Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

,προσπαθώ να βγάλω πίσω τα σπασμένα από τα banner που αγόρασα.

αδικία, μεγάλη αδικία
Link to comment
Share on other sites

Τι κάθεστε και προσπαθείτε να βγάλετε άκρη με τον wrd ρε?Το παιδί παίζει να έχει χαλάσει όλη την προίκα του σε κουβάδες.

Άμα θέλετε προγνωστικά εδώ είμαι εγώ,1 ευρώ μέσω paypal η κάθε ερώτηση,προσπαθώ να βγάλω πίσω τα σπασμένα από τα banner που αγόρασα.

 

Και θεωρείσαι μάγκας δηλαδή??? χαχαχα ας γελάσω !!! Μου έφτιαξες την μέρα πάλι... χαχαχαχα 8)

Link to comment
Share on other sites

ρε ότι και να προσπαθήσετε τώρα πια, δεν αλλάζω πορεία

 

;D

Το θέμα είναι ότι κάνει abuse και εσύ τον καλύπτεις επειδή είσαι Hater. Επίσης έκανες 30λεπτο ban τον jaharakal επειδή νόμιζες οτί εκείνος μου είπε αυτό με τους staffers. Δοκίμασε ξανά

Link to comment
Share on other sites

que?

 

Que? οκ θα στο πω αλλιώς μήπως και καταλάβεις την γλώσσα... Εσύ πιστεύεις ο,τι με αυτά που γράφεις βγαίνει κάποιο νόημα??? ή απλά για να έχεις να λες έξω από το φόρουμ ο,τι το έπαιξα κάποιος σε ένα φόρουμ και το χαίρομαι???

Link to comment
Share on other sites

Βγάλτο ένα λεπτό μια το ban,δεν θέλω να καθαρίσω τα  κουκις γιατί έχω κάνει save αρκετά πράγματα που δν θυμάμαι το pass πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Βγάλτο ένα λεπτό μια το ban,δεν θέλω να καθαρίσω τα  κουκις γιατί έχω κάνει save αρκετά πράγματα που δν θυμάμαι το pass πλέον...

XAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι κάνει abuse και εσύ τον καλύπτεις επειδή είσαι Hater. Επίσης έκανες 30λεπτο ban τον jaharakal επειδή νόμιζες οτί εκείνος μου είπε αυτό με τους staffers. Δοκίμασε ξανά

νόμιζα

 

 

;D ;D ;D

Βγάλτο ένα λεπτό μια το ban,δεν θέλω να καθαρίσω τα  κουκις γιατί έχω κάνει save αρκετά πράγματα που δν θυμάμαι το pass πλέον...

?
Link to comment
Share on other sites

Que? οκ θα στο πω αλλιώς μήπως και καταλάβεις την γλώσσα... Εσύ πιστεύεις ο,τι με αυτά που γράφεις βγαίνει κάποιο νόημα??? ή απλά για να έχεις να λες έξω από το φόρουμ ο,τι το έπαιξα κάποιος σε ένα φόρουμ και το χαίρομαι???

que?
Link to comment
Share on other sites

Συγχώρεσε με,αυτή είναι η αντίδραση μου όταν πετάγεται ο κάθε άκυρος με εγκέφαλο σε μέγεθος αμοιβάδας και προσπαθεί να το παίξει έξυπνος.

Link to comment
Share on other sites

Συγχώρεσε με,αυτή είναι η αντίδραση μου όταν πετάγεται ο κάθε άκυρος με εγκέφαλο σε μέγεθος αμοιβάδας και προσπαθεί να το παίξει έξυπνος.

Μάλλον ήθελε να σου πει ότι δεν είσαι μάγκας που εσύ είσαι ο master του στοιχήματος και ο wrd είναι κουβάς.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να ήταν κάποιος σχετικός,να πω εντάξει,να χαλάσω 2 λεπτά από τη e-ζωή μου να τον κάνω σκουπίδι,αλλά αυτόν πρώτη φορά τον βλέπω,και νομίζει ότι μετά από 5 χρόνια στο mxc θα κάθομαι να ασχολούμαι πάνω από 10 λεπτά με τον κάθε άκυρο που θέλει να γλύψει τον wrd.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ήθελε να σου πει ότι δεν είσαι μάγκας που εσύ είσαι ο master του στοιχήματος και ο wrd είναι κουβάς.

Koίτα,τον λυπήθηκα τον wrd γι'αυτό από την νέα ποδοσφαιρική χρονιά θα του δίνω προγνωστικά FREE OF CHARGE,ναι καλά ακούσατε,τζάμπα,μιλάμε τέτοιο μεγαλείο ούτε ο Ιούλιος Καίσαρας
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...