Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Το hidden board που έγινε για τα anime έχει 10 ολόκληρες σελίδες!!!

 

srs bsns.

Μα δεν έχει λόγο ύπα-

 

Βασικά όχι,ξέρεις τι,δεν θα καθίσω να το συζητήσω,αν δεν μπορείς να καταλάβεις εσύ το πόσο τραγική είναι η ιδέα,και το πως μπορεί να χωρίσει το forum-

 

Βασικά όχι,για ακόμα μια φορά,κάντε ότι θέλετε,γιατί άμα συνεχίσω έτσι θα αρχίσει πάλι ο Dask να λέει ότι είμαι κομπλεξικός,πως δεν θέλω ούτε public ούτε hidden forum.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη φανταστείς δηλαδή ότι κουτσομπολεύει κανείς τους υπόλοιπους που δεν έχουν access. Από το όνομα του Παύλου το κατάλαβες;

Ποια η σημασία,κρυφτούλι θα παίζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει λόγο ύπα-

 

Βασικά όχι,ξέρεις τι,δεν θα καθίσω να το συζητήσω,αν δεν μπορείς να καταλάβεις εσύ το πόσο τραγική είναι η ιδέα,και το πως μπορεί να χωρίσει το forum-

 

Βασικά όχι,για ακόμα μια φορά,κάντε ότι θέλετε,γιατί άμα συνεχίσω έτσι θα αρχίσει πάλι ο Dask να λέει ότι είμαι κομπλεξικός,πως δεν θέλω ούτε public ούτε hidden forum.

Δε με πείραξε να σου πω την αλήθεια ειδικά από τη στιγμή που γινόταν τέτοιος σαματάς αν γινόταν το λάθος να ναι 5-6 σελίδες συζητήσεις για anime. Από την άλλη βέβαια είναι και ο χωρισμός αυτός ίσως θα ταν πιο απλό να χαμε διαφορετικά topics.

 

Ποια η σημασία,κρυφτούλι θα παίζουμε?

Από περιέργεια.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τέλος πάντων δε νομίζω ότι είναι το κατάλληλο μέρος να συζητάμε τα ενδοοικογενειακά μας.

Link to comment
Share on other sites

Διαφημιζεις ανερχομενα ταλεντα?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...