Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

το fairytale ειναι το παλιο Νεφελη με την κιτρινη τεντα

 

ακριβως εκει που ξεκινανε τα τραπεζια της πλατειας

Ναι εκεί ήμουν,πίσω στην πλατεία. χΔ

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκεί ήμουν,πίσω στην πλατεία. χΔ

βασικα ηρθαν μετα κατι τυποι απ  την ναυπηγικη που παιζαν τιτσου. δεν ξερω αν ησουν μεσα σε αυτους
Link to comment
Share on other sites

βασικα ηρθαν μετα κατι τυποι απ  την ναυπηγικη που παιζαν τιτσου. δεν ξερω αν ησουν μεσα σε αυτους

Όχι,μόνος ήμουν. Κατά τις 3:15 έφυγα :poker face:

Link to comment
Share on other sites

vromotsiro meta les emena mad, tsimpoukli

Δεν είναι mad απλά από τον πολύ αέρα που μου κάνεις πάγωσαν τα αρχίδια μου.

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να αποθηκευσω το νουμερο  σου στο κινητο μου. κ πηγα κανονικα στις 3 παρα διπλα απ το Plaza μεχρι τις 5 κ κατι. την ωρα που πηγα με 2 φιλες μου δν υπηρχε κανεις αλλος εκτος απο κατι μεγαλους σε ηλικια.

 

 

2;

 

Η μία είναι σίγουρα η αυνανίστρια, η άλλη;

Link to comment
Share on other sites

Νταξ το 'πιασα Δασκ χΔ

 

Ξέρει κανείς να μου πει αναλυτικά όλα τα βήματα για να κλειδώσω όλες τις πικ στο φβ? Θέλω να φαίνεται μόνο η φώτο προφίλ και σε αυτήν να μην μπορούν να κάνουν κόμμεντ/λίκε.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ το 'πιασα Δασκ χΔ

 

Ξέρει κανείς να μου πει αναλυτικά όλα τα βήματα για να κλειδώσω όλες τις πικ στο φβ? Θέλω να φαίνεται μόνο η φώτο προφίλ και σε αυτήν να μην μπορούν να κάνουν κόμμεντ/λίκε.

Και οι φίλοι σου ή μόνο οι απ'έξω;
Link to comment
Share on other sites

Και οι φίλοι σου ή μόνο οι απ'έξω;

Αυτοί που δεν με έχουν δεν τα βλέπουν έτσι κι αλλιώς. Τώρα θέλω να μην το βλέπει κανείς,δεν θυμάμαι που το είχα ρυθμίσει.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που δεν με έχουν δεν τα βλέπουν έτσι κι αλλιώς. Τώρα θέλω να μην το βλέπει κανείς,δεν θυμάμαι που το είχα ρυθμίσει.

Πας στο προφιλ σου εκεί που είναι το cover, κάτω δεξιά έχει ένα γρανάζι>ρυθμίσεις χρονολογίου και τα φτιάχνεις από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...