Jump to content

[GR] Η Χρυσή Αυγή μοίρασε τρόφιμα..αλλά κάτι δεν πάει καλά..


Escordia

Recommended Posts

Εμένα δε με ενοχλούν ούτε οι μετανάστες(μη μου πείτε για εγκληματίες η λογική της συλλογικής ευθύνης είναι για τα 5χρονα) ούτε οι ομοφυλόφιλοι από τη στιγμή που είναι διακριτικοί.

 

 

Sent from my iPhone

Και πάλι όπως είπε και κάποιος πιο πάνω, το θέμα "Λαθρομετανάστες" πρέπει να εφαρμόζεται από όλα τα κόμματα, αλλά είναι και το Δουβλίνο ΙΙ μέσα, το οποίο υπέγραψε και ο κ.Καμμένος που τώρα φωνάζει για κατάργηση του.

Link to comment
Share on other sites

Μην τα βάζετε με την Χ.Α μάγκες, είτε τους θεωρείτε ρατσιστές

 

Μπορεις να μου εξηγησεις πως ενας εθνικιστης δεν ειναι ρατσιστης?!

 

Δουλευομαστε μου φαινεται και οι λεξεις εχουν χασει καθε σημασια.

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορεις να μου εξηγησεις πως ενας εθνικιστης δεν ειναι ρατσιστης?!

 

Δουλευομαστε μου φαινεται και οι λεξεις εχουν χασει καθε σημασια.

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

ΥΓ: Δεν απαντάω σε κάτι παιδάκια 15 χρονών που μιλάνε μόνο μέσα από μια οθόνη και βρίζουν, ελπίζω να μεγαλώσετε και να μάθετε να συζητάτε αλλιώς σας εύχομαι ολόψυχα οδυνηρό θάνατο.

Link to comment
Share on other sites

 

Μπορεις να μου εξηγησεις πως ενας εθνικιστης δεν ειναι ρατσιστης?!

 

Δουλευομαστε μου φαινεται και οι λεξεις εχουν χασει καθε σημασια.

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

ΥΓ: Δεν απαντάω σε κάτι παιδάκια 15 χρονών που μιλάνε μόνο μέσα από μια οθόνη και βρίζουν, ελπίζω να μεγαλώσετε και να μάθετε να συζητάτε αλλιώς σας εύχομαι ολόψυχα οδυνηρό θάνατο.

Link to comment
Share on other sites

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

Συμφωνώ. Αυτό έκανε την Ελλάδα έτσι. Το ότι οι Έλληνες σταματήσαν να είναι όχι εθνικιστές (μεγάλη κουβέντα ο εθνικισμός) αλλά πατριώτες. Αυτό που λείπει από τον Έλληνα είναι ο πατριωτισμός. Το ότι είμαι Έλληνας και νοιάζομαι για την πατρίδα μου.

 

^Η γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

Συμφωνώ. Αυτό έκανε την Ελλάδα έτσι. Το ότι οι Έλληνες σταματήσαν να είναι όχι εθνικιστές (μεγάλη κουβέντα ο εθνικισμός) αλλά πατριώτες. Αυτό που λείπει από τον Έλληνα είναι ο πατριωτισμός. Το ότι είμαι Έλληνας και νοιάζομαι για την πατρίδα μου.

 

^Η γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

ΥΓ: Δεν απαντάω σε κάτι παιδάκια 15 χρονών που μιλάνε μόνο μέσα από μια οθόνη και βρίζουν, ελπίζω να μεγαλώσετε και να μάθετε να συζητάτε αλλιώς σας εύχομαι ολόψυχα οδυνηρό θάνατο.

 

Δηλαδη αν ειχες μια Ελλαδα, που θα ειχε ΜΟΝΟ Ελληνες, αλλα ολοι ηταν αριστεροι, θα χες προβλημα?

 

Επιπροσθετως, αυτο που μου περιγραφεις λεγεται εθνισμος. Ο εθνικισμος αντιθετα, συμπεριλαμβανει ολα τα καλουδια του εθνισμου, αλλα ταυτοχρονα απαξιωνει ολους τους αλλους λαους, και υμνει μονο το "δικο του εθνος" θεωρωντας το καλυτερο απο ολα τα υπολοιπα, και σε ολους τους τομεις.

 

*Σημειωση: Ειναι/δεν ειναι στη χωρα μεταναστες.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μην αγαπάτε τόσο πολύ την πατρίδα μας.

