Jump to content

Official Spam Topic ☂


Maxtor

Recommended Posts

Τέσσερις η ώρα το πρωί είναι, τι θες να πω, καλησπέρα;

:P Ένα yo θα ήταν καλύτερο.

 

By the way καλημέρα παίδες και από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόνο εγώ βαριέμαι τέρμα;

Τέτοια ώρα έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο; Ή θα είσαι σε μπουζούκια/club, ή δουλειά, ή σε net (για μερικούς), ή στο κρεβάτι σου.

Link to comment
Share on other sites

ε μαγκες θελω να κανω μια ερωτηση μ χαλασε η βιζα του φορτιστη του λαπτοπ μονο ι βιζα τα αλα δουλεουν κομπλε ξερετε ποσο παι μονο αυτο κσεχοριστα?

Link to comment
Share on other sites

Ε μάγκες, θέλω να κάνω μια ερώτηση. Μου χάλασε η βίζα του φορτιστή του laptop. Μόνο η βίζα, τα άλλα δουλεύουν κομπλέ. Ξέρετε πόσο πάει μόνο αυτό ξεχωριστά;

Μπορείς να πας σε καταστήματα που έχουν ηλεκτρονικά είδη. Εμένα μια φορά μου είχε χαλάσει το καλώδιο από τον εξωτερικό μου και μου το έφτιαξαν. Πιστεύω κάτι παρόμοιο να γίνεται και με την δικιά σου περίπτωση. Δεν έχεις να χάσεις και τίποτα αν πας και ρωτήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Που λες να παω για να μην τρεχω σε μλκς σε σιγουρα μερι σκεφτομαι public πλαισιο ι τιμη ποσο πιστευεις θα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Που λες να πάω για να μην τρέχω σε -beep-ιες; Σίγουρα μέρη σκέφτομαι public, πλαίσιο, η τιμή πόσο πιστεύεις θα είναι;

(Για public, πλαίσιο) Δεν ξέρω αν μπορούν να σου κάνουν την πατέντα που ζητάς. Στο τμήμα αναβάθμισης/επισκευής (όχι υπολογιστών :P) να πας να ρωτήσεις, γιατί στο site δεν νομίζω να βρεις κάτι. Αν θυμάμαι καλά εμένα πρέπει να μου είχε βγει λιγότερο από 10 ευρώ. Ε πάνω κάτω εκεί να υπολογίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...