Jump to content

[GR]o L2 MxC μπορεί να ανοίξει με 75 € / month


K4rmaArr0ws

Recommended Posts

Δηλαδη εσυ τωρα ψαχνεις 5 μαλακες να σου πληρωνουν το PC των ονειρων σου που θες να αγορασεις,να hostareis για 5-6μηνες το MXC και μετα να σου μεινει το PC?Εσυ Γαμας!

 

εγω ψαχνω προσωπικα ατομα που θελουν να βοηθησουν με αυτον τον τροπο. Ο σερβερ δεν θα ειναι για 5-6 μηνες , γιατι πολυ απλα αν ηταν ετσι τι με γαmαει εμενα να πεταξω κανα εναμισι χιλιαρικο στα υπολοιπα που ειπα και το software. Οσο για το pc μπορει να χρησιμοποιηθει παλι απο το mxc.com για αλλο gameserver

 

kingofchaos : λανθασμενα βλεπεις το τοπικ.

 

Καθε μηνα θα καταβαλλει οποιος ειναι στο προσωπικο οκ μεχρι εδω? (ποσό 8,5 ευρω)

Με τα κερδη απο donates θα ελαφρύνει η δόση του καθε μέλους απο το προσωπικο, για παραδειγμα αν ο AIO κανει 60 ευρω και εχουμε 2 αγορες ΑΙΟ μεσα σε ενα μηνα , δεν θα πληρωσει κανεις 2 μηνες και περισσευουν και 20 ευρω (εφοσον ειναι 50 ευρω η δοση των εξαρτηματων)

Link to comment
Share on other sites

είπα στο τελευταιο ποστ μου.

 

8,5 ευρώ ο καθενας απο 6 μελη θα αποτελειται το team.

 

Owner,Admin,2 GMs,1 Website Developer + Forum mod, 1 Server Developer

Link to comment
Share on other sites

είπα στο τελευταιο ποστ μου.

 

8,5 ευρώ ο καθενας απο 6 μελη θα αποτελειται το team.

 

Owner,Admin,2 GMs,1 Website Developer + Forum mod, 1 Server Developer

8,5 ευρω για ολα?
Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα με προβληματιζει η κατασκευή του server ,δηλαδη η επιλογη του Developer.

 

Αν εχετε καποιον κατα νου, που φυσαει , ας μου κανετε ενα pm

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικα με προβληματιζει η κατασκευή του server ,δηλαδη η επιλογη του Developer.

 

Αν εχετε καποιον κατα νου, που φυσαει , ας μου κανετε ενα pm

μόνο αυτός που πουλάει τα L2OFF files.
Link to comment
Share on other sites

8,5 ευρω για ολα?

 

Ναι αλλιως το project σβηνει και τελειωνει. Δεν μπορει ο Maxtor να δωσει απο την τσεπη του 2000 ευρω για να φτιαξει μηχανημα και μετα να δινει 500 ευρω για να χει DDoS protection & 100 mbit connection σε datacenter. Νιωστε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλιως το project σβηνει και τελειωνει. Δεν μπορει ο Maxtor να δωσει απο την τσεπη του 2000 ευρω για να φτιαξει μηχανημα και μετα να δινει 500 ευρω για να χει DDoS protection & 100 mbit connection σε datacenter. Νιωστε!

θα μπορουσε να γινει και αλλιως,καταρχιν για το πακ υπαρχει developer ειδη
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε να γινει και αλλιως,καταρχιν για το πακ υπαρχει developer ειδη

 

Δυστυχως κοιτα την ημερομηνια που μπηκε τελευταια φορα στο φορουμ.... Σχεδόν εικονικός.

Δεν αναφερεται πουθενα το real name του...γιατί ομως? Λοιπον ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας, ξερω πολλα αλλα δεν χρειαζεται να μαθευτουν. Το μονο που μας νοιαζει ειναι να το πιασει ενας που εχει εμπειρια και να υλοποιησει τις ιδεες μας.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως κοιτα την ημερομηνια που μπηκε τελευταια φορα στο φορουμ.... Σχεδόν εικονικός.

Δεν αναφερεται πουθενα το real name του...γιατί ομως? Λοιπον ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας, ξερω πολλα αλλα δεν χρειαζεται να μαθευτουν. Το μονο που μας νοιαζει ειναι να το πιασει ενας που εχει εμπειρια και να υλοποιησει τις ιδεες μας.

αμα τον πει δλδ δεν θα κανει τπτ? τεσπα εγω μεσα ειμαι
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως κοιτα την ημερομηνια που μπηκε τελευταια φορα στο φορουμ.... Σχεδόν εικονικός.

Δεν αναφερεται πουθενα το real name του...γιατί ομως? Λοιπον ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα μας, ξερω πολλα αλλα δεν χρειαζεται να μαθευτουν. Το μονο που μας νοιαζει ειναι να το πιασει ενας που εχει εμπειρια και να υλοποιησει τις ιδεες μας.

Υπαρχουν πολλοι Skilled Dev εδω μεσα,που πιστευω θα βοηθουσαν τον Maxtor χωρις λεφτα.Τωρα να ερχεσαι εσυ ο ασχετος να μας λες να σου πληρωσουμε το PC για να κανεις τον χαβαλε σου,δεν λεει πολλα πιστευω. Αnyway εχει γινει πολυ Spamm εδω περα οποτε ενα Lock δεν ειναι κακο
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν πολλοι Skilled Dev εδω μεσα,που πιστευω θα βοηθουσαν τον Maxtor χωρις λεφτα.Τωρα να ερχεσαι εσυ ο ασχετος να μας λες να σου πληρωσουμε το PC για να κανεις τον χαβαλε σου,δεν λεει πολλα πιστευω. Αnyway εχει γινει πολυ Spamm εδω περα οποτε ενα Lock δεν ειναι κακο

 

Δεν χρειαζεται ρε φιλε να πληρωνεις τιποτα ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ κανενας. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ, υπαρχουν αλλοι που θελουν να ανοιξει αυτος ο σερβερ ξανα. ΜΗΝ αποθαρρύνεις με τον τροπο σου αλλα ατομα. Δεν σε αναγκασε κανενας, δεν μου πληρωνεις το μηχανημα, πληρωνεις και συνεισφέρεις ωστε να ανοιξει ο σερβερ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...