Jump to content

Νεο gaming PC. αξιζει?


Zoke

Recommended Posts

καταρχάς τα windows 8 είναι από τα πιο δύσχρηστα λειτουργικά που έχω δει...

Επίσης, από ταχύτητα, δεν συγκρίνονται windows με το software της apple.

Link to comment
Share on other sites

Ma gia gaming pc milame oxi gia sxediastika programata. Esu moy petaxes tin nvidia 650 otan soy pa g ganing kai twra moy les oti den einai g gaming alla gia sxediastes k ixoliptes. ok paw paso

Απλά είδα κάποια πράγματα που είπαν για την apple και θέλησα να πω την άποψη μου στο θέμα ;p Τώρα για gaming η αλήθεια είναι ότι laptop δεν παίρνεις.Φτιάχνεις ένα ωραίο σταθερό μόνος σου με λίγη βοήθεια από κάποιον που ξέρει αν δε ξέρεις εσύ και ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑ PC!
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω 2-3 να τις έχω !

Τις προάλλες έβλεπα τα σχόλια, μαλάκα τα τρολλς έχουνε εξαπλωθεί παντού.

Απλά ρίξε μια ματιά, αλλά αν θυμάμαι καλά στο έχω ξαναπει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εξαρταται τι ζητας. Ναι σχεδιαστες κτλπ ειναι παιρνουν mac, αλλα ποιος δεν εχει παιξει εστω ενα παιχνιδι στον Η/Υ του?

 

Φιλε νικολουδε δεν νομιζω οτι η apple απεθυνεται μονο σε επαγγελματιες. Πολλοι εχουν πεσει στη παγιδα και πληρωσαν 1500+ ευρω και μονο σερφαρουν στο ιντερνετ.Για το μεσο ανθρωπο πιστευω το mac ειναι τελειως αχρειαστο.Με 900-1000 ευρω κανεις οτι θα εκανες και στο mac (μιας και δεν εισαι επαγγελματιας) και παιζεις και τα παιχνιδακια σου.

 

@Ontopic, ο FX υπερτερει κατα πολυ σε Multithread εφαρμογες (χρησιμο και τωρα και στο μελλον και πιο πολυ για τα win8) και μεχρι και για τα παιχνιδια σιγα σιγα οι πυρηνες αυξανοντε.Και επισης το overclock ειναι πανευκολο και εχεις τουμπανο cpu.

 

 

Απλα μια γευση, εχει σπασει και τα 9.0 ghz!

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς τα windows 8 είναι από τα πιο δύσχρηστα λειτουργικά που έχω δει...

Επίσης, από ταχύτητα, δεν συγκρίνονται windows με το software της apple.

Καταρχάς τα windows 8 είναι ακόμα beta και τα δοκιμάζουν, έχουνε ήδη βγει στην αγορά με 15 ευρώ για ένα 1ο overview.

 

Αλλά να σου θυμίσω ότι το ίδιο γινόταν και με τα windows 7, σιγά σιγά ο κόσμος θα τα συνηθίσει και έχω ακούσει ότι είναι κατά πολύ πιο γρήγορα από τα 7 από άτομο που τα έχει δοκιμάσει.

 

Επίσης έμαθα ότι οι AMD FX σχεδιάστηκαν με τεχνολογία βασισμένη στα Windows 8 και θα έχουν γύρω στο 10-15% περισσότερη απόδοση σε αυτά.

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης έμαθα ότι οι AMD FX σχεδιάστηκαν με τεχνολογία βασισμένη στα Windows 8 και θα έχουν γύρω στο 10-15% περισσότερη απόδοση σε αυτά.

 

Μεγαλο Point που ξεχασα να το γραψω.

Link to comment
Share on other sites

Τις προάλλες έβλεπα τα σχόλια, μαλάκα τα τρολλς έχουνε εξαπλωθεί παντού.

Απλά ρίξε μια ματιά, αλλά αν θυμάμαι καλά στο έχω ξαναπει.

Μαλάκα ναι ρε ΣΤΟ PLAISIO ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ρε παιδια εξαρταται τι ζητας. Ναι σχεδιαστες κτλπ ειναι παιρνουν mac, αλλα ποιος δεν εχει παιξει εστω ενα παιχνιδι στον Η/Υ του?

 

Φιλε νικολουδε δεν νομιζω οτι η apple απεθυνεται μονο σε επαγγελματιες. Πολλοι εχουν πεσει στη παγιδα και πληρωσαν 1500+ ευρω και μονο σερφαρουν στο ιντερνετ.Για το μεσο ανθρωπο πιστευω το mac ειναι τελειως αχρειαστο.Με 900-1000 ευρω κανεις οτι θα εκανες και στο mac (μιας και δεν εισαι επαγγελματιας) και παιζεις και τα παιχνιδακια σου.

 

@Ontopic, ο FX υπερτερει κατα πολυ σε Multithread εφαρμογες (χρησιμο και τωρα και στο μελλον και πιο πολυ για τα win8) και μεχρι και για τα παιχνιδια σιγα σιγα οι πυρηνες αυξανοντε.Και επισης το overclock ειναι πανευκολο και εχεις τουμπανο cpu.

 

 

Απλα μια γευση, εχει σπασει και τα 9.0 ghz!

Συμφωνούμε απόλυτα ρε απλά ο κόσμος έχει πέσει θύμα του υπερκαταναλωτισμού.
Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα ναι ρε ΣΤΟ PLAISIO ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΣυμφωνούμε απόλυτα ρε απλά ο κόσμος έχει πέσει θύμα του υπερκαταναλωτισμού.

Πάρε παράδειγμα εμένα που έχω το site της Razer homepage.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε παράδειγμα εμένα που έχω το site της Razer homepage.

Μέχρι και τα ανεμιστηράκια Razer είναι ε ;
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και τα ανεμιστηράκια Razer είναι ε ;

Ποντίκι, πλήκτρα, ακουστικά, mousepad (που είναι και για ποντίκι και πληκτρολόγιο μαζί) γύρω στο 1 και κάτι μέτρα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Ποντίκι, πλήκτρα, ακουστικά, mousepad (που είναι και για ποντίκι και πληκτρολόγιο μαζί) γύρω στο 1 και κάτι μέτρα είναι.

Dafuq.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...