαει 18 ταπες και στο τελος να το ριχνεις ειτε στα βρισιδια ειτε στις μανες.

Δε βαριεσαι, θα στρωσεις κ εσυ.

 

Τάπες από ποιόν; Aπ' τον Dev που ψήφισε Τσίπρα ή από σένα που το επιχείρημα σου για τις σκουρίες είναι η Β.Κορέα;

 

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

:D :D

Δεν εχει ιδεα καν , ποιος ειναι ο κυριος τσιπρας και τι "ιμπεριαλιστικες-καπιταλιστικες-δυναμεις του διαβολου" -πως τις λενε αυτοι- επιχειρησεις εχει.

Μη μιλησω για ενα ΚΚΕ που οτι απολυση γινει σε ιδιωτικη επιχειρηση ειναι φασισμος, και οι απολυσεις στον ριζοσπαστη/περισσο/902 και αλλα φτωχα οργανα του κομματος ειναι συνεπεια του καπιταλισμου.Βεβαια οι κορες της κυριας παπαρηγα στα καλυτερα ΙΔΙΩΤΙΚΑ πανεπιστημια.Βεβαια.

Κατα τα αλλα ο Αδωνις φταιει.

Τσιρς μικρε βεγκε. καλη σου μερα.

Link to comment
Share on other sites

Τάπες από ποιόν; Aπ' τον Dev που ψήφισε Τσίπρα ή από σένα που το επιχείρημα σου για τις σκουρίες είναι η Β.Κορέα;

 

Φιλάκια

Για τις πιπες που λες με και καλα ταξικη παλη κ τι αλλο σκατα σας μαθαινουν στις καταληψεις πρεζας ειναι το επιχειρημα της β.κορεας.

Link to comment
Share on other sites

Για τις πιπες που λες με και καλα ταξικη παλη κ τι αλλο σκατα σας μαθαινουν στις καταληψεις πρεζας ειναι το επιχειρημα της β.κορεας.

Αυτό http://www.xryshaygh.com/index.php/enimerosi/view/to-kke-tima-thn-prwtomagia-apoluontas-kai-allous-ergazomenous#.UZULGaYazCQ

Link to comment
Share on other sites

Για τις πιπες που λες με και καλα ταξικη παλη κ τι αλλο σκατα σας μαθαινουν στις καταληψεις πρεζας ειναι το επιχειρημα της β.κορεας.

Μα πότε βγήκε και είπε ότι υπερασπίζεται τη Βόρεια Κορέα ; Ρε μαλάκα και οι δύο είστε τέρμα βλάκες έχετε γράψει σε κασέτα 2 μαλακίες και τις παπαγαλίζετε εκεί μέχρι να μας σπάσετε τα αρχίδια και να σας γαμωσταυρίσουμε. Πάντως σύντομα βλέπω τη Χρυσή Αυγή συνιστώσα της Νουδούλας.
Link to comment
Share on other sites

Μα πότε βγήκε και είπε ότι υπερασπίζεται τη Βόρεια Κορέα ; Ρε μαλάκα και οι δύο είστε τέρμα βλάκες έχετε γράψει σε κασέτα 2 μαλακίες και τις παπαγαλίζετε εκεί μέχρι να μας σπάσετε τα αρχίδια και να σας γαμωσταυρίσουμε. Πάντως σύντομα βλέπω τη Χρυσή Αυγή συνιστώσα της Νουδούλας.

ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕ ΤΙΣ ΤΑΞΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΕΖΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ.

Μακαρι φιλε , και εγω ελπιζω σε μια ενωση της δεξιας.

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕ ΤΙΣ ΤΑΞΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΕΖΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ.

Μακαρι φιλε , και εγω ελπιζω σε μια ενωση της δεξιας.

Και στην Κίνα και στη Β. Κορέα Κομμουνιστικά Κόμματα λένε ότι είναι αυτά που κυβερνούν. Αρχίδια

Συγκεκριμένα αυτό έχει πει, όσο για τις ταξικές μαλακίες δεν μπαίνω καν στον κόπο δε θα καταλάβεις και δεν έχει και νόημα ζήσε στον κόσμο σου στα αρχίδια μου.

 

Πάντως χαίρομαι που θεωρείτε τους νεοαναζί μαχαιροβγάλτες αδέρφια σας χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕ ΤΙΣ ΤΑΞΙΚΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΕΖΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ.

Μακαρι φιλε , και εγω ελπιζω σε μια ενωση της δεξιας.

Μα δεν υπάρχει αριστερα. Κάπου 20 % και αν.. Ο κόσμος ψήφισε Τσίπρα γιατί πίστεψε ότι θα είναι ο νέος Ανδρέας Παπανδρέου. Στις επόμενες εκλογές η Χ.Α θα έχει 20 % ίσως και παραπάνω είναι το μόνο σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει αριστερα. Κάπου 20 % και αν.. Ο κόσμος ψήφισε Τσίπρα γιατί πίστεψε ότι θα είναι ο νέος Ανδρέας Παπανδρέου. Στις επόμενες εκλογές η Χ.Α θα έχει 20 % ίσως και παραπάνω είναι το μόνο σίγουρο.

Και μετά και μετά;
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα αυτό έχει πει, όσο για τις ταξικές μαλακίες δεν μπαίνω καν στον κόπο δε θα καταλάβεις και δεν έχει και νόημα ζήσε στον κόσμο σου στα αρχίδια μου.

 

Πάντως χαίρομαι που θεωρείτε τους νεοαναζί μαχαιροβγάλτες αδέρφια σας χαχαχαχα

Εδω εχουμε κουμμουνιστες στην βουλη , οι νεοναζι μας πειραξαν?

Βρες μου ρε κακασχετε κρατος με κουμμουνισμο να ειδε προκοπη και μετα μιλα. Κακασχετοι , δε πετυχε στην "μαμα Ρωσσια" , δε πετυχε πουθενα. τελος.

Και οσο για το ποιος καταλαβαινει τα εργατικα δικαιοματα, αυτος μονο αριστερος δεν ειναι. Ολα τα εργατικα προνομοια απο δεξιους ηρθαν, οι αριστεροι μονο για το βολεμα και την γραψαρχιδινη ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμένα αυτό έχει πει, όσο για τις ταξικές μαλακίες δεν μπαίνω καν στον κόπο δε θα καταλάβεις και δεν έχει και νόημα ζήσε στον κόσμο σου στα αρχίδια μου.

 

Πάντως χαίρομαι που θεωρείτε τους νεοαναζί μαχαιροβγάλτες αδέρφια σας χαχαχαχα

Το μαχαιροβγαλτες σε πειραξε? Το κονσερβοκουτι οχι? ΟΙ μεγαλητεροι φασιστες στην ιστορια ειναι οι κουμμουνιστες κυριε. Μαθε τουλαχιστον να μετρας, και τραβα μετρα ποσους σφαξατε επειδη ξυπνουσε στραβα ο σταλιν.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...