Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

 

Πείτε της ότι μόνο με σακούλα την πηδάει άνθρωπος σοβαρός, καλά εντάξει ο κάθε σαβουρογαμής της Νίκαιας και τα αγάμητα γυμνασιόπαιδα (και πάνω) της Αττικής μαζί της ξεπαρθενεύονται. 

 

Οχι οτι οι Νικαιοτες γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο, αλλα γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο. Εγω παλι, και σαν φανταρος και σαν Νικαιοτης τωρα που εχω αδεια με το που σκασω παραλιακη στο πρωτο ζευγαρι πατουσακια με πεδηλα βαραω προσοχη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι οι Νικαιοτες γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο, αλλα γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο. Εγω παλι, και σαν φανταρος και σαν Νικαιοτης τωρα που εχω αδεια με το που σκασω παραλιακη στο πρωτο ζευγαρι πατουσακια με πεδηλα βαραω προσοχη.

Δεν είχα καμία αμφιβολία <3

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ Έλινας;

 

Από όλα όσα είπε το Νικαιότες σου τράβηξε την προσοχή;  :not bad:

Edited by Vince*
Link to comment
Share on other sites

Από όλα όσα είπε το Νικαιότες σου τράβηξε την προσοχή;  :not bad:

Στην αρχή σκεφτόμουν να γράψω "Ως Νικαιώτης επιβεβαιώνω. Κάποτε έβγαινα με τη μάνα του."

 

Αλλά 2 unoriginal και καθόλου αστείο.

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή σκεφτόμουν να γράψω "Ως Νικαιώτης επιβεβαιώνω. Κάποτε έβγαινα με τη μάνα του."

 

Αλλά 2 unoriginal και καθόλου αστείο.

και ετσι σκεφτηκες το ελιναρας  :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή σκεφτόμουν να γράψω "Ως Νικαιώτης επιβεβαιώνω. Κάποτε έβγαινα με τη μάνα του."

 

Αλλά 2 unoriginal και καθόλου αστείο.

 

Ναι μωρέ βλέπε μην παρεξηγηθεί κιόλας....

Link to comment
Share on other sites

Οχι οτι οι Νικαιοτες γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο, αλλα γαμανε οτι βρισκουνε και ας ειναι σαπιο. Εγω παλι, και σαν φανταρος και σαν Νικαιοτης τωρα που εχω αδεια με το που σκασω παραλιακη στο πρωτο ζευγαρι πατουσακια με πεδηλα βαραω προσοχη.

d00d27599abd3878230b18bb22d7f380-7542093

Θεσσαλονικιές μόνο ρε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ βλέπε μην παρεξηγηθεί κιόλας....

Είπα ότι με νοιάζει αν θα παρεξηγηθεί; Απλά ένιωσα την ανάγκη να γράψω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...