Jump to content

[GR][Report]Κλειδώνουν χωρίς να σκεφτούν.


'Baggos'

Recommended Posts

Στο παρακάτω σύνδεσμο, κλειδώσανε μία δουλειά, η οποία μου πήρε πολύ ώρα για να την κάνω.

Δεν ήξερα ότι υπήρχε, αλλά ακόμη και να ήξερα, ποιος ο λόγος να κλειδωθεί? Αν είναι c/p φαίνεται πολύ καλά.

Όμως ακόμη και c/p να τον έκανα, σεβαστείτε τον χρόνο που πήρε. Επίσης υπάρχουν πολλά Share εδώ μέσα τα οποία είναι ίδια.

Κλειδώνουμε τι? Μία δουλειά που σίγουρα είναι διαφορετική από την ήδη υπάρχουσα?

 

Αυτά, αν είμαι λάθος συγνώμη!

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=249645.0

Link to comment
Share on other sites

Στο παρακάτω σύνδεσμο, κλειδώσανε μία δουλειά, η οποία μου πήρε πολύ ώρα για να την κάνω.

Δεν ήξερα ότι υπήρχε, αλλά ακόμη και να ήξερα, ποιος ο λόγος να κλειδωθεί? Αν είναι c/p φαίνεται πολύ καλά.

Όμως ακόμη και c/p να τον έκανα, σεβαστείτε τον χρόνο που πήρε. Επίσης υπάρχουν πολλά Share εδώ μέσα τα οποία είναι ίδια.

Κλειδώνουμε τι? Μία δουλειά που σίγουρα είναι διαφορετική από την ήδη υπάρχουσα?

 

Αυτά, αν είμαι λάθος συγνώμη!

 

http://maxcheaters.com/forum/index.php?topic=249645.0

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό σέξιον για τα java shares είναι αυτό όχι το general gr.

 

Επίσης,ακόμα και να μην ήτανε αυτό έκανες 2 φορές το ίδιο share σε 2 διαφορετικά σέξιον,και μόνο απο αυτό θα πρέπει να κλειδωθεί το ένα.

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό σέξιον για τα java shares είναι αυτό όχι το general gr.

 

Επίσης,ακόμα και να μην ήτανε αυτό έκανες 2 φορές το ίδιο share σε 2 διαφορετικά σέξιον,και μόνο απο αυτό θα πρέπει να κλειδωθεί το ένα.

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό σέξιον για τα java shares είναι αυτό όχι το general gr.

 

Επίσης,ακόμα και να μην ήτανε αυτό έκανες 2 φορές το ίδιο share σε 2 διαφορετικά σέξιον,και μόνο απο αυτό θα πρέπει να κλειδωθεί το ένα.

Να γράψουν ένα λόγο από κάτω πως αυτός είναι λόγος.

 

Επίσης από Moderator, όταν είπα σε ΠΜ προσέχτε τι κάνετε, πήρα απάντηση:

Σκάσε, 50 φορές το ίδιο Share.

===

Δε χρειάζεται να πω ποιος, απλά ας μάθει να μιλάει!!!

 

 

 

Σίγουρα.... Την είδε πολύ κάπως! Σφάλμα του Μαχτορ αυτή του η κίνηση να τον βάλει εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κανονικό σέξιον για τα java shares είναι αυτό όχι το general gr.

 

Επίσης,ακόμα και να μην ήτανε αυτό έκανες 2 φορές το ίδιο share σε 2 διαφορετικά σέξιον,και μόνο απο αυτό θα πρέπει να κλειδωθεί το ένα.

Να γράψουν ένα λόγο από κάτω πως αυτός είναι λόγος.

 

Επίσης από Moderator, όταν είπα σε ΠΜ προσέχτε τι κάνετε, πήρα απάντηση:

Σκάσε, 50 φορές το ίδιο Share.

===

Δε χρειάζεται να πω ποιος, απλά ας μάθει να μιλάει!!!

 

 

 

Σίγουρα.... Την είδε πολύ κάπως! Σφάλμα του Μαχτορ αυτή του η κίνηση να τον βάλει εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως 'Baggos' το ότι δεν τηρείς τους κανόνες του φόρουμ και βρέθηκαν 2-3 άτομα να το βάλουν κάπως σε τάξη δε σημαίνει ότι ο μάξτορ έκανε σφάλμα. Εξάλλου άλλα ψήφισε ο κόσμος. Click me.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...