Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σας ευχαριστω απ τα βαθη της ψυχης μου για το δραμα που μου προσφερατε πρωι πρωι 10-12 σελιδες πιο πριν . Ηταν η εγγυηση για να ξεκινησει καλα η μερα μου.  :gusta: :not bad:

 

επισης θα ηθελα να προσθεσω 2 πραγματα (ξανα).

 

1) σας μισω που κανατε το gost σαν συναξη κυριων που μαζευονται για πλεξιμο με το βελονακι κ κουλουρακια μαζι με το φασκομηλο.

2)η λεξη "γατακια" εγινε πιο maistream βρισια κ απ το "γαμω τη μανα σου κ το πατερα σου"

 

DafuqDidIJustRead.jpg

Δεν ξερω αν προσπαθεις να γινεις κομματι μιας "e-παρεας" ,αν το κανεις για να σε αποδεχτουν,αν προσπαθεις να γινεις αρεστος,αν οντως κανεις e-licking , η τελος παντων ποιος ειναι ο σκοπος σου ,αλλα πραγματικα παρτο αλλιως γιατι ειναι ΕΜΕΤΙΚΟ οπως το κανεις...Δηλαδη μεχρι να σου δωσω το οκ στο wrd να σου βγαλει το ban ,πως την εβρισκες?μονο με τη ξαπλα?με τους περισσοτερους εγω εχω βγει για καφε κ μπυρες απο εδω μεσα αλλα εσυ ως τσαμπικος πως θα τους δεις απο κοντα?γιατι δενεσαι με μια οθονη αν δεν σκοπευεις να τους δεις face to face?θες πραγματικη βοηθεια απο καποιο ψυχολογο η ψυχιατρο που να ειδικευεται σε αγοραφοβια η για κλειστα ατομα που δυσκολευονται να κανουν παρεες στην πραγματικη τους ζωη...αν παρατηρησεις τα ποστς σου θατο δεις...ειναι ψευτικα κ αρκετες φορες σε αγνοουν γιατι καταλαβαινουν οτι λες μαλακιες(οπως αυτη που κοκκινισα)

θες γιατρο κ εσυ...

ti na kanume re trele?

dn eimaste oloi telioi san k sena!

alloi exun psixologika alloi exun alla provlimata etsi eimaste an dn s'aresei apla prosperna auta pu diavazeis k eise gg :) kalimera

Link to comment
Share on other sites

diavase olo to spam pou egine aptin wra pou vgike i m fenete?

yy διαβαζω παντα απ το τελευταιο μου ποστ.

 

Noble σοβαρός;

 

γραφω Μηχανικη κ Συγχρονη Φυσικη 1 στη 1 κ κατι οποτε επρεπε να αποβαλλω το στρες :P πετυχε....

 

ti na kanume re trele?

dn eimaste oloi telioi san k sena!

alloi exun psixologika alloi exun alla provlimata etsi eimaste an dn s'aresei apla prosperna auta pu diavazeis k eise gg :) kalimera

καλημερα κ σε σενα σενιορ..ουτε εγω ειμαι τελειος αλλα οταν διαβαζω μαλακιες δυσκολα κρατιεμαι :)

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ σε σενα σενιορ..ουτε εγω ειμαι τελειος αλλα οταν διαβαζω μαλακιες δυσκολα κρατιεμαι :)

mwre kala kaneis dn su tin lew giauto apla su eksigw auto to pragma!

apla min asxolise k oxi epeidi eime egw klein apla ama kathese na asxolise me tin kathe malakia pu vlepeis tha katantiseis na se fwnazun kompleksiko xwris na eise giati apo oso kserw dn eise.

Link to comment
Share on other sites

 

eisai trelos!!!

κ να χασω τα ποιοτικοτατα flame wars? :/

 

mwre kala kaneis dn su tin lew giauto apla su eksigw auto to pragma!

apla min asxolise k oxi epeidi eime egw klein apla ama kathese na asxolise me tin kathe -beep-ia pu vlepeis tha katantiseis na se fwnazun kompleksiko xwris na eise giati apo oso kserw dn eise.

οταν ημουν Mod εκανα chat ban 10 μερες οποιονδηποτε εγραφε τετοιες κοτσανες.στο reason του εγραφα να παει να κανει καμια βολτα για καφε,για ποτο,σε κανα μπουρδελο αν η κ.Μαρια ειχε περιοδο κ ειχε κουραστει απ τη μαλακια για να ισιωσει ο εγκεφαλος.το κανα  σε οσους ειχαν προβλημα εθισμου ειτε με το φορουμ ειτε με το Pc.

 

κ δεν θυμαμαι κανεις να βγηκε κ να ειπε για abuse Η να παραπονεθει. που σημαινει οτι του εκανα κ καλο....

Link to comment
Share on other sites

κ να χασω τα ποιοτικοτατα flame wars? :/

οταν ημουν Mod εκανα chat ban 10 μερες οποιονδηποτε εγραφε τετοιες κοτσανες.στο reason του εγραφα να παει να κανει καμια βολτα για καφε,για ποτο,σε κανα μπουρδελο αν η κ.Μαρια ειχε περιοδο κ ειχε κουραστει απ τη μαλακια για να ισιωσει ο εγκεφαλος.το κανα  σε οσους ειχαν προβλημα εθισμου ειτε με το φορουμ ειτε με το Pc.

 

κ δεν θυμαμαι κανεις να βγηκε κ να ειπε για abuse Η να παραπονεθει. που σημαινει οτι του εκανα κ καλο....

safws.to thema omws eine oti dn skeftonte oloi logika edw mesa distixws..

Link to comment
Share on other sites

safws.to thema omws eine oti dn skeftonte oloi logika edw mesa distixws..

το παραξενο θα ηταν να σκεφτοντουσαν λογικα.

 

για αυτο λεω οτι το επιπεδο ειναι υπερβολικα χαμηλο.

 

ΥΓ: Matthew fuck the police. γραφω χωρις τονους

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε ότι τα approvals από το MaxΒastards περνάνε από 'μένα και όχι τον ED επειδή έχει πολύ δουλειά και δεν κοιτάει συχνά, οπότε μην περιμένετε και τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρετε ότι τα approvals από το MaxΒastards περνάνε από 'μένα και όχι τον ED επειδή έχει πολύ δουλειά και δεν κοιτάει συχνά, οπότε μην περιμένετε και τίποτα.

lied.gif?1306191204
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...