Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Ναι ,μας τα έχουν πει και άλλοι αυτά,αδικία!

 

name τώρα να νιώσεις την εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Universe,τι θα γίνει με το email?

 

Το έχω ρε απλά είναι κάτι σαν main το χρησιμοποιώ σε αρκετά πράγματα αλλά οκ ποιος χέστηκε θα το κανονίσω αύριο και θα στο στείλω σε πμ.

 

to ixa pei apo tous protous gia sena mori fapa, metrimenes einai oi ores tou.

 

o vlakas tou forum, egines mod kai to mono pou kataferes einai na rezilefteis apo to demote

 

Ρε παλιόβλακα εγώ το ζήτησα το demote δεν μπορούσα να συνενοηθώ μαζί τους για αυτούς και που ανέπνεα abuse mod privs ήταν οπότε τι νόημα είχε?

Anyway, αμα δεν ξέρεις μην ανοίγεις το βρωμόστομα σου γκεγκε?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ρε απλά είναι κάτι σαν main το χρησιμοποιώ σε αρκετά πράγματα αλλά οκ ποιος χέστηκε θα το κανονίσω αύριο και θα στο στείλω σε πμ.

 

Ρε παλιόβλακα εγώ το ζήτησα το demote δεν μπορούσα να συνενοηθώ μαζί τους για αυτούς και που ανέπνεα abuse mod privs ήταν οπότε τι νόημα είχε?

Anyway, αμα δεν ξέρεις μην ανοίγεις το βρωμόστομα σου γκεγκε?

 

 

 

 

re stoke, esu omos

δεν ξέρεις μην ανοίγεις το βρωμόστομα σου

 

giauto to efages to demote, den i3eres kai spamares sto l2j. Ekei pou ftinoume den glifoume ante pe3e AC 3 me 4 fps zwo

Link to comment
Share on other sites

giauto to efages to demote, den i3eres kai spamares sto l2j. Ekei pou ftinoume den glifoume ante pe3e AC 3 me 4 fps zwo

 

Σωστά τα λες professora έχω μείνει άναυδος.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λες professora έχω μείνει άναυδος.

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά εγώ σε πιστεύω.. Αφού είναι κωλόζωα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ρε απλά είναι κάτι σαν main το χρησιμοποιώ σε αρκετά πράγματα αλλά οκ ποιος χέστηκε θα το κανονίσω αύριο και θα στο στείλω σε πμ.

 

Απλά δώστο μου να το έχω,δεν πρόκειτε να μπω,τυπικά το θέλω.

 

name τώρα να νιώσεις την εμπειρία.

jinchuriki
Link to comment
Share on other sites

Στο paypal account σου δεν έχεις βάλει prepaid card;

Δεν ξέρω τι έχει βάλει ο Zake θα τον ρωτήσω όταν μπει.  O0
Link to comment
Share on other sites

Απλά δώστο μου να το έχω,δεν πρόκειτε να μπω,τυπικά το θέλω.

jinchuriki

 

4 lvl?  :y u no?:

 

Λάθος έγραψες το name μου.  ;D

 

:not bad:

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά εγώ σε πιστεύω.. Αφού είναι κωλόζωα.

 

Είχα μπει για 20 μέρες mod έκανα κάποια πράγματα και το συμπέρασμα ? ΑBuse mod privs ε και ζήτησα self για χαρά.

Έτσι και αλλιώς στην επόμενη παραμικρή μαλακία θα με κάναν demote so what's the point?

 

Για το L2J δεν μίλησα ποτέ πάντα μίλαγα σε γενικές συζητήσεις αν γνώριζα πάντα. Το δεν γνωρίζω για μένα είναι = Dont Post βλακαμά.

Μάθε πια.

Link to comment
Share on other sites

4 lvl?  :y u no?:

Jinchhuriki αυτό είναι το name μου.Είχα να παίξω 1 μήνα και μετά είχα ban για ακόμα δύο βδομάδες.  >:D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...