Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

SSSSSPPPPPPAAAAAAMMMMM τώρα που είναι δωρεάν.. Που ξες αύριο, μεθαύριο να μας το φορολογήσουν κι αυτό μαζί με τον αέρα που αναπνέουμε! ;P

 

σκατά αναπνέουμε έτσι και αλλιώς εκεί θα κολλήσουμε?

Link to comment
Share on other sites

σκατά αναπνέουμε έτσι και αλλιώς εκεί θα κολλήσουμε?

Πως το βλέπεις μέχρι το καλοκαίρι να πιάνει τα 23%.. ;
Link to comment
Share on other sites

Πως το βλέπεις μέχρι το καλοκαίρι να πιάνει τα 23%.. ;

 

και παραπάνω μην σου πω να σε ρωτήσω με τι ασχολείσαι παίζεις κάνα game? γαμάς κάνα γκομενάκι γιατί εγώ ξέρω ότι εδώ στην ξανθη μονο σαβούρες μπορείς να γαμήσεις

Link to comment
Share on other sites

και παραπάνω μην σου πω να σε ρωτήσω με τι ασχολείσαι παίζεις κάνα game? γαμάς κάνα γκομενάκι γιατί εγώ ξέρω ότι εδώ στην ξανθη μονο σαβούρες μπορείς να γαμήσεις

20 χρονών παλικάρι 1.90 ύψος με καστανά μάτια/μαλλιά, ακούω τα πάντα, νοικοκύρης άνθρωπος και καλό παιδί (Πολύ μου λένε ότι μοιάζω κάπως με τον Χρήστο Χολίδι :P). Πληροφορική σπουδάζω πρώτο εξάμηνο, στον αγώνα μωρέ.. Τα γκομενικά κι αυτά καλά πάνε δόξα το θεό. :)

 

Από games παίζω που και που (λόγω εξεταστικής) la2 για να περάσει ευχάριστα η ωρίτσαή κανά tichu στο dod του facebook. Από τα άλλα δεν πολυπαίζω γιατί βαριέμαι να ψάχνω στο internet να βρω cracks και τα λοιπά και δεν θέλω να τα αγοράσω. Αα και το League of Legends μου φάνηκε κάπως στην αρχή, γι αυτό δεν το έχω πάρει με ζεστό μάτι και το παίζω αραιά και που.

Link to comment
Share on other sites

Έζησα λίγο ξάνθη παρόλο που ήμουν πιτσιρικάς (λόγω μεταθέσεων των γονέων μου), τα τότε χρόνια ήταν μια χαρά. Θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι ήταν πολύ μουσουλμάνοι εκεί πέρα.

Link to comment
Share on other sites

20 χρονών παλικάρι 1.90 ύψος με καστανά μάτια/μαλλιά, ακούω τα πάντα, νοικοκύρης άνθρωπος και καλό παιδί (Πολύ μου λένε ότι μοιάζω κάπως με τον Χρήστο Χολίδι :P). Πληροφορική σπουδάζω πρώτο εξάμηνο, στον αγώνα μωρέ.. Τα γκομενικά κι αυτά καλά πάνε δόξα το θεό. :)

 

Από games παίζω που και που (λόγω εξεταστικής) la2 για να περάσει ευχάριστα η ωρίτσαή κανά tichu στο dod του facebook. Από τα άλλα δεν πολυπαίζω γιατί βαριέμαι να ψάχνω στο internet να βρω cracks και τα λοιπά και δεν θέλω να τα αγοράσω. Αα και το League of Legends μου φάνηκε κάπως στην αρχή, γι αυτό δεν το έχω πάρει με ζεστό μάτι και το παίζω αραιά και που.

 

γαμισετα καλά περνάς εγώ δεν χρειάζεται να σου πω με τι ασχολούμαι πιστεύω ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Νύσταξααα :D

Μην ταλαιπωρείς άλλο τον εαυτό σου. Πήγαινε κοιμήσου και θα με θυμηθείς. Άντε καληνύχτα.
Link to comment
Share on other sites

γαμισετα καλά περνάς εγώ δεν χρειάζεται να σου πω με τι ασχολούμαι πιστεύω ξέρεις.

Δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος. Κάποια σχετικά πράγματα τα ξέρω κυρίως από τον Zake (11-12 χρόνια τώρα, δεν ξέρω πως τον αντέχω :P).
Link to comment
Share on other sites

Όπως μου είπε και μια γκόμενα στο σχολείο είμαι ποζέρι και καγκούρι.

Φίλη σου ή συμμαθήτρια; Παίζει ρόλο..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...