Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Nikoloudos ❼,Vala,AsimantoMirmigkaki

 

ΠΟΙΑΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΟΤ?ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ Ο DEV ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΟΧΙ ΣΤΟ PROMOTE ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ!

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΟΧΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗ ΝΙΚΗ ΜΟΥ!
Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΝΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΤΟ PROMOTE ΣΟΥ.

ΟΡΓΑΝΩΣΕ ΤΟ!
Link to comment
Share on other sites

Ρε Μάξτορ,με ξέρεις,είμαι από τα καλά παιδιά του φόρουμ,0 παραβιάσεις των κανόνων και έτσι.

Τα πάω καλά με όλα τα παιδιά ειδικά με τον xdem και την μανούλα του,όταν σου λέω κάτι πρέπει να δείξεις τυφλή εμπιστοσύνη και να το κάνεις.

Κάνε promote το παιδί τον Νικόλουδο,μιλάμε δεν έχει κάνει ποτέ στη ζωή του ναρκωτικά,δεν είναι Χρυσαυγίτης και τρώει όλο το φαγητό του.Τι άλλο θες?

Περιμένω απάντηση

 

 

Με αγάπη,ίσως ο μεγαλύτερος παράγοντας του forum(μετά τον Νίκο φυσικά)

-omgg

Link to comment
Share on other sites

Ρε Μάξτορ,με ξέρεις,είμαι από τα καλά παιδιά του φόρουμ,0 παραβιάσεις των κανόνων και έτσι.

Τα πάω καλά με όλα τα παιδιά ειδικά με τον xdem και την μανούλα του,όταν σου λέω κάτι πρέπει να δείξεις τυφλή εμπιστοσύνη και να το κάνεις.

Κάνε promote το παιδί τον Νικόλουδο,μιλάμε δεν έχει κάνει ποτέ στη ζωή του ναρκωτικά,δεν είναι Χρυσαυγίτης και τρώει όλο το φαγητό του.Τι άλλο θες?

Περιμένω απάντηση

 

 

Με αγάπη,ίσως ο μεγαλύτερος παράγοντας του forum(μετά τον Νίκο φυσικά)

-omgg

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΣ ΣΕ PM ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Justice,εσένα δεν σε ξέρω,καθώς ήμουν σε κώμα όταν πρωτοήρθες,αλλά θες πραγματικά να ισχύει το ρητό "Justice is blind"?

Θες να σε κοροϊδεύουν και να σου πετάνε οι φίλοι σου το ζαμπόν από τη ζαμπονοτυρόπιτα?

Υπάρχει μία μόνο λύση,κάντε τον Νίκο gmod.Πραγματικά,είναι από τις καλύτερες ιδέες που έχει σκεφτεί ανθρώπινος νους.

Έτσι πάει φίλτατε Promote Nikoloudos>Φωτιά>Τροχός.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πείστηκε και ο Justice τώρα, σίγουρη η θέση με τη βοήθεια του ευλογημένου από τον Δάσκαλο omgg.

Link to comment
Share on other sites

Θες να σε κοροϊδεύουν και να σου πετάνε οι φίλοι σου το ζαμπόν από τη ζαμπονοτυρόπιτα?

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

exw kaei toso pl apo ta psifiaka ilektronika pou mexri k auto to kana se pules lol

Θες να σε κοροϊδεύουν και να σου πετάνε οι φίλοι σου το ζαμπόν από τη ζαμπονοτυρόπιτα?

y=((notzampon)or turopita)

Link to comment
Share on other sites

 

To τραγούδι αυτό το έγραψε ο Nikoloudos όταν έφαγε demote (ΛΟΓΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ) και απευθύνεται στο mxc σαν forum.

Link to comment
Share on other sites

 

To τραγούδι αυτό το έγραψε ο Nikoloudos όταν έφαγε demote (ΛΟΓΩ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΩΝ) και απευθύνεται στο mxc σαν forum.

ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΣΥΝΤΟΜΑ!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...