Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

 

8elw na dw tin real pic sou kai na se sxoliasoume me ola ta paideia edw mesa exeis ta arxidia na tin anebaseis? egw eimai aftos p eimai kai aftos p eidan oloi kai den kribome file den me endiaferi an eisai kokkaliaris i kapoios patsas pou to skato tou zigizi 50 kila oute kai me endiaferoun i apopsis sou giati se exw grammeno ka8ara sta arxidia mou giafto loipon ase ton prologo kai an exeis kapoio problima me tin emfanisi mou anebase mia pic sou. Eimai 21 xronon p pisteuw ena real 16axrono san kai sena prepei na asxoli8ei ligo me ta ma8imata tou kai oxi me mena.

 

`Thanks.

Βρε άντε γαμήσου, όλη μέρα μας δείχνεις photo σου και τις βάζεις avatar και sig λες και ψάχνουμε για γκόμενο παλιαδερφή τελειωμένη, πατσάς είναι το πουλί μου και το ρουφάει η μάνα σου με 2 κουτάλες. Όλη μέρα λες μην ασχολείστε μαζί μου και μας έχεις πρήξει το πούτσο, δεν μπορώ να κάτσω στη καρέκλα γιατί κάθομαι πάνω στα αρχίδια μου από το πρήξιμο. Πως γίνεται να μην ασχολείσαι με κανέναν και όλη μέρα όποτε νιώσεις μοναξιά να μπεις και να κάνεις ποστ στο mxc βρίζοντας κάποιον ή να αρχίσεις να λες τις γνωστές μαλακίες περί ddos μέχρι κάποιος να σου δώσει σημασία και να ευχαριστηθείς.

 

Αυτό θες ρε μαλάκα στη ζωή σου; Να με ηχογραφήσω σε μια κασέτα με πουστουλούκια και να στη στείλω να την ακούς κάθε μέρα, μας έχεις ζαλήσει τον έρωτα, πουσταρδέλι.

Link to comment
Share on other sites

re vlameno eise ligo kairo sto mxc kai den ksereis tpt gia auto skase.giati egw ei-beep- banned 1 xrono kai dn katho-beep- na klegome ston finito gia unban san esena.

den kserw , mollis ksupnisa.

Ναι έλεγα του φινιτο να με κάνει unban επειδή ο λόγος του μπαν ήταν ότι έβρισα το Romeo, κι επειδή με έκανε ήμασταν οι διεφθαρμένοι του φόρουμ.
Link to comment
Share on other sites

Apo pote auto to acc einai diko s re paliokatsibele? An se exei scammari o sokras mpenontas me to diko mou acc den einai diko mou problima lise oti exeis mazi tou http://www.facebook.com/vorfin

Και από την άλλη όταν λέω ότι πρέπει να φάτε όλοι ban γιατί είστε οι μεγαλύτεροι κλέφτες παρεξηγείτε κιόλας.
Link to comment
Share on other sites

Βρε άντε γαμήσου, όλη μέρα μας δείχνεις photo σου και τις βάζεις avatar και sig λες και ψάχνουμε για γκόμενο παλιαδερφή τελειωμένη, πατσάς είναι το πουλί μου και το ρουφάει η μάνα σου με 2 κουτάλες. Όλη μέρα λες μην ασχολείστε μαζί μου και μας έχεις πρήξει το πούτσο, δεν μπορώ να κάτσω στη καρέκλα γιατί κάθομαι πάνω στα αρχίδια μου από το πρήξιμο. Πως γίνεται να μην ασχολείσαι με κανέναν και όλη μέρα όποτε νιώσεις μοναξιά να μπεις και να κάνεις ποστ στο mxc βρίζοντας κάποιον ή να αρχίσεις να λες τις γνωστές μαλακίες περί ddos μέχρι κάποιος να σου δώσει σημασία και να ευχαριστηθείς.

 

Αυτό θες ρε μαλάκα στη ζωή σου; Να με ηχογραφήσω σε μια κασέτα με πουστουλούκια και να στη στείλω να την ακούς κάθε μέρα, μας έχεις ζαλήσει τον έρωτα, πουσταρδέλι.

