Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Πήγα super-market και θυμήθηκα ότι σήμερα είναι Κυριακή. Πάλι πιτόγυρα θα φάω.

 

I regret nothing

Link to comment
Share on other sites

Πήγα super-market και θυμήθηκα ότι σήμερα είναι Κυριακή. Πάλι πιτόγυρα θα φάω.

 

I regret nothing

Γενικώς είσαι καλός εσύ.
Link to comment
Share on other sites

127455.jpg

χαχαχα ενώ έκαναν επιτυχία με το fifa 13 σε PC, τώρα που αναβαθμίζουν τα γραφικά του, δε θα υποστηρίζεται σε pc η next gen τεχνολογία χαχα
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τζατζίκι βάζουν εδώ.

που μένεις ρε μαλάκα και βάζουν μόνο τζατζίκι;
Link to comment
Share on other sites

που μένεις ρε μαλάκα και βάζουν μόνο τζατζίκι;

 

Δεν έχω πετύχει σουβλατζίδικο που να βάζει κέτσαπ ή μουστάρδα. Όλοι τζατζίκι ή σως βάζουνε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πετύχει σουβλατζίδικο που να βάζει κέτσαπ ή μουστάρδα. Όλοι τζατζίκι ή σως βάζουνε.

την καλύτερη πίτα την έχω φάει στο Θανάση στο Μοναστηράκι, ο οποίος δε βάζει καμία σως πάνω, έξτρα άμα θες στα φέρνει να βάλεις μόνος σου.

Ούτε πατάτες βάζεις. Και έχει μόνο κεμπάμπ! όταν μου είπαν κάτι φίλοι πως είναι η πίτα τους λέω, δεν πάμε έβερεστ καλύτερα ρε μαλάκες;

Μετάνιωσα την ώρα και τη στιγμή που είπα για έβερεστ. Και το καλύτερο είναι πως έχουν 3-4 άτομα οι οποίοι με πιρούνια τσιμπάνε τους πακιστανούς που έρχονται να σου πουλήσουν διάφορα

Link to comment
Share on other sites

την καλύτερη πίτα την έχω φάει στο Θανάση στο Μοναστηράκι, ο οποίος δε βάζει καμία σως πάνω, έξτρα άμα θες στα φέρνει να βάλεις μόνος σου.

Ούτε πατάτες βάζεις. Και έχει μόνο κεμπάμπ! όταν μου είπαν κάτι φίλοι πως είναι η πίτα τους λέω, δεν πάμε έβερεστ καλύτερα ρε μαλάκες;

Μετάνιωσα την ώρα και τη στιγμή που είπα για έβερεστ. Και το καλύτερο είναι πως έχουν 3-4 άτομα οι οποίοι με πιρούνια τσιμπάνε τους πακιστανούς που έρχονται να σου πουλήσουν διάφορα

 

Έχω πάει και από του Θανάση. Αρκετά καλές για επίπεδο Αθήνας (m4d?)

 

Και τι everest ρε μαλάκα; lel. Ό,τι χειρότερο μετά το Γρηγόρη και τα McDonalds.

Link to comment
Share on other sites

την καλύτερη πίπα την έχω φάει στο Θανάση στο Μοναστηράκι, ο οποίος δε βάζει καμία σως πάνω, έξτρα άμα θες στα φέρνει να βάλεις μόνος σου.

όταν μου είπαν κάτι φίλοι πως είναι η πίπα τους λέω

Σοβαρέψου ρε μαλακα διαβάζουν και μικρά παιδιά το GOST. .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...