Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

exei ala3ei o dromos agori mou, apo kalamata eimai emena 9a mou peis ?

Μαλάκα πραγματικά δε θέλω αλλά είσαι τέρμα στόκος ; Για το Θεσσ/νικη - Αλεξανδρούπολη μιλάμε..
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗ?

ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 120 ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟ,ΛΟΓΩ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ,ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 1 ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕΣ,Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ,ΔΙΟΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ.

ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΕ 346 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΜΟΝΙΜΑ ΣΕ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΨΕΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΤΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΖΟΣ Η ΤΡΟΛΛΑΡΕΙΣ?

90 είναι το όριο.
Link to comment
Share on other sites

exei ala3ei o dromos agori mou, apo kalamata eimai emena 9a mou peis ?

Ναι,στα αρχίδια μου από που είσαι,και εγώ μπορώ να λέω ότι είμαι από το Μόντε Κάρλο.

Εγώ έχω δει 3 site και τα 3 λένε 280-300,δεν με νοιάζει τι λέει ο κάθε άκυρος σε κάθε forum,και ας έχει και δίκιο,αν δεν έχει αποδείξεις να πλαισιώσει τον ισχυρισμό του,τότε μετράει λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,στα αρχίδια μου από που είσαι,και εγώ μπορώ να λέω ότι είμαι από το Μόντε Κάρλο.

Εγώ έχω δει 3 site και τα 3 λένε 280-300,δεν με νοιάζει τι λέει ο κάθε άκυρος σε κάθε forum,και ας έχει και δίκιο,αν δεν έχει αποδείξεις να πλαισιώσει τον ισχυρισμό του,τότε μετράει λίγο.

 

ma kala poso xazos ? 2 mines exei ftiaxtei o dromos tre3ane oloi oi douleftarades na kanoun update ta site tous

Link to comment
Share on other sites

90 είναι το όριο.

Ακόμα χειρότερα,πραγματικά,νομίζουν ότι οδηγούν στη Daytona και είναι μόνο ευθεία ο δρόμος και κρατάνε μόνιμα 200 kph.
Link to comment
Share on other sites

Με την έναρξη λειτουργίας του νέου τμήματος -μέσω του οποίου η απόσταση Αθήνα-Καλαμάτα θα διαρκεί περίπου 2 ώρες και 10 λεπτά- θα τεθεί σε λειτουργία ένας ακόμη σταθμός διοδίων στην πρωτεύουσα της Μεσσηνίας.

 

 

Πηγή:www.capital.gr

 

ama to tre3eis kai ligo paei kai miamisi ora

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα χειρότερα,πραγματικά,νομίζουν ότι οδηγούν στη Daytona και είναι μόνο ευθεία ο δρόμος και κρατάνε μόνιμα 200 kph.

Δε ξέρω πραγματικά δεν υπάρχει ελπίδα.
Link to comment
Share on other sites

ma kala poso xazos ? 2 mines exei ftiaxtei o dromos tre3ane oloi oi douleftarades na kanoun update ta site tous

astous mlkes mwre..afou aniwthoi einai..mia zwi me to glx 3kavalo me ton spirakodafaq tha einai
Link to comment
Share on other sites

ma kala poso xazos ? 2 mines exei ftiaxtei o dromos tre3ane oloi oi douleftarades na kanoun update ta site tous

Ξαναδιάβασε τι είπα,δεν ακούω τους ισχυρισμούς του κάθε άκυρου,δίνω σημασία μόνο σε ότι βλέπω με τα δικά μου μάτια.

Και εσύ κύριε έξυπνε,κατάλαβε ότι εδώ και 2 pages μιλάμε για Θεσσαλονίκη-Αλεξανδρούπολη.

Link to comment
Share on other sites

Με την έναρξη λειτουργίας του νέου τμήματος -μέσω του οποίου η απόσταση Αθήνα-Καλαμάτα θα διαρκεί περίπου 2 ώρες και 10 λεπτά- θα τεθεί σε λειτουργία ένας ακόμη σταθμός διοδίων στην πρωτεύουσα της Μεσσηνίας.

 

 

Πηγή:www.capital.gr

 

ama to tre3eis kai ligo paei kai miamisi ora

egw den lew apla apo kalamata..pio e3w apo ena xwrio p teliwnei se 'itsi' ekei p pige o rwssos..ama 3ereis :)
Link to comment
Share on other sites

Με την έναρξη λειτουργίας του νέου τμήματος -μέσω του οποίου η απόσταση Αθήνα-Καλαμάτα θα διαρκεί περίπου 2 ώρες και 10 λεπτά- θα τεθεί σε λειτουργία ένας ακόμη σταθμός διοδίων στην πρωτεύουσα της Μεσσηνίας.

 

 

Πηγή:www.capital.gr

 

ama to tre3eis kai ligo paei kai miamisi ora

Το άρθρο είναι πλαστό,κάνε ένα google search και το καταλαβαίνεις.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...