Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Διάβαζα όλη τη συζήτηση για τα ban πιο πάνω και δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα : Ποια η διαφορά όταν κάποιος έχει ban και όταν δεν έχει, εφόσον θα φτιάξει δεύτερο account και θα κάνει τα ίδια + ότι θα spamάρει για unban.

[Υ.Γ.] Μην πεταχτεί κανείς και πει ότι η διαφορά είναι στο ότι θα spamάρει για unban  :troll:

Θες να το δοκιμάσουμε σε σένα; :troll: :P
Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλε βλέπω ο,τι στις βρισιές σου όλα τα πείρες πακέτο χαχαχαχαχαχαχα :not bad:

 

den eimai egw aftos, egw den milisa kan, den apantaga pote sta skoupidia tou soloQ =)

Link to comment
Share on other sites

pigene na e3igiseis sto itrepid poso komple3iko nazistaki einai, kai tin epomeni mera 9a ise kai esy me bot acc kai 9a kles

Και μπαν που έφαγες πάλι μέσα δεν είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι είναι το resist ban,το να γλύφεις τα αρχίδια των 'staffers'.

 

Διάβαζα όλη τη συζήτηση για τα ban πιο πάνω και δεν μπορώ να καταλάβω ένα πράγμα : Ποια η διαφορά όταν κάποιος έχει ban και όταν δεν έχει, εφόσον θα φτιάξει δεύτερο account και θα κάνει τα ίδια + ότι θα spammarei για unban.

 

 

 

 

[Υ.Γ.] μην πετάχτει κανείς και πει ότι η διαφορά είναι στο ότι θα spammarei για unban  :troll:

 

Καμία διαφορά,απλά για το e-penis τους.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι είναι το resist ban,το να γλύφεις τα αρχίδια των 'staffers'.

 

Καμία διαφορά,απλά για το e-penis τους.

Για να το χω εγώ με τον Fortuna λες να ναι αυτό; Μη με απογοητεύεις.
Link to comment
Share on other sites

Για να το χω εγώ με τον Fortuna λες να ναι αυτό; Μη με απογοητεύεις.

Ο Fortuna το κέρδισε έχοντας μια κινούμενη τρύπα για μητέρα.
Link to comment
Share on other sites

Ο Fortuna το κέρδισε έχοντας μια κινούμενη τρύπα για μητέρα.

Εγώ απλά επειδή είμαι ο Taichou Nikoloudos.
Link to comment
Share on other sites

Για να το χω εγώ με τον Fortuna λες να ναι αυτό; Μη με απογοητεύεις.

Ναι

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

 

kalos pextis, ton ixa petixei sto platinum (tote 1850 elo ) itane premade me enan tipa platinum, logika prin 2 xronia+ na sou erxete gang me jungler noc me 300hp kai na mpenei mesa se 3 wave creep push tou ekane ignite stegno to alo toplane kai ton etroge. Meta apo 2-3 vdomades ton 3anapetixa se normal:

 

 

15χρονος είναι. Top έπαιζε σε αυτό το game και τον είχα κάνει τσόντα με τα ganks μου, μιας και δεν αγόραζε ποτέ wards και μου έλεγε ότι είμαι κακός jungler και πώς γίνεται να είμαι platinum και κάτι τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, για να γράψω στο chat και ειδικά στο all chat πρέπει να είναι υπερβολικά κωλόζωο αυτός στον οποίο θα απευθυνθώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...