Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ti les re...to tomorrowland gamaei...eidika an o dj vazei kommatares k exei kai aera ginode apisteyta lives.

Logou xarh:

Ωπα, ωπα, ωπα για στάσου. Νομίζω μπερδεύτηκες. Αυτό το πράγμα δεν ονομάζεται live, το να παίζει μια μουσική από PC ή edited σε αυτό δεν πλησιάζει ΠΟΥΘΕΝΆ, μα πουθενά την έννοια του live. 

 

Live είναι αυτό: 

https://www.youtube.com/watch?v=O2AVfWKlHpU

 

και αυτό: 

 

ακόμη και αυτό! 

 

Το αλλό απλά είναι ένα συνονθύλευμα playback. 

Edited by BonJovi®
Link to comment
Share on other sites

Όπα, όπα, όπα για στάσου. Νομίζω μπερδεύτηκες. Αυτό το πράγμα δεν ονομάζεται live, το να παίζει μια μουσική από PC ή edited σε αυτό δεν πλησιάζει ΠΟΥΘΕΝΆ, μα πουθενά την έννοια του live. 

Live είναι αυτό: 
https://www.youtube.com/watch?v=O2AVfWKlHpU

και αυτό: 

ακόμη και αυτό! 

Το άλλο απλά είναι ένα συνονθύλευμα playback. 

Μην το βλέπεις έτσι. Μουσική είναι και αυτή. Δεν την κάνει ο καθένας (τουλάχιστον σε αρκετά καλό επίπεδο).

Όπου και να κοιτάξεις, υπολογιστές έχουν χρησιμοποιηθεί για να ακούς αυτό που ακούς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι έρωτας. Άντε μπράβο.

 

Screenshot_7.png

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΛΑΙΩ

Link to comment
Share on other sites

 

Μην το βλέπεις έτσι. Μουσική είναι και αυτή. Δεν την κάνει ο καθένας (τουλάχιστον σε αρκετά καλό επίπεδο).

Όπου και να κοιτάξεις, υπολογιστές έχουν χρησιμοποιηθεί για να ακούς αυτό που ακούς.

 

Σε αυτό κάνεις λάθος, οι υπολογιστές μπήκαν στη μουσική αργά. (βάση χρόνου) 

 

Αυτό είναι έρωτας. Άντε μπράβο.

 

Screenshot_7.png

 

Τυχερή η νύφη 

τρολολ #νοτ

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, ωπα, ωπα για στάσου. Νομίζω μπερδεύτηκες. Αυτό το πράγμα δεν ονομάζεται live, το να παίζει μια μουσική από PC ή edited σε αυτό δεν πλησιάζει ΠΟΥΘΕΝΆ, μα πουθενά την έννοια του live. 

 

Live είναι αυτό: 

https://www.youtube.com/watch?v=O2AVfWKlHpU

 

και αυτό: 

 

ακόμη και αυτό! 

 

Το αλλό απλά είναι ένα συνονθύλευμα playback. 

Τα live στο tomorrowland και γενικά τα live μεγάλων dj δεν είναι σαν αυτά που κάνει ο dj της γειτονιάς σου με τον υπολογιστή του, μιξάρει το κομμάτι στην κονσόλα του live.

Link to comment
Share on other sites

Τα live στο tomorrowland και γενικά τα live μεγάλων dj δεν είναι σαν αυτά που κάνει ο dj της γειτονιάς σου με τον υπολογιστή του, μιξάρει το κομμάτι στην κονσόλα του live.

Still, δεν πας να δεις μια κονσόλα live, δεν έχει λογική να πετάς σου ζητάν τόσα λεφτά για αυτό το πράγμα 

Link to comment
Share on other sites

Still, δεν πας να δεις μια κονσόλα live, δεν έχει λογική να πετάς σου ζητάν τόσα λεφτά για αυτό το πράγμα 

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει λογική και σε αυτή τη μουσική το live έχει τη δική του μαγεία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν έχει λογική και σε αυτή τη μουσική το live έχει τη δική του μαγεία.

Δεν ξέρω αν έχει μαγεία ή όχι, αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν έχει λογική να σου ζητάν να πετάξεις ένα σκασμό λεφτά. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...