Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Μακάρι να πεθάνει από καρκίνο η μάνα του koza και μετά όλο του το σόι =)

Προς θεού δεν έχω κάτι με τον koza (ούτε που τον ξέρω κι όλας), απλά σχολίασα το βίντεο.
Link to comment
Share on other sites

Προς θεού δεν έχω κάτι με τον koza (ούτε που τον ξέρω κι όλας), απλά σχολίασα το βίντεο.

 

ee gamw ton theo tou kai aftona mazi

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ξαναδεί αυτή τη σειρά γραμμάτων στην ελληνική γλώσσα;

Μπορεί να είναι αναγραμματισμός.
Link to comment
Share on other sites

not ρώσικα είναι

Okay, απλά μου δεν μου φάνηκαν ρώσικα μας και δεν είναι αυτής της μορφής. " Ваши собственные письма по крайней мере " ( Μην γελάσεις, από google translator είναι :P )
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα να αλλάζεις ότι έχει γράψει ο άλλος στο quote. Λες και δεν έχει προσωπικότητα ο άλλος και το σβήνεις και το ξαναγράφεις. Άμα θέλει να γράφει με greeklish άσ'το έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Okay, απλά μου δεν μου φάνηκαν ρώσικα μας και δεν είναι αυτής της μορφής. " Ваши собственные письма по крайней мере " ( Μην γελάσεις, από google translator είναι :P )

afta pou egrapsa egw einai rosika me aglikous xaraktires, pos einai ta greeklish ena tetio pragma
Link to comment
Share on other sites

Αυτά που έγραψα εγώ είναι ρώσικα με αγγλικούς χαρακτήρες, όπως και τα greeklish για τα ελληνικά. ένα τέτοιο πράγμα

Got it.
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα να αλλάζεις ότι έχει γράψει ο άλλος στο quote. Λες και δεν έχει προσωπικότητα ο άλλος και το σβήνεις και το ξαναγράφεις. Άμα θέλει να γράφει με greeklish άσ'το έτσι.

Το κάνω για δικούς μου λόγους. Ομορφιάς ας το πούμε.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...