Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά μόλις έκανα register :)

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια forums από έναν φίλο μου το έμαθα που είναι dev στον l2g-oldschool..

Nice site.

Link to comment
Share on other sites

re gamw to xristo, vgenoun oi roumanoi kai mas lene poustides gamw to 9eo sas kai den kanete tipota, ante gami9ite oloi sas

Ε εδώ σου λέει ότι είναι σε πάρτι, μία γκόμενα κοιμάται δίπλα του και αυτός έχει μπει στο mxc από το κινητό του. Πιο γκέι και από τον Mathew.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις έκανα register :)

Δεν ήξερα ότι υπάρχουν τέτοια forums από έναν φίλο μου το έμαθα που είναι dev στον l2g-oldschool..

Nice site.

Καλώς ήρθες φιλε.
Link to comment
Share on other sites

Από το 2004!

 

Kαλή φάση.

Φυσικά έγω είμαι λίγο άσχετος από development μόνο λ2 και MMORPG έπαιζα μια ζωη λ2 σχεδόν 12 χρόνια.

Θυμάμαι BnB official αυτό πρόλαβα αλλά δεν έπαιξα εκεί έπαιξα στο αμέσως επόμενο Οfficial που είχαν βγάλει τον E-global αν ξέρει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Kαλή φάση.

Φυσικά έγω είμαι λίγο άσχετος από development μόνο λ2 και MMORPG έπαιζα μια ζωη λ2 σχεδόν 12 χρόνια.

Θυμάμαι BnB official αυτό πρόλαβα αλλά δεν έπαιξα εκεί έπαιξα στο αμέσως επόμενο Οfficial που είχαν βγάλει τον E-global αν ξέρει κανείς.

Ε εντάξει ούτε εγώ ασχολούμαι με development μόνο έπαιζα l2.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock