Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

tha kimomuna k allo alla ksipnisa apo gtp oneiro :P ase pu kimame apo tis 5 to apogeuma

 

akoma efialtes vlepeis re mpempi?

Link to comment
Share on other sites

Forum have been updated to latest SMF 2.0.5 Successfully!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟ s στο"succesfully" ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Forum have been updated to latest SMF 2.0.5 Successfully!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟ s στο"succesfully" ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τελευταία μέρα στο γυμναστήριο σήμερα και ο κύκλος της κρεατίνης δεν έχει κλείσει ακόμα.

 

ριπ

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα στο γυμναστήριο σήμερα και ο κύκλος της κρεατίνης δεν έχει κλείσει ακόμα.

 

ριπ

Εγώ όλη τη βδομάδα αυτή δεν πήγα γιατί λείπω. Πώς παίρνεις την κρεατίνη; Θέλω να σε ρωτήσω κάποια πράγματα :/
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα στο γυμναστήριο σήμερα και ο κύκλος της κρεατίνης δεν έχει κλείσει ακόμα.

 

ριπ

κρεατινη

so naive

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όλη τη βδομάδα αυτή δεν πήγα γιατί λείπω. Πώς παίρνεις την κρεατίνη; Θέλω να σε ρωτήσω κάποια πράγματα :/

Τι εννοείς πως παίρνω ρε συ;Κάνω ένα κύκλο 21 ημερών και τις πρώτες 7 μέρες κάνω υπερφόρτιση

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πως παίρνω ρε συ;Κάνω ένα κύκλο 21 ημερών και τις πρώτες 7 μέρες κάνω υπερφόρτιση

Ε αυτό εννοούσα!

 

Θυμάσαι εκείνη την πρωτεϊνη που σου χα δείξει; Αυτή έχει μέσα 10 g κρεατίνη πρέπει να κάνω κάποιο κύκλο και εγώ;

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό εννοούσα!

 

Θυμάσαι εκείνη την πρωτεϊνη που σου χα δείξει; Αυτή έχει μέσα 10 g κρεατίνη πρέπει να κάνω κάποιο κύκλο και εγώ;

Τι να σου πω ρε φίλε.Πρώτη φορά ακούω πρωτεΐνη που έχει και κρεατίνη μέσα.Εγώ ήξερα πως οι Πρωτεΐνες όγκου απλά πολλούς υδατάνθρακες μέσα και για αυτός παίρνεις όγκο.

 

Εξάλλου εκτός από την πρώτη εβδομάδα φόρτισης πρέπει να παίρνεις μετά 5 γραμμάρια την μέρα.....Αν εσύ εσύ με κάθε scoop πρωτεΐνης παίρνεις 10 γρ και πίνεις τουλαχιστον 2 την μερα τι θα γίνει.Δεν ξέρω εγώ δεν τα εμπιστεύομαι αυτά.

 

Καλύτερα να παίξεις με μια κρεατινη σκέτη παρά με τέτοια μίγματα.

 

Εγώ τον χειμόνα ποθ θα πάω για όγκο θα παίξω με EAS  και ένα νιτρικό.Ο καλύτερος συνδυασμός

 

Τώρα εκτος από την κρεατίνη (γράμμωσης τώρα όχι όγκου) παίρνω και μια καθαρή πρωτεΐνη whey.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...