Jump to content

VeGe "Δεν είμαι αναρχικός"


Dev

Recommended Posts

ΕΠΙΣΗΣ Ο VEGE ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΦΙΑΡΗΣ, ΒΟΛΕΜΕΝΟΣ, ΔΗΘΕΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣ ΜΗ ΤΟΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά γιατί να το κάνω αυτό ; Εκτός του ότι δε θα φτάσω σε τόσο τραγικό σημείο ακόμα και αν φτάσω υπάρχουν πολλά συσσίτια και διανομές τροφίμων για ΟΛΟΥΣ οπότε σίγουρα δε θα με δεις στη Χρυσή Αυγή.

και σου εύχομαι να μην φτάσεις ποτέ σε αυτό το σημείο αλλά υπάρχουν άτομα που τα έχουν ανάγκη ... προφανώς δεν έχεις ζήσει τι σημαίνει πείνα και κακομεταχείριση για αυτό και λες μεγάλες κουβέντες ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

και σου εύχομαι να μην φτάσεις ποτέ σε αυτό το σημείο αλλά υπάρχουν άτομα που τα έχουν ανάγκη ... προφανώς δεν έχεις ζήσει τι σημαίνει πείνα και κακομεταχείριση για αυτό και λες μεγάλες κουβέντες ...

 

 

 

metanastis einai?

Link to comment
Share on other sites

και σου εύχομαι να μην φτάσεις ποτέ σε αυτό το σημείο αλλά υπάρχουν άτομα που τα έχουν ανάγκη ... προφανώς δεν έχεις ζήσει τι σημαίνει πείνα και κακομεταχείριση για αυτό και λες μεγάλες κουβέντες ...

 

 

Σου είπα υπάρχουν χίλια δυο ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ μέρη για να πας, δε χρειάζεται να πας στα σκατά.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε γαμώτο κρίμα που λείπω σε διακοπές και δεν πρόλαβα το poll του βλάκα χαχαχαχααχα

Link to comment
Share on other sites

Σου είπα υπάρχουν χίλια δυο ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ μέρη για να πας, δε χρειάζεται να πας στα σκατά.

mwre ama peinas trws apo opoudhpote
Link to comment
Share on other sites

Λείπω στη πάτρια εδάφη και έχασα πολύ δράμα ρε πούστη. Τσπ, 2 πράγματα για τον κατσαπλιά τον Dev.

 

1) Ο κύριος με το fullface στο avatar είναι ο Subcomandante Marcos. Mεξικάνος αντάρτης που έχει αγωνιστεί ενάντια στο καρτέλ τον ναρκωτικών και στην οργάνωση των φτωχών ιθαγενών της περιοχής.

 

2) Ο Snoopy με τη μαυροκόκκινη είναι το avatar που χρησιμοποιούσε το μεγαλύτερο τρολλ του webwar (1-2-3), φορουμ στο οποιό δραστηριοποιούνταν φασίστες και βασανιστές ζώων.

 

 

 

Ps* Νoble όταν βρεις τον vazelo οργανωθείτε για καφέ χαχα

Link to comment
Share on other sites

Λείπω στη πάτρια εδάφη και έχασα πολύ δράμα ρε πούστη. Τσπ, 2 πράγματα για τον κατσαπλιά τον Dev.

 

1) Ο κύριος με το fullface στο avatar είναι ο Subcomandante Marcos. Mεξικάνος αντάρτης που έχει αγωνιστεί ενάντια στο καρτέλ τον ναρκωτικών και στην οργάνωση των φτωχών ιθαγενών της περιοχής.

 

2) Ο Snoopy με τη μαυροκόκκινη είναι το avatar που χρησιμοποιούσε το μεγαλύτερο τρολλ του webwar (1-2-3), φορουμ στο οποιό δραστηριοποιούνταν φασίστες και βασανιστές ζώων.

 

 

 

Ps* Νoble όταν βρεις τον vazelo οργανωθείτε για καφέ χαχα

Ε αυτή τη φορά θέλω να μαι και εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλης ειναι Ελλαδα . δεν ξερω μεχρι ποτε. την Τριτη το βραδυ ημασταν μαζι

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλης ειναι Ελλαδα . δεν ξερω μεχρι ποτε. την Τριτη το βραδυ ημασταν μαζι

Τον έχω χάσει εντελώς τον μαλάκα.
Link to comment
Share on other sites

Kathesai kai asxoleisai me atoma pou anakalupsan th malakia prin 2-3 xronia, ta opoia den exoun kamia ideologia gia protupo.

Ta opoia akousan sta MME kapoia le3h kai thn ekanan karamela, mono epeidh auth h le3h skaei kala sta aftia tous.

 

 

 

 

Chaos, beeches!

Link to comment
Share on other sites

Btw το αφήνω εδώ για να το δεις.

 

Έλεγες ότι ήμουν ρατσιστής απέναντι στον NeverMore και τις σεξουαλικές του προτιμήσεις.

 

Σου είχα πει και κάπου αλλού να μου πεις τι εννοείς αλλά έκανες πως δεν το είδες οπότε περιμένω μήπως αυτή τη φορά το "δεις"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...