Jump to content

[GR]Προτείνετε μου pc


M@n80$

Recommended Posts

Προτείνετε μου pc μέχρι 600€ να είναι καλό.. Με καλή κάρτα γραφικών και καλό επεξεργαστή.

tumblr_m2yasxayRn1qihztbo1_400.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο insomnia.gr και ψαξε για.

 

Τροφοδοτικο:45€

Motherboard socket 1155:100€

CPU:Intel Core i7:120€

Vga: Μια Pci-Express μεχρι 150€ εισαι GG

Hard:Western Digital 500GB:50€

Ram:2x2GB Kingston DDR3:30€

Και ενα Midi Tower:60€

Συνολικο Ποσο:555€

 

Και εχεις ενα γαματο PC.ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΤΕ ΕΤΟΙΜΑ PC!!

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν σε βοηθησα δηλαδη?Rofl

Εδώ προτείνεις μεταχειρισμένα για καλύτερα από ότι καινούρια.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ προτείνεις μεταχειρισμένα για καλύτερα από ότι καινούρια.

ΕΕ νταξ ρε παπαρα τραβα παρε εσυ τα συγκεκριμενα πραγματα που λεω εγω με 500ευρω,που αμα πας σε κανα πλαισιο θα τα βρεις 1,200.
Link to comment
Share on other sites

ΕΕ νταξ ρε παπαρα τραβα παρε εσυ τα συγκεκριμενα πραγματα που λεω εγω με 500ευρω,που αμα πας σε κανα πλαισιο θα τα βρεις 1,200.

Dontyousay.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΕΕ νταξ ρε παπαρα τραβα παρε εσυ τα συγκεκριμενα πραγματα που λεω εγω με 500ευρω,που αμα πας σε κανα πλαισιο θα τα βρεις 1,200.

Προτιμώ να δώσω όχι 1200, αλλά 5.000 και να πάρω κάτι καινούριο με την εγγύηση του και να ξέρω ότι είναι καλό παρά να να δώσω 500 και να τα κλαίω.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα πηρα καρτα γραφικων ΜSI που  εκανε 330 στο πλαισιο την πηρα 200 με εγγυηση δεν σου ειπα να παρεις κατι χωρις εγγυηση,αν εισαι προσεκτικος και υπομονετικος με τις αγορες σου μπορεις να βρεις πολυ καλα πραγματα και σε ειλικρινα χαμηλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα πηρα καρτα γραφικων ΜSI που  εκανε 330 στο πλαισιο την πηρα 200 με εγγυηση δεν σου ειπα να παρεις κατι χωρις εγγυηση,αν εισαι προσεκτικος και υπομονετικος με τις αγορες σου μπορεις να βρεις πολυ καλα πραγματα και σε ειλικρινα χαμηλες τιμες.

Μαλακίες είναι τα μεταχειρισμένα.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καλα και κακα μεταχειρισμενα,αν ξερεις τοτε θα παρεις το καλο αν δεν ξερεις τοτε το κακο ετσι παει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Thank you for your time @MetaMan! I will test it tomorrow. I will let you know if it works.
    • Hi I did a test on the test server (Classic Client) and I think I found it. Go to folder system/SetItemGrp-eu.dat I test for Majestic Leather Armor (ID: 2395) and i put it like this and it seems to work... setitem_group_begin num=39 essential_setitem_id={{2395};{2419;12990};{5775;11449};{5787;11454}} essential_setitem_desc={[No set effect];[No set effect];[P. Atk. of Bow +8%, Max MP +240, Weight Limit +5759, Resistance to Stun +50%, DEX+1, and CON-1.]} additional_setitem_id={} additional_setitem_desc={} unk1=0 unk2=0 enchant_setitem_condition={{6;[Increases M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 6 or above.]};{7;[Increases 0.5% More M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 7 or above.]}} setitem_group_end
    • Good afternoon, dear users!   We've got YOU covered with all the top deals on the market + instructions and hot discounts! At the moment, a large replenishment of accounts of various services eu, uk, us, es has arrived.   ├ EU, ES, UK, US ├ Advcash (Volet) / Personal, business / Visa, Mastercard ├ Blackcatcard / Personal, business / Mastercard ├ BBVA ES / Personal / Visa ├ Bankera / Personal / Visa ├ Bilderlings / Personal / Mastercard ├ Brighty app / Personal ├ Bitsa / Personal / Visa ├ Bybit / Personal / Mastercard ├ Cryptopay / Personal ├ Ebay.com / Seller / US, EU / New ├ Finci / Personal ├ Gate / Personal / Visa ├ gekkard / Personal / Mastercard ├ Grey / Personal ├ Imagenpay / Personal / Mastercard ├ ICard / Personal ├ ING Bank / Personal ├ Mistertango / Business ├ N26 / Personal ├ PayPal / Personal, business ├ Payset / Business ├ Payoneer / Personal, business ├ Revolut / Personal, business ├ Stripe / Business ├ Wallester / Business / 300 virtual cards VISA for free ├ Wise / Personal, business ├ Wittix / Personal, business ├ Weststein / Personal ├ Wirex / Personal ├ Whitebit / Personal ├ Wallet Telegram / Personal ├ W1TTY / Personal ├ Zeply / Personal ├ AND MANY OTHERS
    • Okay I'm pretty sure there was already compiled one shared by @wongerlt. Yeah there you go.  
  • Topics

×
×
  • Create New...