Jump to content

ΕΛΛΑΔΑ Τρελαθήκαμε τελείως ;


Dev

Recommended Posts

βρε δε γαμιέσαι μωρή Στάη

Συγνώμη κύριος ποιος είστε ; Αν έχεις να πεις κάτι σημαντικό πέστο αν έρχεσαι και γράφεις για τη μαλακία του εγκεφάλου σου και μόνο ψόφα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κύριος ποιος είστε ;

εσύ είσαι μικρός αλλά εγώ είμαι ο μεγάλος

ευτυχώς που είμαι γω και δεν είμαι κανάς άλλος

θες να είσαι αυτό που είμαι αλλά εσύ είσαι αλλιώς

γιατί όταν ήμουν στη θέση σου ήμουν διαφορετικός

και ούτε αυτό που θα γίνω εσύ πρόκειται να γίνεις

για αυτό κάνε όνειρα στάσιμος να μείνεις

γιατί αυτό που είμαι τώρα δεν είναι αυτό που είσαι

γιατί δεν ήσουν ότι ήμουνα πριν γίνω αυτό που είμαι

έχω τα σκιλλς, έχω τα φλους

 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη κύριος ποιος είστε ;

εσύ είσαι μικρός αλλά εγώ είμαι ο μεγάλος

ευτυχώς που είμαι γω και δεν είμαι κανάς άλλος

θες να είσαι αυτό που είμαι αλλά εσύ είσαι αλλιώς

γιατί όταν ήμουν στη θέση σου ήμουν διαφορετικός

και ούτε αυτό που θα γίνω εσύ πρόκειται να γίνεις

για αυτό κάνε όνειρα στάσιμος να μείνεις

γιατί αυτό που είμαι τώρα δεν είναι αυτό που είσαι

γιατί δεν ήσουν ότι ήμουνα πριν γίνω αυτό που είμαι

έχω τα σκιλλς, έχω τα φλους

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά τώρα εντάξυ που κόψαν τα επιδόματα από τα 5-6 παιδιά στην οικογένεια πως θα βγει πέρα δεν το συζητάμε. Το μασάμε και λέμε οκ. Εντάξυ που κόψαν τα δώρα των συνταξιούχων και δεν μπορούνε να κάνουνε ούτε Χριστούγεννα ούτε και Πάσχα πλέον. ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΗ ΔΩΡΕΑΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ? ? ? ? ? Ο ΑΛΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ  ? WTFF ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 9 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ  ?

 

Ρε είσαι τέρμα ηλίθιος;

Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά τώρα εντάξυ που κόψαν τα επιδόματα από τα 5-6 παιδιά στην οικογένεια πως θα βγει πέρα δεν το συζητάμε. Το μασάμε και λέμε οκ. Εντάξυ που κόψαν τα δώρα των συνταξιούχων και δεν μπορούνε να κάνουνε ούτε Χριστούγεννα ούτε και Πάσχα πλέον. ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΗ ΔΩΡΕΑΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ? ? ? ? ? Ο ΑΛΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ  ? WTFF ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 9 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ  ?

 

Ρε είσαι τέρμα ηλίθιος;

Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά τώρα εντάξυ που κόψαν τα επιδόματα από τα 5-6 παιδιά στην οικογένεια πως θα βγει πέρα δεν το συζητάμε. Το μασάμε και λέμε οκ. Εντάξυ που κόψαν τα δώρα των συνταξιούχων και δεν μπορούνε να κάνουνε ούτε Χριστούγεννα ούτε και Πάσχα πλέον. ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΤΗ ΔΩΡΕΑΝ ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ? ? ? ? ? Ο ΑΛΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ  ? WTFF ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ 9 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ  ?

 

Ρε είσαι τέρμα ηλίθιος;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...