Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Προχτές στο dekarma μου που είπες πως ήταν άκυρο,πάρε τα -post σου τώρα χΔ

Και ο xdem πήρε το μέρος μου,και αυτός έφαγε -post .

 

Και σήμερα εντελώς τυχαία πετάχτικε ο μαλάκας ο φίλος του μετά από κανά 2μηνο που είχε να μπει.

 

Όχι δεν είναι butthurt. 8)

Το πιστεύω ότι ήταν αντίποινο ρε μαλάκα :(
Link to comment
Share on other sites

Προχτές στο dekarma μου που είπες πως ήταν άκυρο,πάρε τα -post σου τώρα χΔ

Και ο xdem πήρε το μέρος μου,και αυτός έφαγε -post .

 

Και σήμερα εντελώς τυχαία πετάχτικε ο μαλάκας ο φίλος του μετά από κανά 2μηνο που είχε να μπει.

 

Όχι δεν είναι butthurt. 8)

Και δικά μου post λείπουν και της Rosalie.
Link to comment
Share on other sites

Vlepo ise toso hater pou vlepeis pote mpeno kai pote oxi e?? axxaxa A RE MATHEW APELPISMENE...ego mpika simera gt simera vrika kai katafera na klepso internet...zww

ΣΚΆΣΕ ΒΛΑΚΑ.
Link to comment
Share on other sites

Θα τον κάνω dekarma την επόμενη φορά που θα δω να μου λείπουν post.

ποιον ρε
Link to comment
Share on other sites

ποιον ρε

Βασικά θα τον κάνω από τώρα αν πεταχτεί να πει καμία μαλακία για να υπερασπιστεί τον εαυτό του και γενικά ό,τι δε μου αρέσει από mod actions θα τρώει dekarma.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα τον κάνω από τώρα αν πεταχτεί να πει καμία μαλακία για να υπερασπιστεί τον εαυτό του και γενικά ό,τι δε μου αρέσει από mod actions θα τρώει dekarma.

ΠΟΙΟΝ ΓΑΜΩ;
Link to comment
Share on other sites

Και σου ξαναλέω,δεν έχω κανέναν λόγο να μησώ μηδενικά σαν εσάς. Αν και άλλος ,ή μάλλον άλλοι,είναι χατερς που μου πετάγατε ντι σι ενώ έπαιζα όλυ στον πουτσοσέρβερ σας.

Link to comment
Share on other sites

Και σου ξαναλέω,δεν έχω κανέναν λόγο να μησώ μηδενικά σαν εσάς. Αν και άλλος ,ή μάλλον άλλοι,είναι χατερς που μου πετάγατε ντι σι ενώ έπαιζα όλυ στον πουτσοσέρβερ σας.

Απλά dekarma.
Link to comment
Share on other sites

Τον έκανε ρεπορτ ο Σπυράκος χαχα

Πραγματικά δε το πα για πλάκα αν δω να μου λείπουν post πάλι χωρίς λόγο θα φάει dekarma.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...