Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Δεν είναι τόσο ωραίο να γελάς με τον καθένα εδώ μέσα γιατί αν ήσουν και εσύ στην θέση του θα σου άρεσε να σε έκαναν ρόμπα χωρίς να το θέλεις;

 

 

 

 

 

ayto to symperasma einai apo empiro mialo telos.

 

Egw pantos gelao mazi sou alla oxi gia na se kano rompa.... 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι ασχολούμαι με τους mods? Βασικά ποιους mods? Mόνο ο Nicolas είναι καθημερινώς active. 

Οι υπόλοιποι είναι σαν να μην υπάρχουν και αν ακόμα πιστεύεις ότι γλύφω τότε είσαι χαζός. Το ότι δεν με θέλουν είναι δικό τους το πρόβλημα αυτοί έχουν εμμονή και μισούν αλλά να σου πω κάτι όταν κάποια στιγμή ξυπνήσει ο Νίκος θα δεις που θα πάνε. Α και στην τελική χέστηκα κομπλεξικά άτομα είναι.

 

Προφανώς ό,τι γράφω είναι για τον Exile απλά βαρέθηκα να αλλάζω τα "εσένα" με "αυτόν" :D 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου είπε ότι ασχολούμαι με τους mods? Βασικά ποιους mods? Mόνο ο Nicolas είναι καθημερινώς active. 

Οι υπόλοιποι είναι σαν να μην υπάρχουν και αν ακόμα πιστεύεις ότι γλύφω τότε είσαι χαζός. Το ότι δεν με θέλουν είναι δικό τους το πρόβλημα αυτοί έχουν εμμονή και μισούν αλλά να σου πω κάτι όταν κάποια στιγμή ξυπνήσει ο Νίκος θα δεις που θα πάνε. Α και στην τελική χέστηκα κομπλεξικά άτομα είναι.

εισαι κακός

Link to comment
Share on other sites

εισαι κακός

Γιατί είμαι κακός επειδή ο ED δεν με χωνεύει ?

Ε δεν θα σκάσω κιόλας ας βρουν capable staffers να τους δω.

Αν δεν ήταν αυτοί κακοί απέναντι μου δεν θα ήμουν σε αυτή τη θέση σήμερα.

Και χεστηκα βασικά ξεκινάει η σχολή από μεθαύριο δεν θα έχω στο κεφάλι μου και το mxc.

Άμα δεν θέλουν αυτοί εγώ τι μπορώ να κάνω αα ναι ρε ΤΙΠΟΤΑ.

Edited by Universe
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είμαι κακός επειδή ο ED δεν με χωνεύει ?

Ε δεν θα σκάσω κιόλας ας βρουν capable staffers να τους δω.

Αν δεν ήταν αυτοί κακοί απέναντι μου δεν θα ήμουν σε αυτή τη θέση σήμερα.

Και χεστηκα βασικά ξεκινάει η σχολή από μεθαύριο δεν θα έχω στο κεφάλι μου και το mxc.

Άμα δεν θέλουν αυτοί εγώ τι μπορώ να κάνω αα ναι ρε ΤΙΠΟΤΑ.

 

 

Να ήταν μόνο ο ed καλά θα ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...