Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Όχι, απλά είναι κάποια συγκεκριμένα άτομα, που έχουν κάνει κάποια συγκεκριμένα πράγματα. Εσύ δεν είσαι και τόσο active, δεν ξέρεις τι γίνεται πάνω-κάτω, βλέπεις και κρίνεις.

 

apo ena shmeio kai meta ta vare8ika ola auta pou les...gia auto mpainw mia sto toso na gelaw ligo me kati tetoia.....Exw dei tosa kai tosa,tosous kai tosous tsakwmous kai apla twra ta grafw ola sta arxidia mou kai mpainw gia to tzertzelo ka8ara

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΧΑ

ΟΙ ΣΠΑΣΜΕΝΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα, σου έχω πει δεκάδες φορές να μου δώσεις τη θέση σου. Είμαι έτοιμος σου λέω, δεν με πιστεύεις.

άμα αφήσεις μούσι, θα το σκεφτώ
Link to comment
Share on other sites

apo ena shmeio kai meta ta vare8ika ola auta pou les...gia auto mpainw mia sto toso na gelaw ligo me kati tetoia.....Exw dei tosa kai tosa,tosous kai tosous tsakwmous kai apla twra ta grafw ola sta arxidia mou kai mpainw gia to tzertzelo ka8ara

Δεν τσακόνωμαι :3

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΣΠΑΣΜΕΝΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑ

ακόμα κλαίω για εκείνα τα ban-reason

 

 

XAAXXAAXAX

Link to comment
Share on other sites

ευτύχη αν εκραγούν μερικοί εγκέφαλοι, εγώ δεν μαζεύω τα σπασμένα, να ξέρεις.με βάση αυτό είπα το παραπάνω

 

να στεναχωρηθώ απο τα σκλήρα σου λόγια η οχι?

 

Έστειλα απλικέσιο στον maxtor για global κι έφαγα ban, τι να άλλο να κάνω δηλαδή;

 

καλα βαν εφαγες για εκεινο το τοπικ που ανοιξατε μαζι με το μαγακι μονο που θυμαμαι το topic title δεν μπορω να κοιμηθω ελεος. απο Χ ΞΕΚΙΝΑΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

άμα αφήσεις μούσι, θα το σκεφτώ

Δε ξέρω δε ξέρω, το είχα αφήσει ένα 2μηνο, είχε φυτρώσει καλά, αλλά δε ξέρω. Μου έκρυβε το αγγελικό μου προσωπείο και του ξούρισα. Τώρα κάθε μέρα.
Link to comment
Share on other sites

να στεναχωρηθώ απο τα σκλήρα σου λόγια η οχι?

όχι,μην βάζεις συναισθήματα μέσα γιατί θα είναι χειρότερα και εσύ θα βγεις χαμένος, όχι εγώ.

 

 

και δεν είναι σκληρά λόγια οι μελλοντικές αλήθειες!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω δε ξέρω, το είχα αφήσει ένα 2μηνο, είχε φυτρώσει καλά, αλλά δε ξέρω. Μου έκρυβε το αγγελικό μου προσωπείο και του ξούρισα. Τώρα κάθε μέρα.

gmod; δεν ξέρω δεν ξέρω
Link to comment
Share on other sites

όχι,μην βάζεις συναισθήματα μέσα γιατί θα είναι χειρότερα και εσύ θα βγεις χαμένος, όχι εγώ.

 

 

και δεν είναι σκληρά λόγια οι μελλοντικές αλήθειες!

 

κατι θα ξερεις εσυ..

dask ΧY ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΩ ΑΛΛΟ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...