Jump to content

ψαχνω τeam για 5v5 η και 3v3!(ranked)


Recommended Posts

γεια σας...με λενε μιχαλη!

Πολυ κρινεται απο το elo..(και εγω το ιδιο) λογο elo hell κτλπ..επεσα πολυ!

4αχνω ενα καλο team για ranked games...θα με τεσταρεται Ingame!

Παιζω top/mid/adc/sup(και jungle πεζω αλλα δεν κανω καλα gang)

Καλος στα LH...

TakeDowns:11707

Moster and Minion Kills:66710

Wins:414

5v5:Win:260,Lose:243

3v3:Win:155,Lose:130

Runes:

 

1st Page:AttackDamage

Seal:+1.41 Armor(x9)

Mark:+0.95 AttackDamage(x9)

Glyphs:+0.95 AttackDamage(x1),+1.34 MagicResist(x8)

Quintessences:+2.25 AttackDamage(x3)

 

2nd Page:AbilityPower

Seal:+1.41 Armor(x9)

Mark:+0.87 MagicPen(x9)

Glyphs:+1.34 MagicResist(x9)

Quintessences:+4.95 AbilityPower(x3)

 

Champion(48):

Akali,Alistar,Amumu,Annie,Ashe,Cassiopeia,Cho'Gath,Corki,Dr.Mundo,Evelynn,

Fiddlesticks,Garen,Janna,Jax,Jayce,Karma,Kassadin,Katarina,Kayle,Leei Sin,Malphite,Master Yi,

Mordekaiser,Morgana,Nasus,Nunu,Olaf,Pantheon,Poppu,Rumble,Ryze,Shaco,Shen,

Singed,Sion,Sivir,Soraka,Taric,Teemo,Tristana,Tryndamere,Twisted Fate,Udyr,Veigar,

Warwick,Xin Zhao,Yorick,Zilean

 

Για κατι extra καντε reply Η μνμ!

Ευχαριστο,XxXIronMikeXxX

 

Link to comment
Share on other sites

Eipe ,elo hell.

Server dn eipe,EAST na fadastw?

εγω μπορει να αντιλαμβανομαι το ελο hell απ το S1 k κατω...αλλοι απ το bronze
Link to comment
Share on other sites

Bronze lgk..

 

εγω μπορει να αντιλαμβανομαι το ελο hell απ το S1 k κατω...αλλοι απ το bronze

 

Exw tixei atoma p einai silver k paizoun kalitera k apo platinum gt polu apla dn asxolountai..

Link to comment
Share on other sites

εγω μπορει να αντιλαμβανομαι το ελο hell απ το S1 k κατω...αλλοι απ το bronze

Kosta tora 8imi8ika to try hard (Shield+Heal=epic Petros ahahha)
Link to comment
Share on other sites

Bronze lgk..

 

εγω μπορει να αντιλαμβανομαι το ελο hell απ το S1 k κατω...αλλοι απ το bronze

 

Exw tixei atoma p einai silver k paizoun kalitera k apo platinum gt polu apla dn asxolountai..

 

Fkin error,someone delete this reply.

Link to comment
Share on other sites

 

Exw tixei atoma p einai silver k paizoun kalitera k apo platinum gt polu apla dn asxolountai..

 

 

πως γινεται αυτο? ???

 

Kosta tora 8imi8ika to try hard (Shield+Heal=epic Petros ahahha)

ακυρο εντελως...

 

Bronze III,nordic east αλλά σας λέω παμε ένα γαμε να με δειτε! ;)

εγω να παω game μαζι σου αλλα εισαι πολυ χαμηλο rating ωστε να σε βαλω στη δικη μου ομαδα. επισης εχεις μικρο champion pool 8)
Link to comment
Share on other sites

Bronze lgk..

 

Exw tixei atoma p einai silver k paizoun kalitera k apo platinum gt polu apla dn asxolountai..

