Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Λέω να αλλάξω συμπεριφορά και να σας αγαπήσω όλους, έχω γκόμενά μη φοβάστε δεν θα σας την πέσω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα αγάπης, ούτε καν τον ξέρεις, οπότε για 'σένα παραμένει απλά ένα member στο mxc. Και η συμπεριφορά σου είναι εξίσου το ίδιο γλοιώδης με πριν, δεν άλλαξε μην κοροιδεύεις τον εαυτό σου. Μίζερο σαλιγκάρι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει να αλλάξω ρε γατάκι και για πλάκα τον είπα έτσι δεν τον εβρισα αλλά ούτε αυτό δεν μπορείς να σκεφτείς ακόμα και με αυτό ασχολεισε. Τεσπα καλημέρα έχω μάθημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι άλλαξες, εσύ το είπες. Δεν είπα ότι τον έβρισες, είσαι τραβλάρα και δεν μπορείς και να διαβάσεις βρωμόζωο. Πήγαινε τώρα κι εσύ στο μάθημα σου, σπουδάζεις κι εσύ Επαγγελματικό Forum Moderating στα ΙΕΚ ΤΑ.ΞΥΝΕΙ;

Link to comment
Share on other sites

Και για δική σου πληροφόρηση, χθες γάμησα την αδερφή σου και πλήρωσε και τις καπότες η ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι άλλαξες, εσύ το είπες. Δεν είπα ότι τον έβρισες, είσαι τραβλάρα και δεν μπορείς και να διαβάσεις βρωμόζωο. Πήγαινε τώρα κι εσύ στο μάθημα σου, σπουδάζεις κι εσύ Επαγγελματικό Forum Moderating στα ΙΕΚ ΤΑ.ΞΥΝΕΙ;

 

χαχα μη με κανείς να γελάω σε παρακαλώ. Τουρισμό σπουδάζω. Φαίνεται το επίπεδο σου από το πως μιλάς δεν ασχολούμαι περεταιρω. Έχεις δουλέψει ποτέ?

Link to comment
Share on other sites

χαχα μη με κανείς να γελάω σε παρακαλώ. Τουρισμό σπουδάζω. Φαίνεται το επίπεδο σου από το πως μιλάς δεν ασχολούμαι περεταιρω. Έχεις δουλέψει ποτέ?

Σπουδάζεις τουρισμό και με ρωτάς αν έχω δουλέψει ποτέ; Περισσότερο κουράζομαι τρολλάροντας σε.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...