 

M aresh o tropos p brizeis dixnei to pa8os sou gia mena ala kataba8os to ksereis oti kai na peis den se gamaw mori arrwsti traba brise sta spam sections mazi me tous allous teliomenous no lifers kai an sou pirazei toso poli p s eipa na anebaseis mia fotografeia gia na se doume fantazome to tin ston poutso 8a eisai? afto einai loipon otan den exoume ti na poume brizoume manes? oti nane eisai re file paradeksou to den eisai kanenas para enas teliomenos pisw apo mia o8oni den me endiaferi an eisai travesti i kapoios poustaras sto real life sou (an exeis) apla mine makria mou giati ontos exw bare8i na se apantaw exw stin protereotita tis klisis tis mana sou.

Link to comment
Share on other sites

 

3 Xronia eimai sta gymnastiria kanena simpliroma den einai to magiko filtro gia ogko an 8es na exeis mia mikri idea http://www.bodybuilders.gr/ gia osous den exoun gymnastoi pote.

Ειναι bbclug.gr αν θυμαμαι καλα, και ειναι οντως σαν μαγικα φιλτρα. Γιατι εχω ατομα , που γυμναζονται εδω και 8 χρονια για να φουσκωσουν , χωρις συμπληρωματα. Και εγω αν παρω 2-3 μαζι, σε 6 μηνες θα εχω γινει τερας.

 

Αλλα οταν στα 30 (ισως και λιγοτερο) θα εχεις 800 προβληματα με τα παντα, να στηριχτεις στους πεσμενους μυες σου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι ατάκες

 

"έρχονται κι άλλα", "δεν ξέρεις ποιος είμαι εγώ", "μην μου μιλάς εμένα, είμαι νταής"

 

Βρε βρωμιάρη, ένας βρωμιάρης 16χρονος μετανάστης είσαι που από τις κρεατίνες έχεις γίνει σαν τον Βαντάμ σε κλίμακα 1:100, τα πόδια σου είναι σαν 8χρονου αγοριού και η πλάτη σου σαν χοιρινή σπάλα, τερατόμορφο. Βρήκες εκεί ένα booter με 20 ευρώ, κάθεσαι μέσα στο σπίτι και κάνεις attack το mxc λες και χέστηκε κανείς κιόλας και μας απειλείς όλους. Θες να το κλείσεις; Κλείστο, νομίζεις αυτά τα 10 άτομα που είναι πλέον το activity του φόρουμ κι αυτά στο spam section θα ενδιαφερθούν πολύ ή θα χάσουν τίποτα. Παλιοαλβανιάρη, μας έχεις πρήξει τα αρχίδια κάθε 3 και λίγο. Μια ζητάς ban, μετά κλαίγεσαι για unban ή ddos. Ρε ανάθεμά σας, εμείς θα παλεύουμε τα ψυχολογικά σας, άλλοι σας σκότωσαν το πατέρα, άλλοι σας βίασαν την αδερφή, σε άλλο μποθρδέλο δουλεύει η μάνα σας κι εσείς τα δικά μας αρχίδια πρήζετε. Κλείστο το μπουρδέλο το φόρουμ να δούμε τι θα καταλάβεις μωρή τελειωμένη, που άμα το κλείσεις δεν θα έχεις τίποτα να κάνεις ούτως ή άλλως αφού δεν θα σου δίνει και κανείς σημασία και θα αυτοκτονήσεις.

Άντε βρε γαμήσου κι εσύ βρωμιάρη, άντε κλέψε κανένα 10ρικο να πάρεις τσιγάρα παλιόγυφτο. Που κάθε dekarma σου ήταν και 10ευρω στο Maxtor για να στο κάνει restore, όπως και το award, όπως το normal member με VIP privs, όπως το rename μετά το scam και τις δικές σου απειλές με ddos για να σε κάνει unban. Σκατά πατημένα είσαι κι εσύ. Πλούσιο τον έχεις κάνει, εσύ το συντηρούσες το φόρουμ τόσο καιρό.

