Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

καλη περιοδο?? μπα , καλυτερος μηνας να μπεις ειναι σεμπτεμβρης. καλοκαιρι εισαι εξω. Τωρα εχεις ολο το καλοκαιρι μεσα και το καλοκαιρι εχει εμπλοκη.

Link to comment
Share on other sites

καλη περιοδο?? μπα , καλυτερος μηνας να μπεις ειναι σεμπτεμβρης. καλοκαιρι εισαι εξω. Τωρα εχεις ολο το καλοκαιρι μεσα και το καλοκαιρι εχει εμπλοκη.

καλη περιοδο απο την εννοια του κρυου αλλα πουτσες

το ξερω για το καλοκαιρι και ειναι μαλακια

Link to comment
Share on other sites

καλη περιοδο απο την εννοια του κρυου αλλα πουτσες

το ξερω για το καλοκαιρι και ειναι μαλακια

το κρύο παλεύεται η ζέστη δεν παλεύεται  :/

βύσμα έχεις;;

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ειπε ο θειος μ οτι εχει βυσμα την γραμματεα των λοχαγων ή κατι τετοιο ολης της βορειας ελλαδας ,οποτε αν παω καπου εκει θα μιλησει μαζι της εκεινη θα επικοινωνησει με αυτον αναλογως που θα ειμαι και μπορει να παρω μεταθεση για πιο κατω

θα δειξει

 

εσυ ειχεςς;

Link to comment
Share on other sites

κάτσε να σε πάνε ευρο καλοκαίρι , να κάνεις μπάνιο με πετρέλαιο για τα κουνούπια .

Link to comment
Share on other sites

χθες μου ειπε ο θειος μ οτι εχει βυσμα την γραμματεα των λοχαγων ή κατι τετοιο ολης της βορειας ελλαδας ,οποτε αν παω καπου εκει θα μιλησει μαζι της εκεινη θα επικοινωνησει με αυτον αναλογως που θα ειμαι και μπορει να παρω μεταθεση για πιο κατω

θα δειξει

 

εσυ ειχεςς;

ΣΤΡΑΤΗΓΟ Β'σώματος Στρατού , Τώπης Κων/νος.

Link to comment
Share on other sites

κάτσε να σε πάνε ευρο καλοκαίρι , να κάνεις μπάνιο με πετρέλαιο για τα κουνούπια .

απο οτι μ ειπε χθες ο θειος μου ειπε εχω ελπιδες λογικα για μια μεταθεσουλα αν παω Β.Ε :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...