ΦΥΣΙΚΑ

 

ΟΣΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ DOMINION

 

ΚΑΝΟΥΝ ΕΛΙΓΜΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ DIAMOND KAI EINAI UNRANKED ΑΣΤΑ ΔΙΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι μονο που ακουτε bronze  λετε οοο ασε μας κτλπ..αμα υπαρχει ατομο να μπενουμε μαζι μπας και αναιβω..να παρουμε ας πουμε lane να κανουμε  carry το game! Τεσπα οπιος θελει add

 

Link to comment
Share on other sites

ξερω οτι μονο που ακουτε bronze  λετε οοο ασε μας κτλπ..αμα υπαρχει ατομο να μπενουμε μαζι μπας και αναιβω..να παρουμε ας πουμε lane να κανουμε  carry το game! Τεσπα οπιος θελει add

 

η αληθεια ειναι οτι οταν παιζω adc στα boosts στο bronze - silver κ ζηταω να ερθει 1 support συνηθως φερνουν κατι nidalee,garen,volibear για αυτο το ρολο! Αν φερουν ενα κανονικο support μου ερχονται με full AP runes χωρις gold per 5 κ φτιαχνουν Shurelias αγνοωντας αν το χρειαζομαι η οχι περισσοτερο απο 1 aegis H 1 zekes.καθαρο c/p απο οτι βλεπουν στα streams 3 μηνες πιο πριν.οταν ομως βλεπουν οτι ενα Q του Graves τους πετσοκοβει τo μισo HP με τα ΑΡ runes λενε report bot οταν χανουν.

 

το αλλο κακο ειναι οτι φοβουνται τον Garen(!) τον Darius(!) ,τους ντυνουν οσο πιο tanky μπορουν κ μετα κλαιγονται οτι δεν κανουν damage.Βασικα θεωρουν αυτους τους 2 παιχτες τανκ(οπως πχ ο amumu,o malph,o galio κτλ)

 

Επισης (χωρις να εχω διαθεση να στην πω προσωπικα,μιλαω γενικα) εφοσον θεωρεις οτι δεν ανηκεις στο rating που βρισκεσαι,αν καταφερεις κ ανεβεις σε silver 5 θα δοκιμασω ανετα να παιξω μερικα παιχνιδια με σενα να δω πως παιζεις .αν παραμεινεις bronze τοτε μαλλον ως εκει ειναι οι δυνατοτητες σου κ μετα θα εχω-ουμε δικιο να λεμε οτι το bronze ειναι τραγικο(που ειναι οντως παραπληγικο).

 

ξερω οτι μονο που ακουτε bronze  λετε οοο ασε μας κτλπ..αμα υπαρχει ατομο να μπενουμε μαζι μπας και αναιβω..να παρουμε ας πουμε lane να κανουμε  carry το game! Τεσπα οπιος θελει add

 

εκει το πας σε αλλη βαση.θες team για να παιζεις 5v5 premades η να σε ανεβασουν free?
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι οταν παιζω adc στα boosts στο bronze - silver κ ζηταω να ερθει 1 support συνηθως φερνουν κατι nidalee,garen,volibear για αυτο το ρολο! Αν φερουν ενα κανονικο support μου ερχονται με full AP runes χωρις gold per 5 κ φτιαχνουν Shurelias αγνοωντας αν το χρειαζομαι η οχι περισσοτερο απο 1 aegis H 1 zekes.καθαρο c/p απο οτι βλεπουν στα streams 3 μηνες πιο πριν.οταν ομως βλεπουν οτι ενα Q του Graves τους πετσοκοβει τo μισo HP με τα ΑΡ runes λενε report bot οταν χανουν.

 

το αλλο κακο ειναι οτι φοβουνται τον Garen(!) τον Darius(!) ,τους ντυνουν οσο πιο tanky μπορουν κ μετα κλαιγονται οτι δεν κανουν damage.Βασικα θεωρουν αυτους τους 2 παιχτες τανκ(οπως πχ ο amumu,o malph,o galio κτλ)

 

Επισης (χωρις να εχω διαθεση να στην πω προσωπικα,μιλαω γενικα) εφοσον θεωρεις οτι δεν ανηκεις στο rating που βρισκεσαι,αν καταφερεις κ ανεβεις σε silver 5 θα δοκιμασω ανετα να παιξω μερικα παιχνιδια με σενα να δω πως παιζεις .αν παραμεινεις bronze τοτε μαλλον ως εκει ειναι οι δυνατοτητες σου κ μετα θα εχω-ουμε δικιο να λεμε οτι το bronze ειναι τραγικο(που ειναι οντως παραπληγικο).

εκει το πας σε αλλη βαση.θες team για να παιζεις 5v5 premades η να σε ανεβασουν free?

 

κοιτα για να αναιβω θελω ενα ακομα ατομο..αλλα θα προσπαθησω μονος...! και το ποστ το εκανα για premade κανονικα 5ν5 team

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...