Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

καλα ολα αυτα.Το ποσο χρονο περναει στο mxc μετραει;Τη βοηθεια που πρεπει να δινει καποιος (ρεπορτσ κ ετσ) μετραει;Μονο στο μαρκετπλασε τον βλεπω εγω να κανει μπισνεσ

 

Δεν εχω κατι με το παιδι απλα λεω...

 

 

Εγω προτεινα τον Devilfenix ο οποιος κανει ρεπορτσ βοηθαει πολυ στο λ2 σεκτιον !

boh8aei polu x0aax0ax0ax0ax0 exeis diavasei pote sou auta pou leei sto dev help??

 

115.png

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω άμα είχε περισσότερο γυναικείο πληθυσμό το φορουμ ο Νοβλε κάθε μέρα θα γάμαγε

Tote na to alaksoume kai na to kanoume forum gia kolonies
Link to comment
Share on other sites

boh8aei polu x0aax0ax0ax0ax0 exeis diavasei pote sou auta pou leei sto dev help??

 

115.png

εσυ τα εχεις δει?

και κατι αλλο, ακομα και μαλακιες να γραφει(που δεν ) αυτος τουλαχιστον προσπαθει να βοηθησει για αυτο μην σχολιαζεις τα "help" του!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δεν σε αφορά τι έγραψε .

 

Σημασία δεν έχει ποιον προτείνετε εσείς .

 

Dask for gold.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφορά τι έγραψε .

 

Σημασία δεν έχει ποιον προτείνετε εσείς .

 

Dask for gold.

Τι gold είναι για καινούριους, εγώ έχω περάσει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφορά τι έγραψε .

 

Σημασία δεν έχει ποιον προτείνετε εσείς .

 

Dask for gold.

οκ ζαστισ δεν εχει σημασια ποιον προτεινουμε εμεις αλλα ποιον ΦΙΛΟ σας προτεινεται εσεις!

 

Keep Going!

 

 

Tωρα ο Dask ειναι ετοιμος να αναλαβει επικεφαλης global moderator!

Link to comment
Share on other sites

οκ ζαστισ δεν εχει σημασια ποιον προτεινουμε εμεις αλλα ποιον ΦΙΛΟ σας προτεινεται εσεις!

 

Keep Going!

 

 

Tωρα ο Dask ειναι ετοιμος να αναλαβει επικεφαλης global moderator!

Βασικά το πρόβλημα σου δεν είναι ποιος θα μπει, αλλά το ότι δεν μπαίνεις εσύ συγκεκριμένα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Thank you for your time @MetaMan! I will test it tomorrow. I will let you know if it works.
    • Hi I did a test on the test server (Classic Client) and I think I found it. Go to folder system/SetItemGrp-eu.dat I test for Majestic Leather Armor (ID: 2395) and i put it like this and it seems to work... setitem_group_begin num=39 essential_setitem_id={{2395};{2419;12990};{5775;11449};{5787;11454}} essential_setitem_desc={[No set effect];[No set effect];[P. Atk. of Bow +8%, Max MP +240, Weight Limit +5759, Resistance to Stun +50%, DEX+1, and CON-1.]} additional_setitem_id={} additional_setitem_desc={} unk1=0 unk2=0 enchant_setitem_condition={{6;[Increases M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 6 or above.]};{7;[Increases 0.5% More M. Def. and Evasion when all set items are enchanted to 7 or above.]}} setitem_group_end
    • Good afternoon, dear users!   We've got YOU covered with all the top deals on the market + instructions and hot discounts! At the moment, a large replenishment of accounts of various services eu, uk, us, es has arrived.   ├ EU, ES, UK, US ├ Advcash (Volet) / Personal, business / Visa, Mastercard ├ Blackcatcard / Personal, business / Mastercard ├ BBVA ES / Personal / Visa ├ Bankera / Personal / Visa ├ Bilderlings / Personal / Mastercard ├ Brighty app / Personal ├ Bitsa / Personal / Visa ├ Bybit / Personal / Mastercard ├ Cryptopay / Personal ├ Ebay.com / Seller / US, EU / New ├ Finci / Personal ├ Gate / Personal / Visa ├ gekkard / Personal / Mastercard ├ Grey / Personal ├ Imagenpay / Personal / Mastercard ├ ICard / Personal ├ ING Bank / Personal ├ Mistertango / Business ├ N26 / Personal ├ PayPal / Personal, business ├ Payset / Business ├ Payoneer / Personal, business ├ Revolut / Personal, business ├ Stripe / Business ├ Wallester / Business / 300 virtual cards VISA for free ├ Wise / Personal, business ├ Wittix / Personal, business ├ Weststein / Personal ├ Wirex / Personal ├ Whitebit / Personal ├ Wallet Telegram / Personal ├ W1TTY / Personal ├ Zeply / Personal ├ AND MANY OTHERS
    • Okay I'm pretty sure there was already compiled one shared by @wongerlt. Yeah there you go.  
  • Topics

×
×
  • Create New...