 

simaia-thumb-medium.jpg

 

sim_kam.jpg

 

ANARXIKOI%2525202.jpg

 

%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF+%CE%BA%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B5+%CF%84%CE%B7+%CF%83%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%AF%CE%B1.jpg

 

Νομίζω ότι εδώ τα παραλέτε.

 

2007-01-23-theologiki_sxoli_thessalonikis.jpg

 

Μέχρι στιγμής έχω σεβαστεί όλα τα δικαιώματα των Ελλήνων που είτε έρχονται στο τμήμα για βοήθεια είτε είναι εκτός τμήματος και θέλουν βοήθεια. Έχω σεβαστεί κάθε δικαίωμα των κρατουμένων μου και χωρίς να με αναγκάζει κανένας από ανθρωπιστικούς λόγους αγοράζω ότι μπορώ να τους προσφέρω έστω και με τα λίγα που παίρνω. Και δεν έχω χτυπήσει άνθρωπο χωρίς λόγο όπως και δεν έχω εφαρμόσει καμία από τις πολιτικές μου αντιλήψεις κατά τη διάρκεια του 8ώρου.

 

Να ξέρεις όμως εσύ τσουτσέκι Νικολούλουδε και όλη η φύρα σου, πως έχω υποσχεθεί στο εαυτό μου όσο μπορώ και όσο έχω ακόμη την καύλα θα τσακίσω τον οποιοδήποτε δηλώνει ΣΥΡΙΖΑ και την συναφή παρέα όλων αυτών των Ελληνόφωνων ανθελλήνων και προσπαθώ όσο μπορώ αυτή την ιδέα να την περάσω ως μίσος και σε όποιον πολίτη ακόμη και συνάδερφο ξέρω.

 

Και όλο αυτό ξέρεις γιατί; Γιατί εκτός από αυτά που σου δείχνω στις φωτογραφίες, είστε οι μεγαλύτεροι φασίστες. Και αυτό γιατί όταν ακούτε κάτι διαφορετικό από τις παπάρες που λέτε το αποκαλείτε ναζισμό, φασισμό, ρατσισμό. Αυτό αν στο είπαν ποτέ στο σχολείο ή στις φυλλάδες που διαβάζεις λέγετε λογοκρισία.

 

Πήγαινε τώρα να φτιάξεις καμιά τρομοκρατική βόμβα μολότοφ και πέτα την σε κανένα συνάδερφο μου που προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του για να ζήσει γιατί μόνο για αυτό είσαι άξιος.

 

Αριστερέ με I-Phone.

Link to comment
Share on other sites

Άντε λέω να σου απαντήσω σοβαρά:

 

1)Η σημαία για τον αναρχικό είναι ένα άψυχο πανί, πίστεψε με με την ίδια άνεση θα έκαιγαν και μία σημαία της Τουρκίας και της Αμερικής κλπ.Πίστευα ότι ήξερες κάποια πράγματα αλλά μάλλον έπεσα έξω γιατί είσαι αρκετά βλάκας.Α και ο αναρχικός/αντιεξουσιαστικός χώρος δεν εκπροσωπείται από κανέναν.Ο καθένας πραγματοποιεί αυτό που θέλει, αν με ρωτάς εμένα προσωπικά δε θα έκαιγα καμία σημαία λόγω σεβασμού σε άλλους που πιστεύουν σε αυτή.

 

2)Χαίρομαι πολύ που φανερώνετε σαν ΕΛΑΣ το πραγματικό σας πρόσωπο και τους συνεργάτες σας.Μετά βέβαια λέτε δεν υπάρχει παρακράτος και για όλα φτάιει η Αριστερά.Ε ρε ξύλωμα που πρέπει να πέσει εκεί μέσα.Ανυπομονώ για τη μέρα που θα βγει η ΣΥΡΙΖΑ στην εξουσία και τα κατακάθια σαν εσένα θα ξυλωθούν και θα μείνουν οι αστυνομικοί οι οποία πραγματικά είναι αστυνομικοί και όχι κομπλεξικοί πουτάνας γιοι μπάτσοι σαν εσένα και όλο το συνάφη σου.

 

3)Εντάξει να μιλάνε και οι κωλόμπατσοι για φασισμό το βρίσκω τουλάχιστον γελοίο.Ελπίζω να έχεις κάποια σοβαρή απάντηση για τους μετανάστες που ξυλοκοπείτε στα τμήματα σας απλά επειδή είναι διαφορετικοί.Άντε γαμώ τη μάνα σου και όλο σου το φασιστοσόι.

