Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Με αυτά που λέει ο Maxtor,καταλαβαίνω με ποια αξιολόγηση κάνει τα promotes..

 

Και το πιο αστείο είναι το ότι ζητάει την γνώμη των άλλων ενώ στο τέλος παιρνάει πάντα το δικό του. ΛοΛ

Link to comment
Share on other sites

Tι ασχολείστε με τα promotes?Αφού όλα στον Νικόλουδο θα καταλήξουν,πρώτα χρυσός,μετά μπλε και μετά κόκκινος.

Είστε καταδικασμένοι να ζείτε για πάντα στην σκιά του.

Link to comment
Share on other sites

Tι ασχολείστε με τα promotes?Αφού όλα στον Νικόλουδο θα καταλήξουν,πρώτα χρυσός,μετά μπλε και μετά κόκκινος.

Είστε καταδικασμένοι να ζείτε για πάντα στην σκιά του.

Δε θα γίνω χρυσός κατευθείαν l2 mod.
Link to comment
Share on other sites

Με αυτά που λέει ο Maxtor,καταλαβαίνω με ποια αξιολόγηση κάνει τα promotes..

 

Και το πιο αστείο είναι το ότι ζητάει την γνώμη των άλλων ενώ στο τέλος παιρνάει πάντα το δικό του. ΛοΛ

 

 

an ontos kanei afta p leei me ta VIP kai ta donator status den nomizw na ksana dei premium member sto forum, siga mi plirwnoume gia 1 xrono mono.

 

 

lifetime ftw

Link to comment
Share on other sites

 

an ontos kanei afta p leei me ta VIP kai ta donator status den nomizw na ksana dei premium member sto forum, siga mi plirwnoume gia 1 xrono mono.

 

 

lifetime ftw

Ναι συγκρίνει το mxc με τα άλλα forum που είναι έτσι το premium membership τους λες και προσφέρει έστω το 1/10 από τις υπηρεσίες που προσφέρουν.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σοβαρά γιατί σπαταλάτε το χρόνο σας κάποιοι να του προτείνετε πράγματα ; Εκτός του ότι θα γίνει ό,τι θέλει αυτός τελικά και να τα κάνει θα κρατήσουν 1 βδομάδα το πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σοβαρά γιατί σπαταλάτε το χρόνο σας κάποιοι να του προτείνετε πράγματα ; Εκτός του ότι θα γίνει ό,τι θέλει αυτός τελικά και να τα κάνει θα κρατήσουν 1 βδομάδα το πολύ.

I MUST BE NEW HERE

Link to comment
Share on other sites

I MUST BE NEW HERE

Ρε πραγματικά δεν έχει νόημα σκεφτόμουν να κάτω να του γράψω για τα staff positions αλλά σκέφτομαι ότι απλά θα χαλάσω το χρόνο μου.
Link to comment
Share on other sites

σο0ν

Ντάξει είχε γράψει ένα ωραίο plan αυτός(παραδόξως). Σύντομα l2 moderatο0los.
Link to comment
Share on other sites

Ρε πραγματικά δεν έχει νόημα σκεφτόμουν να κάτω να του γράψω για τα staff positions αλλά σκέφτομαι ότι απλά θα χαλάσω το χρόνο μου.

Βλέπω το topic που έβαλε να ψιηφίσουμε για τα VIP και έχουν απαντήσει σχεδόν όλοι Platinum ,και βλέπω χτες και λέει ότι θα τα πει Premium...Δεν λέω και εγώ Premium ψήφισα αλλά τράβα δες το poll .lawl

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω το topic που έβαλε να ψιηφίσουμε για τα VIP και έχουν απαντήσει σχεδόν όλοι Platinum ,και βλέπω χτες και λέει ότι θα τα πει Premium...Δεν λέω και εγώ Premium ψήφισα αλλά τράβα δες το poll .lawl

Βασικά στο συγκεκριμένο poll ρωτάει για τους VIP ενώ στο topic του τώρα έχει γράψει merge VIP και Donators στο Premium rank. Να μη τον αδικήσω.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...