Jump to content

[Gr]Κακοι Ηρωεσ - Don't Pick Them, Farm Elo Gg


Fortuna

Recommended Posts

K gw auto tou eipa. Btw mn lete gia tier mwre,afou dn paizoun kan ranked. Mia stis toso.

τότε δεν θα έπρεπε να μιλάνε. γιατί δεν το έχουνε δει άπλα το άκουσαν και το επαναλαμβανουμε
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έκρινε ότι είμαι κακός από 2 NORMAL game, ενώ είναι 2 tier πιο κάτω.

 

ναι σαν wood  XV επαιζες , δεν εχω δει χειροτερο plat . Μπορει να ηταν normal οπως λες αλλα δεν ειναι δυνατον να παιζεις χειροτερα και απο την Μαρια . Ελα πες την αληθεια ποσα εδωσες να σου κανουν boost

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και εγώ με τον ίδιο τρόπο σκεφτόμουν όταν ήμουν 1400 elo.

 

Νικούσα τους 1900 στο lane και νόμιζα ότι ήμουν καλός. Τουλάχιστον δεν ήμουν αρκετά βλάκας να προσπαθήσω να τους την πω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά βλέπω άνθρωπο που τον κράζουν και μετά επιβεβαιώνει τα όσα του λένε.

 

Επίσης farm is overrated, αλλά εσύ είσαι γκασμάς και βλέπεις τα τουρνουά στα streams και νομίζεις ότι παίζεις game του ίδιου επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

Το να προσπαθείς να εξηγήσεις σε veteran silver πόσο κακός είναι, είναι σαν προσπαθείς να κάνεις τη μάνα του βάζελου η οποία δεν έχει πόδια να περπατήσει στα τέσσερα.

 

Αδύνατο.

Link to comment
Share on other sites

Το να προσπαθείς να εξηγήσεις σε veteran silver πόσο κακός είναι, είναι σαν προσπαθείς να κάνεις τη μάνα του βάζελου η οποία δεν έχει πόδια να περπατήσει στα τέσσερα.

 

Αδύνατο.

 

Για τα post το κάνω. Με δεκάδες σαν και αυτόν έχω προσπαθήσει να μιλήσω σοβαρά αρκετό καιρό πριν lol

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην πάρω στα σοβαρά έναν silver που μου λέει ότι είμαι κακός επειδή παίζω east, ενώ έχω φτάσει 4 φορές top 16 στο go4lol των ενωμένων server και αυτός το καλύτερο που έχει κάνει είναι να πάρει κάστρο σε mid rate L2 server. Ούτε καριέρα σε σοβαρό L2 server δεν είναι ικανός να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην πάρω στα σοβαρά έναν silver που μου λέει ότι είμαι κακός επειδή παίζω east, ενώ έχω φτάσει 4 φορές top 16 στο go4lol των ενωμένων server και αυτός το καλύτερο που έχει κάνει είναι να πάρει κάστρο σε mid rate L2 server. Ούτε καριέρα σε σοβαρό L2 server δεν είναι ικανός να κάνει.

από πότε θεωρούνται mid rate οι x5000 με 10 άτομα online και μια clan 5 ατόμων στο siege. Τα παραλές, εκτός του ότι πιστεύει πως είναι καλός στο λολ τώρα θα νομίζει πως έκανε καριέρα και στο λ2.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως τον ρώτησα αν παίζει adc 3 σελίδες πριν και δε μου απαντάει.

 

Μάλλον η θεωρία μου πως όσοι παίζουν main adc είναι μπετά είναι σωστή.

Link to comment
Share on other sites

Για να βγαλεις ακρη για αρχη  μπορεις να βγαλεις  αυτη την ηλιθια signature που εχεις  για να μην χρειαζεται να κανω scroll down  3 μερες να διαβασω τις 3 λεξεις που γραφεις σε καθε ποστ . Α και το σκυλακι του καναπε με τα 2 ποστ ξυπνησε σημερα το πρωι και ειπε πριν παει σχολειο να κανει τα 2 πρωτα του ποστ η το ειδε στον υπνο του? :x

Link to comment
Share on other sites

Για να βγαλεις ακρη για αρχη  μπορεις να βγαλεις  αυτη την ηλιθια signature που εχεις  για να μην χρειαζεται να κανω scroll down  3 μερες να διαβασω τι 3 λεξεις που γραφεις σε καθε ποστ . Α και το σκυλακι του καναπε με τα 2 ποστ ξυπνησε σημερα το πρωι και ειπε πριν παει σχολειο να κανει τα 2 πρωτα του ποστ η το ειδε στον υπνο του? :x

Ο Dask είναι.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...