Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

κόκκινα ήταν

δεν παίζει, στην παραλία δεν ήταν η φωτογραφία;

κοκκινομάλλα είχα μόνο μία, στην τρίτη λυκείου

Link to comment
Share on other sites

δεν χρησιμοποιώ φβ πλεον,πολύ σπάνια..

 

skype ?

ούτε skype μπαίνω.. fb για τα μηνύματα και να γράψω καμία μαλακία ενίωτε, και viber για chat
Link to comment
Share on other sites

δεν παίζει, στην παραλία δεν ήταν η φωτογραφία;

κοκκινομάλλα είχα μόνο μία, στην τρίτη λυκείου

Μπορεί να μη θυμάσαι λογικό είναι.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μη θυμάσαι λογικό είναι.

παίζει και αυτό.

 

άμα θυμηθώ το σκηνικό μπορώ να επαναπροσδιορίσω την στιγμή και να το θυμηθώ. Ένα απο τα καλά του μυαλού μου. Στην εξεταστική μόνο βγαίνει off

Link to comment
Share on other sites

ούτε skype μπαίνω.. fb για τα μηνύματα και να γράψω καμία μαλακία ενίωτε, και viber για chat

βαιμπερ ναι,θες κινητό;
Link to comment
Share on other sites

παίζει και αυτό.

 

άμα θυμηθώ το σκηνικό μπορώ να επαναπροσδιορίσω την στιγμή και να το θυμηθώ. Ένα απο τα καλά του μυαλού μου. Στην εξεταστική μόνο βγαίνει off

Διαβάζεις τόσο πολύ ε ; χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω τίποτα καινούριο, λελ

Δεν μου είχες απαντήσει δες 1-2 page πίσω όταν μιλούσαμε για την κάρτα.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζεις τόσο πολύ ε ; χαχαχαχα

δεν διαβάζω καθόλου. μου δίνουν τα σκονάκια την προηγούμενη και ότι προλάβω και αποστηθίσω τότε και αν προλάβω και κοιτάξω το κινητό όταν γράφω.

Έχω κουραστεί πλέον να διαβάζω 100 σελίδες ύλη για να μην πέφτει τίποτα απο αυτά που πρόλαβα να διαβάσω ή να πέσει κάτι που θυμάμαι αμυδρά

Link to comment
Share on other sites

βαιμπερ ναι,θες κινητό;

στείλε μου σε μήνυμα να σε βάλω. όταν έχεις κάποιο θέμα μου στέλνεις
Link to comment
Share on other sites

δεν διαβάζω καθόλου. μου δίνουν τα σκονάκια την προηγούμενη και ότι προλάβω και αποστηθίσω τότε και αν προλάβω και κοιτάξω το κινητό όταν γράφω.

Έχω κουραστεί πλέον να διαβάζω 100 σελίδες ύλη για να μην πέφτει τίποτα απο αυτά που πρόλαβα να διαβάσω ή να πέσει κάτι που θυμάμαι αμυδρά

Εγώ ελπίζω να έχω ένα φίλο μου επιτηρητή τώρα μπας και με βοηθήσει ή κάνει τα στραβά μάτια.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ελπίζω να έχω ένα φίλο μου επιτηρητή τώρα μπας και με βοηθήσει ή κάνει τα στραβά μάτια.

εγώ έχω πάντα γνωστό επιτηρητή και κάθεται και απασχολεί τον άλλο και προλαβαίνουμε και αντιγράφουμε

 

να φανταστείς στην λογιστική στην περασμένη εξεταστική πρόλαβε η μπροστά μου και σήκωσε την κόλλα, την έβγαλα φωτογραφία και την έστειλα σε όλη την τάξη με bluetooth σε δευτερόλεπτα

 

όλοι περάσαμε

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...