Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

ναι, είμαι hater σου. Βασικά αν σου πω οτι και πρώτη φορα σε βλέπω στο mxc.

"αἰὲν ἀριστεύειν καὶ ὑπείροχον ἔμμεναι ἄλλων"

εκτός από κοπρολάγνος βλέπω είσαι και αρχαιολάγνος. Φασιστάκι ή απλός βλάκας που διαβάζει ρητά;

Στο forum έχω τουλάχιστον δύο με τρία χρόνια με διάφορους λογαριασμούς, ασχέτως αν δεν μιλούσα.

Ευτυχώς ξέρω πολύ καλά τι είμαι και ποιος είμαι και δεν χρειάζεται να το αποδείξω σε κανέναν άλλον εκτός από τον εαυτό μου.

Εσύ τι ρόλο βαράς εδώ; τον δικηγόρο του διαβόλου;

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ξέρω πολύ καλά τι είμαι και ποιος είμαι και δεν χρειάζεται να το αποδείξω σε κανέναν άλλον εκτός από τον εαυτό μου.

αἰὲν ἀριστεύειν καὶ ὑπείροχον ἔμμεναι ἄλλων

 

είσαι πραγματικά βλάκας αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ο θεός να σε βοηθήσει και εκεί που θα τρως απ τα σκουπίδια να σε χτυπήσει το σκουπιδιάρικο μπας και σε απαλλάξει απ τη χαζομάρα σου

Link to comment
Share on other sites

αἰὲν ἀριστεύειν καὶ ὑπείροχον ἔμμεναι ἄλλων

είσαι πραγματικά βλάκας αχαχαχαχα

ο θεός να σε βοηθήσει και εκεί που θα τρως απ τα σκουπίδια να σε χτυπήσει το σκουπιδιάρικο μπας και σε απαλλάξει απ τη χαζομάρα σου

Ασχολήσου πρώτα με τα προβλήματα σου (που σίγουρα θα έχεις) και των αλλονών άστα για άλλη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Ασχολήσου πρώτα με τα προβλήματα σου (που σίγουρα θα έχεις) και των αλλονών άστα για άλλη φορά.

μπορούν να περιμένουν τα δικά μου, εσύ έχεις σοβαρότερα

Link to comment
Share on other sites

Στο forum έχω τουλάχιστον δύο με τρία χρόνια με διάφορους λογαριασμούς, ασχέτως αν δεν μιλούσα.

Ευτυχώς ξέρω πολύ καλά τι είμαι και ποιος είμαι και δεν χρειάζεται να το αποδείξω σε κανέναν άλλον εκτός από τον εαυτό μου.

Εσύ τι ρόλο βαράς εδώ; τον δικηγόρο του διαβόλου;

ston poutso mou
Link to comment
Share on other sites

μπορούν να περιμένουν τα δικά μου, εσύ έχεις σοβαρότερα

Γνωριζόμαστε και από χθες;

 

στον πούτσο μου

Εσύ τι πετάγεσαι σαν πούτσα;
Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά αισθάνομαι ότι σε ξέρω, έχω γνωρίσει άτομα απ τη φυλή σου. Πάντως πολύ καλό να συνδυάσεις τον όμηρο με τον σωκράτη και το σφακιανάκη. Είσαι πολύ ψαγμένος και ανώτερος άνθρωπος

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά αισθάνομαι ότι σε ξέρω, έχω γνωρίσει άτομα απ τη φυλή σου. Πάντως πολύ καλό να συνδυάσεις τον όμηρο με τον σωκράτη και το σφακιανάκη. Είσαι πολύ ψαγμένος και ανώτερος άνθρωπος

Τις φιλοσοφίες και τις εξυπνάδες σου, εκεί που σε παίρνουν.

Δεν έχω όρεξη να λογομαχήσω αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Τις φιλοσοφίες και τις εξυπνάδες σου, εκεί που σε παίρνουν.

Δεν έχω όρεξη να λογομαχήσω αυτή τη στιγμή.

ΣΟΥ ΠΕΤΑΩ ΤΟ ΓΑΝΤΙ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...