Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ καλό. 

Βασικά έχει πλάκα τώρα που ασχολούνται με το ποιος θα φάει τη θέση ποιου εγώ παρακολουθώ με μεγάλό ενδιαφέρον πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υποτίθεται εδώ είναι σοβαρό φόρουμ και όχι φόρουμ για μωρά παιδιά... Υποτίθεται ο,τι η ομάδα του φόρουμ είναι σοβαρή και δεν ειρονεύεται κανέναν.... Αλλά εσείς εδώ έχετε μάθει να ειρονεύεστε αυτόν που δεν γουστάρετε και όταν το κάνουμε εμείς σε εσάς αρχίζετε τα παράπωνα και τα ban... φτέμε δηλαδή εμείς μετά που καυγαδίζουμε συνέχεια για τον ίδιο λόγο εφόσον δεν υπάρχει αλλαγή μυαλών κυρίως από την ίδια την ομάδα του φόρουμ;

Τι να οριμασει λες ρε εισαι τρελος? ο μεσος ορος ηλικιας ειναι 15-20

 

Ολοι καμμενοι games και γουσταρουνε γιαυτο που κανουνε.. περιμενεις καποια σοβαρη αντιμετωπιση εσυ? οι ποιοι πολλοι μπαινουνε για να κανουνε την πλακα τους..

Τωρα εσυ αν θες κατι σοβαρο πηγαινε σε κανενα φορουμ με πολιτικες συζητησεις

Link to comment
Share on other sites

Είναι σοβαρή αυτή η συμπεριφορά ενώς μέλους; Βλέπεις δεν βρίζω και δεύτερον δεν απάντησα σε εσένα..  Εσύ γιατί πετάγεσαι; Τσιράκι του ED έγινες;

Ε ούτε εγώ βρίζω γεγονότα λέω, σε δέρνει μεγάλη μαλακία δυστυχώς. Απευθύνεσαι και σε μένα με αυτά που λες εμμέσως άρα θα απαντήσω άρα άντε και γαμήσου και φέρε μου την είσπραξη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μου συμβαίνει
και με αρρωσταίνει
και μου ´χει πάρει το μυαλο
μαστούρα σαν και εσένα δεν υπάρχει
τα έχω χάσει

Link to comment
Share on other sites

Τι να οριμασει λες ρε εισαι τρελος? ο μεσος ορος ηλικιας ειναι 15-20

 

Ολοι καμμενοι games και γουσταρουνε γιαυτο που κανουνε.. περιμενεις καποια σοβαρη αντιμετωπιση εσυ? οι ποιοι πολλοι μπαινουνε για να κανουνε την πλακα τους..

Τωρα εσυ αν θες κατι σοβαρο πηγαινε σε κανενα φορουμ με πολιτικες συζητησεις

 

Ωραία και υποτίθεται ο,τι υπάρχουν άτομα με ηλικίες 18++ και εγώ βλέπω εδώ αυτήν την στιγμή άτομα όχι των 18+ αλλά των 18-....

 

Υποτίθεται ο,τι βοηθάνε την κατάσταση σε αυτό εδώ που αποκαλούνε φόρουμ αλλά για κακή μας τύχη το μετέτρεψαν σε παιδικό σταθμό και μόνο με τις μαλακίες που λένε.....

Edited by xDarkCorex
Link to comment
Share on other sites

Γιατί υποτίθεται εδώ είναι σοβαρό φόρουμ και όχι φόρουμ για μωρά παιδιά... Υποτίθεται ο,τι η ομάδα του φόρουμ είναι σοβαρή και δεν ειρονεύεται κανέναν.... Αλλά εσείς εδώ έχετε μάθει να ειρονεύεστε αυτόν που δεν γουστάρετε και όταν το κάνουμε εμείς σε εσάς αρχίζετε τα παράπωνα και τα ban... φτέμε δηλαδή εμείς μετά που καβγαδίζουμε συνέχεια για τον ίδιο λόγο εφόσον δεν υπάρχει αλλαγή μυαλών κυρίως από την ίδια την ομάδα του φόρουμ;

Μάλλον έχεις καταλάβει κάποιες έννοιες λάθος. Θα σου πρότεινα να κλείσεις το account σου εικιοθελώς, χωρίς παράπονα και να πας να κάνεις εγγραφή σε κάποιο άλλο forum που θα σε συμπαθίσουν.

Εδώ πέρα πάντως μόνο απο την συμπεριφορά σου και ότι ποστάρεις φαίνεται πως έχεις ψυχολογικό πρόβλημα και δεν θα είσαι αποδεκτός για τον χ και ψ λόγο.

Εγώ προσωπικά έχω account και σε άλλα forums. Φυσικά με άλλα alias γιατί πάντα υπάρχει κάποιος που θα με πρήζει και θα με ρωτάει αν είμαι απο το mxc.

Link to comment
Share on other sites

Και δεν το έγραψα με ειρωνία, όπως θέλεις πάρτο. Εγώ στο έγραψα ομορφα και κομψά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μου συμβαίνει

και με αρρωσταίνει

και μου ´χει πάρει το μυαλο

μαστούρα σαν και εσένα δεν υπάρχει

τα έχω χάσει

ΝΙΚΟΛΑΡΑ <3

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχει πλάκα τώρα που ασχολούνται με το ποιος θα φάει τη θέση ποιου εγώ παρακολουθώ με μεγάλό ενδιαφέρον πάντως.

 

Και εγώ αυτό κοιτούσα πριν κάνω perma quit από το forum. Βρίσκεσαι σε καλό δρόμο !

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχεις καταλάβει κάποιες έννοιες λάθος. Θα σου πρότεινα να κλείσεις το account σου εικιοθελώς, χωρίς παράπονα και να πας να κάνεις εγγραφή σε κάποιο άλλο forum που θα σε συμπαθίσουν.

Εδώ πέρα πάντως μόνο απο την συμπεριφορά σου και ότι ποστάρεις φαίνεται πως έχεις ψυχολογικό πρόβλημα και δεν θα είσαι αποδεκτός για τον χ και ψ λόγο.

Εγώ προσωπικά έχω account και σε άλλα forums. Φυσικά με άλλα alias γιατί πάντα υπάρχει κάποιος που θα με πρήζει και θα με ρωτάει αν είμαι απο το mxc.

 

 

Πρέπει να καταλάβετε κάποια στιγμή πως ο,τι λένε εδώ τα μέλει είτε γουστάρετε είτε όχι θα τα ακούτε γιατί είστε υποχρεομένοι σαν moderators του φόρουμ... Αν δεν είστε σε θέση να ακούσετε ούτε τα ίδια σας τα μέλει συγγνώμη αλλά το μπλε που έχετε προσωπικά για μένα είναι ένα στολίδι για να το παίξετε κάπιοι εδώ μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock