Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Επίσης ο ίδιος ο Forg1ven έχει πει ότι στον east μόνο ένα 10 % αξίζει να είναι στο elo που βρίσκεται.

Link to comment
Share on other sites

παίζουν πιο σοβαρά στο low elo στο west, αλλά μέχρι εκεί.

το 1300 του west είναι βαρύ 1500 στον east. ΑΝ και δε πας 1500 γιατί ειναι κακοί παίκτες και δε μπορείς μιας και είσαι σιλβερ νουμπακι να κουβαλήσεις στα games σου.

Είσαι καλύτερος αλλά όχι ικανός να κουβαλήσεις.

 

Ο μάθιου μπορεί να αξίζει ατομικά για 1500 αλλά σολοq είναι ένα ασήμαντο σκουπίδι όπως και στον west.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο ίδιος ο Forg1ven έχει πει ότι στον east μόνο ένα 10 % αξίζει να είναι στο elo που βρίσκεται.

Μόλις πάω διαμοντ θα πάω στον west και απο κει ΝΑ

Link to comment
Share on other sites

παίζουν πιο σοβαρά στο low elo στο west, αλλά μέχρι εκεί.

το 1300 του west είναι βαρύ 1500 στον east. ΑΝ και δε πας 1500 γιατί ειναι κακοί παίκτες και δε μπορείς μιας και είσαι σιλβερ νουμπακι να κουβαλήσεις στα games σου.

Είσαι καλύτερος αλλά όχι ικανός να κουβαλήσεις.

 

Ο μάθιου μπορεί να αξίζει ατομικά για 1500 αλλά σολοq είναι ένα ασήμαντο σκουπίδι όπως και στον west.

 

Δεν είναι ότι παίζουν πιο σοβαρά. Είναι ότι στο east είναι πολλοί overrated και τα rankings δεν είναι καθόλου αντικειμενικά. Αυτό συμβαίνει κυρίως επειδή ο east δεν έχει κόσμο και συχνά το matchmaking είναι unbalanced.

 

Επίσης ποτέ δεν είπα ότι δε μπορώ να ανέβω elo στον east επειδή είναι κακοί παίχτες. Αν ήταν έτσι δε θα είχα πάρει platinum. Ούτε θα είχα 15-4 solo q με 2-3 μέρες 60 % tryhard.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πάω διαμοντ θα πάω στον west και απο κει ΝΑ

 

O NA είναι λίγο καλύτερος από τον east. Συν ότι έχει lag.

 

KR > EUW > NA > EUNE

Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαίνω, ήμουν 8 μήνες west.

Δεν ισχύουν αυτά, το 1300 του WEST βαρύ 1500 στον EAST αλλά σαν individual skill.

Και δε καταλαβαίνω πως γίνετε ο μαθιου που ειναι ξεχωριστό είδος σκουπιδιού να μιλάει για μπασκέτες που ποτέ δεν έφτασε.

 

 

O NA είναι λίγο καλύτερος από τον east. Συν ότι έχει lag.

 

KR > EUW > NA > EUNE

δεν έχω θέμα με το ping

 

Link to comment
Share on other sites

Re mlk Vazele,ti dn ktlbaineis sto oti dn paizw ranked games? Sobara twra eiste kathisterimoi 'h ta paizete?

 

Stn west paizw premade me gold atoma,k exoume petixei polles fores diamond k platinum p tous kanoume snowballing,ti simenei auto,oti einai gamatoi?

 

Exw peksei 11 match k ta 10 einai win,auto dn ktlbainete esu k o Dask. Dn paizw gamw ranked gt ta 5v5 premade einai polu pio overrated.

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει στο φορυμ τον βλέπω και λέει, είμαι 10/1 στο west εδώ και 5 μέρες δεν έχει παίξει άλλο game να υποθέσω για να το λέει ακόμα, αλλά δε με νοιάζει καν, ούτε πως τον λένε πραγματικά- το θέμα είναι οτι μπαίνει και λέει σιλβερ=πλατινουμ. Δηλαδή το λιγότερο που κάνει κάθε πρωί είναι να γλύφει το κώλο απο όλες τις κότες του γείτονα και να τα φτύνει μέσα σε ζυμάρι να κάνει να φάει

Link to comment
Share on other sites

Και ο άλλος είναι 1500 ελο και λέει "είμαι 1500 και είναι και το σμουρφ μου 1500"

δηλαδή πες μου ρε μαλάκα, πόσο χαζοί είστε;

Link to comment
Share on other sites

k meta les emena upset,k dn eipa pws to silver = platinum,mporeis na sinantiseis tous idious mlkes se ola ta tier. Kata kapoio tropo ennoOusa pws dn aksizoun platinum autoi stn east.

Link to comment
Share on other sites

Re mlk Vazele,ti dn ktlbaineis sto oti dn paizw ranked games? Sobara twra eiste kathisterimoi 'h ta paizete?

 

Stn west paizw premade me gold atoma,k exoume petixei polles fores diamond k platinum p tous kanoume snowballing,ti simenei auto,oti einai gamatoi?

 

Exw peksei 11 match k ta 10 einai win,auto dn ktlbainete esu k o Dask. Dn paizw gamw ranked gt ta 5v5 premade einai polu pio overrated.

Από όποια μεριά και να το δεις, είτε σολο είτε premade, καλύτερος είμαι.

 

no offense lol.

Link to comment
Share on other sites

Dn se exw dei,mono to match p epezes otan prwtovgike h vi,k ebrizes tn lee eida.

 

K sto katw katw sta paparia m re mlk,egw gia ta wins p exw paizw kala opws k lene k oi mates m p petixena sto solo queue.

Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαίνω, ήμουν 8 μήνες west.

Δεν ισχύουν αυτά, το 1300 του WEST βαρύ 1500 στον EAST αλλά σαν individual skill.

Και δε καταλαβαίνω πως γίνετε ο μαθιου που ειναι ξεχωριστό είδος σκουπιδιού να μιλάει για μπασκέτες που ποτέ δεν έφτασε.

 

δεν έχω θέμα με το ping

 

 

Στο west ήσουν 1400 και δεν πρόσεξες τη διαφορά. Εγώ west ήμουν 1400-1700 και όταν γύρισα east παρατήρησα μεγάλη διαφορά.

 

π.χ. στο West στα 1700 elo ήταν ανέκδοτο το crit runes vayne ή το full AS runes solo top olaf. Στο east το βλέπεις συχνά όμως στο 1700.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock