Jump to content

Provlima me to bastardo to internet.


InTheEndॐ

Recommended Posts

Ti ston poutso dhladh mono h dikia mou syndesh einai san tin mouri tou Psoma? ti ginete re file...

περίμενε μέχρι αύριο και αν συνεχίσει να είναι τόσο άσχημη κάνε τους παράπονα ( πάρε τηλ )

 

αλλά όπως σου είπα εμένα επανήλθε γρήγορα !

Link to comment
Share on other sites

Ma den mou ginete 1mera ginete edw kai bdomades. 1 toulaxiston! Otan kanw rr to router epanerxete to connection sto 9mbs kai meta apo kana 20lepto 3anapeftei.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο ρε μαλάκα πω, ποιος έχει περισσότερες πιθανότητες να σου λύσει το πρόβλημα, εγώ ο l22expert ή η Forthnet;

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο ρε μαλάκα πω, ποιος έχει περισσότερες πιθανότητες να σου λύσει το πρόβλημα, εγώ ο l22expert ή η Forthnet;

Δεν υπαρχει καλυτερο Support απο σενα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καλυτερο Support απο σενα.

Ρε ηλίθιε, πάρε τηλέφωνο τη forthnet, θα το σηκώσει μία πουταναρίνα, "γεια σου κάρια" πες της, έχω πρόβλημα με τη σύνδεση μου, είναι πολύ αργή, κολλάω. Θα σε ρωτήσει τη σύνδεση έχεις, θα σου πει περιμένετε να κάνω μία εκκαθάριση στη γραμμή σας, κάντε επανεκκίνηση το ρουτερ σας σε 15 λεπτά και ξαναδείτε αν έχετε το ίδιο πρόβλημα. Αν το πρόβλημα συνεχίζεται ξανακαλέστε μας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σωστο να την αρχισω στα ελληνικα μπινελικια... θα παρω συμβουλες απο τον κοζα για αλβανικα βρυσιδια αν και ξερω μερικα. τσιφσα ροπ μουνε μπιθ κτλπ κτλπ πιστευω αμα τους πω κανα τετοιο θα εχω download speed 100mb/s upload speed 20mb/s

Link to comment
Share on other sites

Ρε ηλίθιε, πάρε τηλέφωνο τη forthnet, θα το σηκώσει μία πουταναρίνα, "γεια σου κάρια" πες της, έχω πρόβλημα με τη σύνδεση μου, είναι πολύ αργή, κολλάω. Θα σε ρωτήσει τη σύνδεση έχεις, θα σου πει περιμένετε να κάνω μία εκκαθάριση στη γραμμή σας, κάντε επανεκκίνηση το ρουτερ σας σε 15 λεπτά και ξαναδείτε αν έχετε το ίδιο πρόβλημα. Αν το πρόβλημα συνεχίζεται ξανακαλέστε μας.

xaxaxaxa klew

esi me pires tilefono simera apo tin cyta r ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σωστο να την αρχισω στα ελληνικα μπινελικια... θα παρω συμβουλες απο τον κοζα για αλβανικα βρυσιδια αν και ξερω μερικα. τσιφσα ροπ μουνε μπιθ κτλπ κτλπ πιστευω αμα τους πω κανα τετοιο θα εχω download speed 100mb/s upload speed 20mb/s

Τότε βούλωνε και μην μας πρήζεις τον πούτσο εδώ πέρα, σου είπα τη λύση. Δεν θα σε βοηθήσω ούτε εγώ ούτε ο psomas που κλέβει internet από όλη την Ελλάδα για να έχει 400mbps στο κατσικοχώρι που μένει για να φτιάξεις το ιντερνετ σου.

 

Η πάρε τηλέφωνο και ξεπρήξε μου τον πουτσοκέφαλο που έχει γίνει σαν μανιτάρι πλευρώτους, ή κάτσε με 1mbps και 150 ms και βούλωνε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είμαι πουτσαράς, ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται. Έχεις δει μανιτάρι πλευρώτους;

 

Ευχαριστώ πάντως, με κολακεύεις.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και εχω δει,εχω κοψει εχω μαγιρεψει κιολας. Στην σχαρα μαζι με λαχανικα και λιγο βαλσαμικο ξερεις τι ωραιο φαγητο που γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και εχω δει,εχω κοψει εχω μαγιρεψει κιολας. Στην σχαρα μαζι με λαχανικα και λιγο βαλσαμικο ξερεις τι ωραιο φαγητο που γινεται?

Ε ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΜΕ ΛΕΣ ΠΟΥΤΣΑΡΑ

 

MANITARI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...