 

rampage πουτανάρες

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΡΟΜΕΟ, ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ 24/7 ΜΕ ΤΟ BOOTER ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΒΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΛΘΕΙ ΤΟ PM ΣΤΟ MAXTOR "ΒΑΝ ΗΙΜ Ή DDOS"

 

ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ NO LIFERS ΜΙΛΑΣ, ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι bbclug.gr αν θυμαμαι καλα, και ειναι οντως σαν μαγικα φιλτρα. Γιατι εχω ατομα , που γυμναζονται εδω και 8 χρονια για να φουσκωσουν , χωρις συμπληρωματα. Και εγω αν παρω 2-3 μαζι, σε 6 μηνες θα εχω γινει τερας.

 

Αλλα οταν στα 30 (ισως και λιγοτερο) θα εχεις 800 προβληματα με τα παντα, να στηριχτεις στους πεσμενους μυες σου.

 

K o ksaderfos mou einai gymnastis sto gymnastirio p paw filarako pare esu oti simpliromata 8es kane gymnastiki kai ela se 6 mines na se dw... an den tros kala kai den ksekourazese an den kaneis swstes askisis me kalo programma oti kai na paris to swma sou 8a mini san koritsaki tou dimotikou... den milaw gia sena genika to lew.

Link to comment
Share on other sites

K o ksaderfos mou einai gymnastis sto gymnastirio p paw filarako pare esu oti simpliromata 8es kane gymnastiki kai ela se 6 mines na se dw... an den tros kala kai den ksekourazese an den kaneis swstes askisis me kalo programma oti kai na paris to swma sou 8a mini san koritsaki tou dimotikou... den milaw gia sena genika to lew.

Giati esena pws einai to swma sou ? san mouni klameno eise
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΕΕΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΡΟΜΕΟ, ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ 24/7 ΜΕ ΤΟ BOOTER ΣΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΕ ΒΡΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΛΘΕΙ ΤΟ PM ΣΤΟ MAXTOR "ΒΑΝ ΗΙΜ Ή DDOS"

ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ NO LIFERS ΜΙΛΑΣ, ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ

 

Esu ti milas pali re tsingane skata den eixame bitio mas eir8e... Gia poio booter milas re kaimene zita apo ton maxtor na kanei se ena topic ola ta post mou c/p pistepseme oute ena den sbini giati den simferi. Egw edw eimai apla ena pragma den katalabenw toso polu sas pwnaei i leksi `Romeo kai brizete sta ksekarfota? sebasmos ston patera gie mou den sou ema8a pote?

Link to comment
Share on other sites

K o ksaderfos mou einai gymnastis sto gymnastirio p paw filarako pare esu oti simpliromata 8es kane gymnastiki kai ela se 6 mines na se dw... an den tros kala kai den ksekourazese an den kaneis swstes askisis me kalo programma oti kai na paris to swma sou 8a mini san koritsaki tou dimotikou... den milaw gia sena genika to lew.

ρε ηλίθιε με γυμναστική και καλή διατροφή γίνεσαι γυμνασμένος

εσύ είσαι παραμορφωμένος ,αυτοί που έχουν πάρει κάτι βγάζουν μάτι τι πας να βγάλεις τώρα. άντε γαμήσου

έχω αδερφό ποδοσφαιρίστη ,θα μας μιλήσεις για διατροφές κι αρχίδια

άντε γαμήσου

 

 

Link to comment
Share on other sites

Giati esena pws einai to swma sou ? san -beep-i klameno eise

 

Bale mia dikia sou pic na doume pws eisai k esu re boner.

Link to comment
Share on other sites

ρε ηλίθιε με γυμναστική και καλή διατροφή γίνεσαι γυμνασμένος

εσύ είσαι παραμορφωμένος ,αυτοί που έχουν πάρει κάτι βγάζουν μάτι τι πας να βγάλεις τώρα. άντε γαμήσου

έχω αδερφό ποδοσφαιρίστη ,θα μας μιλήσεις για διατροφές κι αρχίδια

άντε γαμήσου

 

 

 

o aderfos sou o podosfairistis akolou8i mia diatrofi giafto pou exei na kanei diaferoun makran ta bari apo tin mpala xammene pane fae kana kotopoulo mpas kai fouskosoun ta gynaikia sou sti8ia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...