 

4)Τρέμετε τόσο πολύ την αριστερά κουφάλες που μέχρι και ΠΑΣΟΚ-ΝΔ,τραπεζίτες κλπ λαμόγια που έφτασαν την κοινωνία μας σε αυτό το σημείο προστατεύετε.Δεν πειράζει όμως θα έρθει η ώρα που θα λογοδοτήσετε, όχι στα αφεντικά σας αλλά στο λαό.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε λέω να σου απαντήσω σοβαρά:

 

1)Η σημαία για τον αναρχικό είναι ένα άψυχο πανί, πίστεψε με με την ίδια άνεση θα έκαιγαν και μία σημαία της Τουρκίας και της Αμερικής κλπ.Πίστευα ότι ήξερες κάποια πράγματα αλλά μάλλον έπεσα έξω γιατί είσαι αρκετά βλάκας.Α και ο αναρχικός/αντιεξουσιαστικός χώρος δεν εκπροσωπείται από κανέναν.Ο καθένας πραγματοποιεί αυτό που θέλει, αν με ρωτάς εμένα προσωπικά δε θα έκαιγα καμία σημαία λόγω σεβασμού σε άλλους που πιστεύουν σε αυτή.

 

2)Χαίρομαι πολύ που φανερώνετε σαν ΕΛΑΣ το πραγματικό σας πρόσωπο και τους συνεργάτες σας.Μετά βέβαια λέτε δεν υπάρχει παρακράτος και για όλα φτάιει η Αριστερά.Ε ρε ξύλωμα που πρέπει να πέσει εκεί μέσα.Ανυπομονώ για τη μέρα που θα βγει η ΣΥΡΙΖΑ στην εξουσία και τα κατακάθια σαν εσένα θα ξυλωθούν και θα μείνουν οι αστυνομικοί οι οποία πραγματικά είναι αστυνομικοί και όχι κομπλεξικοί πουτάνας γιοι μπάτσοι σαν εσένα και όλο το συνάφη σου.

 

3)Εντάξει να μιλάνε και οι κωλόμπατσοι για φασισμό το βρίσκω τουλάχιστον γελοίο.Ελπίζω να έχεις κάποια σοβαρή απάντηση για τους μετανάστες που ξυλοκοπείτε στα τμήματα σας απλά επειδή είναι διαφορετικοί.Άντε γαμώ τη μάνα σου και όλο σου το φασιστοσόι.

 

4)Τρέμετε τόσο πολύ την αριστερά κουφάλες που μέχρι και ΠΑΣΟΚ-ΝΔ,τραπεζίτες κλπ λαμόγια που έφτασαν την κοινωνία μας σε αυτό το σημείο προστατεύετε.Δεν πειράζει όμως θα έρθει η ώρα που θα λογοδοτήσετε, όχι στα αφεντικά σας αλλά στο λαό.

 

 

Και νόμιζα ότι ήσουν σοβαρός.
Link to comment
Share on other sites

 

Θα σου απαντήσω σαν εθνικιστής και όπως νιώθω εγώ. Λοιπόν εγώ αγαπώ την πατρίδα μου, θα έκανα τα πάντα για την πατρίδα μου και για την φυλή μου. Θέλω μια Ελλάδα ανεξάρτητη, η οποία να ανήκει στους Έλληνες και μόνο στους Έλληνες. Ο ρατσιστής έχει πρόβλημα με κάθε άνθρωπο διαφορετικό από αυτόν, εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα άλλα κράτη ούτε τις άλλες φυλές απλά δεν θέλω ξένους στην πατρίδα μου. Είναι πολύ απλό νομίζω και εκεί είναι η διαφορά του εθνικισμού με το ρατσισμό.

 

ΥΓ: Δεν απαντάω σε κάτι παιδάκια 15 χρονών που μιλάνε μόνο μέσα από μια οθόνη και βρίζουν, ελπίζω να μεγαλώσετε και να μάθετε να συζητάτε αλλιώς σας εύχομαι ολόψυχα οδυνηρό θάνατο.

Εγώ αυτό θα το έλεγα πατριωτισμό.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Μέχρι στιγμής έχω σεβαστεί όλα τα δικαιώματα των Ελλήνων που είτε έρχονται στο τμήμα για βοήθεια είτε είναι εκτός τμήματος και θέλουν βοήθεια.

 

 

KAI ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙΟ ΣΚΛΑΒΕ!

 

Ποτε θα καταλαβεις οτι δεν εχεις πια δικαιωματα και εισαι μονο οτι σου πει ο απο πανω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...