Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

 

 
[31/12/2013 2:47:29 πμ] ***: [Τρίτη, 31 Δεκεμβρίου 2013 2:36 πμ] Kràtos: 
 
<<< Kala re malaka niko ban pali, katse molis pao sto pc... an den sou gamiso esena kai ollo to team sou
xeretismata
 

 

leech

Link to comment
Share on other sites

Gia na telionoume to eipa kai sto alo topic pou to svisate o logos pou eimai edw einai o exile kai o agapimenos Universe sas glifo re sas goustaro sto mxc! ;D

 

 

Κόψε την ειρωνία θα πάθεις τίποτα στο τέλος....

Link to comment
Share on other sites

Alythia re malaka!!! kala mpeno skype gt den me pisteyis..... 

 

 

ωραία έλαβες την απάντηση σου, αν δεν σε κάληψε είναι δικό σου λάθος όχι δικό μου..

Link to comment
Share on other sites

ωραία έλαβες την απάντηση σου, αν δεν σε κάληψε είναι δικό σου λάθος όχι δικό μου..

 

re malaka se goustaro edw EDW sto mxc ti den katalavenis.

 

 

 

ποια είναι η  jennifer ρε;

 

i jenifer lopez...... 

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω! δες εδώ 2 άτομα που κοιτάνε στο GOST!!!!!!!!!! Απλά δεν υπάρχετε ρε! να στε καλά με κάνετε και γελάω με τα χάλια σας!

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώνουμε.

 

 

Γιατί είμαι κακός επειδή ο ED δεν με χωνεύει ?
Ε δεν θα σκάσω κιόλας ας βρουν capable staffers να τους δω.
Αν δεν ήταν αυτοί κακοί απέναντι μου δεν θα ήμουν σε αυτή τη θέση σήμερα.
Και χεστηκα βασικά ξεκινάει η σχολή από μεθαύριο δεν θα έχω στο κεφάλι μου και το mxc.
Άμα δεν θέλουν αυτοί εγώ τι μπορώ να κάνω αα ναι ρε ΤΙΠΟΤΑ.

 

Έχω πάρει όλο το βάρος πάνω μου, δεν με νοιάζει. κανείς δεν σε χωνεύει, δεν με νοιάζει τι γλύφεις και τι όχι, απλά δεν θα μπεις στο staff. Και ναι, είπα πως άμα ποτέ τυχών μπεις στο σταφφ και είμαι και εγώ μέσα θα σε κάνω range ban όλη σου την γειτονιά και άμεσο demote. Έτσι είναι τα πράγματα, είτε σου αρέσει είτε όχι.
 

Κακός; Δεν αγχώνομαι. Γι αυτό μπήκα global εξάλου, να τραβήξω όλο το hate που ρίχνετε στους υπόλοιπους staffers.

 

 

Και ναι, βλέπω πιο συχνά απο ότι νομίζετε, και η δουλειά που κάνω δεν είναι εμφανές γι αυτό νομίζετε πως δεν γίνεται δουλειά.

 

 

exile και kratos banned

 

 

exile σου είπα με όμορφα λόγια να φύγεις απο μόνος σου, το δέχτηκες, ξαναγύρισες. Τώρα όμως μπήκες στο τρυπάκι. Καμιά διαφορά δεν κάνεις στο activity με την παρουσία σου, τράβα αλλού

Kratos, no hard feelings. Σε στέλνω και σένα γιατί σε τραβάει ο exile και λες τις ίδιες μαλακίες. συγνώμη

 

 

Θέλετε να το παίξουμε έτσι; Στο δικό μου παιχνίδι είστε.

Link to comment
Share on other sites

 

Γουστάρω! δες εδώ 2 άτομα που κοιτάνε στο GOST!!!!!!!!!! Απλά δεν υπάρχετε ρε! να στε καλά με κάνετε και γελάω με τα χάλια σας!

 

 

 

Πραγματικά μου έλεγαν για σένα αλλά δεν το πίστευα. Έχεις ξεπεράσει πολλούς πάντως. Δεν σε είχα για τόσο καθυστερημένο. 

Link to comment
Share on other sites

 

Γουστάρω! δες εδώ 2 άτομα που κοιτάνε στο GOST!!!!!!!!!! Απλά δεν υπάρχετε ρε! να στε καλά με κάνετε και γελάω με τα χάλια σας!

 

τώρα γελάω εγώ. αντίο

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώνουμε.

 

 

 

Έχω πάρει όλο το βάρος πάνω μου, δεν με νοιάζει. κανείς δεν σε χωνεύει, δεν με νοιάζει τι γλύφεις και τι όχι, απλά δεν θα μπεις στο staff. Και ναι, είπα πως άμα ποτέ τυχών μπεις στο σταφφ και είμαι και εγώ μέσα θα σε κάνω range ban όλη σου την γειτονιά και άμεσο demote. Έτσι είναι τα πράγματα, είτε σου αρέσει είτε όχι.

 

Κακός; Δεν αγχώνομαι. Γι αυτό μπήκα global εξάλου, να τραβήξω όλο το hate που ρίχνετε στους υπόλοιπους staffers.

 

 

Και ναι, βλέπω πιο συχνά απο ότι νομίζετε, και η δουλειά που κάνω δεν είναι εμφανές γι αυτό νομίζετε πως δεν γίνεται δουλειά.

 

 

exile και kratos banned

 

 

exile σου είπα με όμορφα λόγια να φύγεις απο μόνος σου, το δέχτηκες, ξαναγύρισες. Τώρα όμως μπήκες στο τρυπάκι. Καμιά διαφορά δεν κάνεις στο activity με την παρουσία σου, τράβα αλλού

Kratos, no hard feelings. Σε στέλνω και σένα γιατί σε τραβάει ο exile και λες τις ίδιες μαλακίες. συγνώμη

 

 

Θέλετε να το παίξουμε έτσι; Στο δικό μου παιχνίδι είστε.

Καποιος δινει πονο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...