Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Σπύρο, τι δώρισες αυτή τη φορά και έγινες τιρκουάζ;  :P

 

Αν και δεν έχω πάει Κρήτη, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Με λίγο ψάξιμο στο internet επαληθεύονται αυτά που την αναφέρουν.

Ίσως την θεωρείς έτσι, γιατί σου λείπει το άλλο σου μισό.  :troll:

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο, τι δώρισες αυτή τη φορά και έγινες τιρκουάζ;  :P

 

Αν και δεν έχω πάει Κρήτη, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Με λίγο ψάξιμο στο internet επαληθεύονται αυτά που την αναφέρουν.

Ίσως την θεωρείς έτσι, γιατί σου λείπει το άλλο σου μισό.  :troll:

αχαχαχαχαχαχαχα ειμαι καθαρος ρε :P

 

Κοιτα ομορφη η Κρητη δεν λεω ο κοσμος ομως ειναι γαμησε τα..

Η μονη καλη φαση ειναι να πας ρεθυμνο οπου δεν υπαρχουν και πολλα αγορια στο πανεπιστημιο και μπορεις να βρεις ευκολα κανενα γκομενακι να περασει η ωρα σου αρα οχι δεν ειναι για να πας με το αμορε χαχαχαχα  :troll:

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχα είμαι καθαρός ρε :P

Κοίτα όμορφη η Κρήτη δεν λέω ο κόσμος όμως είναι γάμησε τα..

Η μόνη καλή φάση είναι να πας Ρέθυμνο όπου δεν υπάρχουν και πολλά αγόρια στο πανεπιστήμιο και μπορείς να βρεις εύκολα κανένα γκομενάκι να περάσει η ώρα σου άρα όχι δεν είναι για να πας με το αμόρε χαχαχαχα  :troll:

Πρέπει να το διαπιστώσω από κοντά. Που είναι ο Νίκος να καλύψει τα έξοδα όταν τον χρειάζεσαι. Τζάμπα καθόμαστε σε αυτό το φόρουμ δηλαδή;  :troll:

 

Ότι είσαι, καλό είναι.

Στρουμφίτα, is that you?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το διαπιστώσω από κοντά. Που είναι ο Νίκος να καλύψει τα έξοδα όταν τον χρειάζεσαι. Τζάμπα καθόμαστε σε αυτό το φόρουμ δηλαδή;  :troll:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P

παντως αμα πας εκει να πας στο τμημα της φιλοσοφικης ή του ιστορικου εχει τα καλυτερα ;)

Link to comment
Share on other sites

10370364_1525817057641203_70720792724598

 

O xristoulhs panw apo olla re  :/

αχαχαχαχαχαχαχαχα η αληθεια ειναι πως δυσκολευτικα να δω την εικονα τοθ χριστου :P

Link to comment
Share on other sites

10370364_1525817057641203_70720792724598

 

O xristoulhs panw apo olla re  :/

Πείτε της ότι μόνο με σακούλα την πηδάει άνθρωπος σοβαρός, καλά εντάξει ο κάθε σαβουρογαμής της Νίκαιας και τα αγάμητα γυμνασιόπαιδα (και πάνω) της Αττικής μαζί της ξεπαρθενεύονται. 

Link to comment
Share on other sites

Πείτε της ότι μόνο με σακούλα την πηδάει άνθρωπος σοβαρός, καλά εντάξει ο κάθε σαβουρογαμής της Νίκαιας και τα αγάμητα γυμνασιόπαιδα (και πάνω) της Αττικής μαζί της ξεπαρθενεύονται. 

 

tumblr_mrch3hauft1qbmz6lo1_400.gif

 

Φάτσα δεν μπορώ να διακρίνω καλά, αλλά δεν την λες και σκυλόφατσα ρε. Για σχέση, ούτε να περνάει απ' το μυαλό δε λέω.

Link to comment
Share on other sites

tumblr_mrch3hauft1qbmz6lo1_400.gif

 

Φάτσα δεν μπορώ να διακρίνω καλά, αλλά δεν την λες και σκυλόφατσα ρε. Για σχέση, ούτε να περνάει απ' το μυαλό δε λέω.

ειναι αυτο που λεμε "καλη ειναι αλλα δεν ειναι και για καθε μερα" ;) if you know what i  mean 

Link to comment
Share on other sites

tumblr_mrch3hauft1qbmz6lo1_400.gif

 

Φάτσα δεν μπορώ να διακρίνω καλά, αλλά δεν την λες και σκυλόφατσα ρε. Για σχέση, ούτε να περνάει απ' το μυαλό δε λέω.

1535443_879576442072510_3360097502609663

Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτο που λεμε "καλη ειναι αλλα δεν ειναι και για καθε μερα" ;) if you know what i  mean 

Προσπαθεί πάντως. Και αυτό είναι που μετράει.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθεί πάντως. Και αυτό είναι που μετράει.

απο οτι ειδα απο τις αλλες φωτο ουτε για μια μερα δεν ειναι χαχαχα ειναι ο ορισμος του ξεκωλου 4,5 min να φυγουν τα φλοκια και μετα μην τον ειδατε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...